@Kwiatek67 ja ogólnie jestem w temacie, wiem żeby flora dobrze grała to trzeba jogurtu i kiszonki :) ostatnio wpadło dużo przetworzonego jedzenia i zastanawiam się czy ktoś używał czegoś innego niż maślane sodu czy coś
@jaras121 ja się wychowywałem z ojcem alkoholikiem, i powiem ci że marne tłumaczenie że uzależnienie.... Jak się zakłada np rodzinę to potem się nie odwala takich rzeczy , przez które dzieci żyją od małego w stresie , dla mnie to nie jest usprawiedliwienie dla mojego ojca żadne że to było uzależnienie...... Narobić dzieci miał kto... Ale już zadbać, poskzac wzorce to nie... Na szczęście wszyscy o dziwo bez nałogów i ogarnięci dosyć dodam że alkoholizm się zaczął jak urodziła się połowa dzieci
@FCBparasiempre pamiętam jak miałem 9 lat i w rewanżu jak Barca wygrała tylko 1:0 i anulowali gola bojana to po ostatnim gwizdku płakałem jakby nie wiem co.... A teraz jak wychodzą te fakty jeszcze to wgl masakra , VAR by wyjaśnił
@AK47X tak ty już wiesz.... Wiemy dobrze że Barca po przerwie reprezentacyjnej i tymbardziej po odpadnięciu z pucharów nie jest w sosie... Morale są obniżone... Ta ekipa się buduje jeszcze ... Real jednak bardziej doświadczony bo Benzema bo środek pomocy
Hej poleci mi ktoś jakiegoś laptopa żeby śmigał ? Kupuje głównie pod krypto , łączenie się z różnego typu giełdami itp :) niestety słabo się znam na takim sprzęcie ..m nie wiem na co zwrócić uwagę w wyborze :) w sensie głównie chodzi mi o to, aby nie mulił.mm
@Lionel_Messi10 ogólnie patrząc na statystki (bramki+asysty) to nie można powiedzieć że ktoś tu kogoś miażdży z tej dwójki, jeżeli chodzi zaś o to kto ładniej grał dla oka w swoim prime i był przy tym efektywny to dla mnie zdecydowanie Messi
0
@Kwiatek67 ja ogólnie jestem w temacie, wiem żeby flora dobrze grała to trzeba jogurtu i kiszonki :) ostatnio wpadło dużo przetworzonego jedzenia i zastanawiam się czy ktoś używał czegoś innego niż maślane sodu czy coś
0
@RobiS chodzi o to aby był z oprogramowaniem i oo prostu "nie mulił "
0
Poleci ktoś jakiś suplement, probiotyk na jelita ?)
0
@RobiS binance, dexy, krypto ogólnie , żeby nie mulił chodzi mi
0
Poleci ktoś jakiegoś dobrego laptopa do 2 tysi , z wbudowanym antywirusem i oprogramowaniem... Potrzebuje do giełdy ... A słabo się znam na laptopach
1
@jaras121 ja się wychowywałem z ojcem alkoholikiem, i powiem ci że marne tłumaczenie że uzależnienie.... Jak się zakłada np rodzinę to potem się nie odwala takich rzeczy , przez które dzieci żyją od małego w stresie , dla mnie to nie jest usprawiedliwienie dla mojego ojca żadne że to było uzależnienie...... Narobić dzieci miał kto... Ale już zadbać, poskzac wzorce to nie... Na szczęście wszyscy o dziwo bez nałogów i ogarnięci dosyć dodam że alkoholizm się zaczął jak urodziła się połowa dzieci
2
@FCBparasiempre pamiętam jak miałem 9 lat i w rewanżu jak Barca wygrała tylko 1:0 i anulowali gola bojana to po ostatnim gwizdku płakałem jakby nie wiem co.... A teraz jak wychodzą te fakty jeszcze to wgl masakra , VAR by wyjaśnił
1
@MesQueUnClub96 ale kto i co ?
0
@prokofiew pivot to defensywny pomocnik?
0
@Tom0VeB a coś poważnego bardziej hash
0
@P33ck na podpórkę i jaka przewaga
0
Ktoś robi w dropshippingu albo krypto?
0
@kuz po jednym błędzie jezykowym a właściwie niedopatrzeniu oceniasz mój angielski
1
@Pawel13sz wszystkie z klubu ?
0
@ChampionLW 15 zł było na 2 xd?:)
0
@AK47X tak ty już wiesz.... Wiemy dobrze że Barca po przerwie reprezentacyjnej i tymbardziej po odpadnięciu z pucharów nie jest w sosie... Morale są obniżone... Ta ekipa się buduje jeszcze ... Real jednak bardziej doświadczony bo Benzema bo środek pomocy
0
Hej poleci mi ktoś jakiegoś laptopa żeby śmigał ? Kupuje głównie pod krypto , łączenie się z różnego typu giełdami itp :) niestety słabo się znam na takim sprzęcie ..m nie wiem na co zwrócić uwagę w wyborze :) w sensie głównie chodzi mi o to, aby nie mulił.mm
0
@BulaKG ladnie.
0
@BulaKG to był ten ryzykowny mecz który miał mi zrobić robotę, u siebie , wiesz jak to ta valencia... Z Barca czy Realem zawsze.kociol
2
@Lionel_Messi10 ogólnie patrząc na statystki (bramki+asysty) to nie można powiedzieć że ktoś tu kogoś miażdży z tej dwójki, jeżeli chodzi zaś o to kto ładniej grał dla oka w swoim prime i był przy tym efektywny to dla mnie zdecydowanie Messi
1
@BulaKG a ja dałem 100 zł na valencie
0
@zadafcb ale ty istniejesz :D
0
Pewniaczki na NBA?
0
Do której dzisiaj fortuna ? Ktoś coś ?:)
0
@vangoor no jak ma kasę to każda spojrzy hehe
0
Grał ktoś karta kapitana Fut lacazette 93 overalla ? Jak tak to jakie wrażenia ?:)
0
Nie oglądam meczu, przy jakim wyniku powinien być karny ?
0
@Irmscher10 a jak :D
0
Kawucha z cukrem czy bez ? Z mlekiem czy czarna ? Z expressu czy czajnika ?
0
Siema, też macie problemy z połączeniem się w Fut ?