0

@Kwiatek67 ja ogólnie jestem w temacie, wiem żeby flora dobrze grała to trzeba jogurtu i kiszonki :) ostatnio wpadło dużo przetworzonego jedzenia i zastanawiam się czy ktoś używał czegoś innego niż maślane sodu czy coś

0

@RobiS chodzi o to aby był z oprogramowaniem i oo prostu "nie mulił "

0

Poleci ktoś jakiś suplement, probiotyk na jelita ?)

0

@RobiS binance, dexy, krypto ogólnie , żeby nie mulił chodzi mi

0

Poleci ktoś jakiegoś dobrego laptopa do 2 tysi , z wbudowanym antywirusem i oprogramowaniem... Potrzebuje do giełdy ... A słabo się znam na laptopach

1

@jaras121 ja się wychowywałem z ojcem alkoholikiem, i powiem ci że marne tłumaczenie że uzależnienie.... Jak się zakłada np rodzinę to potem się nie odwala takich rzeczy , przez które dzieci żyją od małego w stresie , dla mnie to nie jest usprawiedliwienie dla mojego ojca żadne że to było uzależnienie...... Narobić dzieci miał kto... Ale już zadbać, poskzac wzorce to nie... Na szczęście wszyscy o dziwo bez nałogów i ogarnięci dosyć dodam że alkoholizm się zaczął jak urodziła się połowa dzieci

2

@FCBparasiempre pamiętam jak miałem 9 lat i w rewanżu jak Barca wygrała tylko 1:0 i anulowali gola bojana to po ostatnim gwizdku płakałem jakby nie wiem co.... A teraz jak wychodzą te fakty jeszcze to wgl masakra , VAR by wyjaśnił

1

@MesQueUnClub96 ale kto i co ?

0

@prokofiew pivot to defensywny pomocnik?

0

@Tom0VeB a coś poważnego bardziej hash

0

@P33ck na podpórkę i jaka przewaga

0

Ktoś robi w dropshippingu albo krypto?

0

@kuz po jednym błędzie jezykowym a właściwie niedopatrzeniu oceniasz mój angielski

1

@Pawel13sz wszystkie z klubu ?

0

@ChampionLW 15 zł było na 2 xd?:)

0

@AK47X tak ty już wiesz.... Wiemy dobrze że Barca po przerwie reprezentacyjnej i tymbardziej po odpadnięciu z pucharów nie jest w sosie... Morale są obniżone... Ta ekipa się buduje jeszcze ... Real jednak bardziej doświadczony bo Benzema bo środek pomocy

0

Hej poleci mi ktoś jakiegoś laptopa żeby śmigał ? Kupuje głównie pod krypto , łączenie się z różnego typu giełdami itp :) niestety słabo się znam na takim sprzęcie ..m nie wiem na co zwrócić uwagę w wyborze :) w sensie głównie chodzi mi o to, aby nie mulił.mm

0

@BulaKG ladnie.

0

@BulaKG to był ten ryzykowny mecz który miał mi zrobić robotę, u siebie , wiesz jak to ta valencia... Z Barca czy Realem zawsze.kociol

2

@Lionel_Messi10 ogólnie patrząc na statystki (bramki+asysty) to nie można powiedzieć że ktoś tu kogoś miażdży z tej dwójki, jeżeli chodzi zaś o to kto ładniej grał dla oka w swoim prime i był przy tym efektywny to dla mnie zdecydowanie Messi

1

@BulaKG a ja dałem 100 zł na valencie

0

@zadafcb ale ty istniejesz :D

0

Pewniaczki na NBA?

0

Do której dzisiaj fortuna ? Ktoś coś ?:)

0

@vangoor no jak ma kasę to każda spojrzy hehe

0

Grał ktoś karta kapitana Fut lacazette 93 overalla ? Jak tak to jakie wrażenia ?:)

0

Nie oglądam meczu, przy jakim wyniku powinien być karny ?

0

@Irmscher10 a jak :D

0

Kawucha z cukrem czy bez ? Z mlekiem czy czarna ? Z expressu czy czajnika ?

0

Siema, też macie problemy z połączeniem się w Fut ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?