Nigdy nie miałem pobieranej krwi.. obawiam się tego...mimo że dentysty się nie boje itp... obawiam się że zemdleje przy 1 pobieraniu ... Ktoś miał podobnie a przeminęło z czasem ?
Hej mam pytanie do kogoś kto zna się na budowie domu:) robiłem ostatnio styropian pod posadzki i wyszło mi kilka mostków termicznych... Mogę je zajechać pianka czy nie bardzo ?
@Danny Gaucho właśnie na Badoo to mam więcej Like i wgl a tutaj tak dziwnie xd ... Premium nie mam to nie wiem. Jeżeli chodzi o wygląd to po zdjęciach różnie mnie oceniały dziewczyny twske powiedziałbym że średnio z potencjałem bo blondyn niebieskooki , gęste włosy i wysportowany ale też wiem że na tinderze charakteru nie pokaze
@Zbyszard zależy wg jakiej dziewczyny haahha jedna mnie oceni gorzej a inna le lepiej:) sam wiem że to połączenie charakteru z wyglądem najlepiej zrobi robotę( charakteru na tinderze nie pokaże ) nie raz mi się spodobała laska dopiero jak z nią zacząłem gadać :) jeżeli chodzi o mój wygląd to ciężko mi się oceniać :) ogólnej za wysoki to nie jestem, ale mam dobrą sylwetkę, gęste włosy blond. Jak wychodzę na ulicę to widzę i lepszych i gorszych i na równi
Hej, Myślice że na tinderze albo tego typu randkowych apkach łatwo coś znaleźć ? Bo mam już jakiś czas i albo się urywa szybko rozmowa albo nie wie co xd
Hej mam pytanko :) ma ktoś tutaj tindera ? Mam wersję bez premium i zastanawiam się jakie macie zdanie nad tą apka ? Czy w realu jest łatwiej ? Czy może tam ??? Jeżeli chodzi o mnie to nawet jak mam pary to szybko urywa się rozmowa :D
Mordy, ma ktoś patent jak lepiej bronic w Fifie ??? W fut22 konkretnie... Mam dobrych obrońców itp ale nie cierpię jak tak łatwo przechodzą prostopadle pilki
Ej, głupie pytanie, też tak macie że jak zrobicoe sobie zdjęcie z tylnej kamerki telefonem z bliska sami to to nie wygląda xd.... ? A jak z daleka ktoś zrobi albo selfie to już lepiej ?
0
@tomek8756 o co chodzi ?:)
0
Nigdy nie miałem pobieranej krwi.. obawiam się tego...mimo że dentysty się nie boje itp... obawiam się że zemdleje przy 1 pobieraniu ... Ktoś miał podobnie a przeminęło z czasem ?
0
Hej mam pytanie do kogoś kto zna się na budowie domu:) robiłem ostatnio styropian pod posadzki i wyszło mi kilka mostków termicznych... Mogę je zajechać pianka czy nie bardzo ?
0
Ile macie wzrostu? Jaka waga? Jakiś staż treningowy ? Jak to u was wygląda ?:)
0
@hayek no ale w realu myślisz że kątowej poznać czy trudniej ?
0
Siema mam pytanie. Ile macie polubien i par na apkach typu tinder a jak to się przekłada na realne życie ?
0
@Danny Gaucho właśnie na Badoo to mam więcej Like i wgl a tutaj tak dziwnie xd ... Premium nie mam to nie wiem. Jeżeli chodzi o wygląd to po zdjęciach różnie mnie oceniały dziewczyny twske powiedziałbym że średnio z potencjałem bo blondyn niebieskooki , gęste włosy i wysportowany ale też wiem że na tinderze charakteru nie pokaze
0
@Zbyszard zależy wg jakiej dziewczyny haahha jedna mnie oceni gorzej a inna le lepiej:) sam wiem że to połączenie charakteru z wyglądem najlepiej zrobi robotę( charakteru na tinderze nie pokaże ) nie raz mi się spodobała laska dopiero jak z nią zacząłem gadać :) jeżeli chodzi o mój wygląd to ciężko mi się oceniać :) ogólnej za wysoki to nie jestem, ale mam dobrą sylwetkę, gęste włosy blond. Jak wychodzę na ulicę to widzę i lepszych i gorszych i na równi
0
Hej, Myślice że na tinderze albo tego typu randkowych apkach łatwo coś znaleźć ? Bo mam już jakiś czas i albo się urywa szybko rozmowa albo nie wie co xd
0
@okiemtypera_lucaxx95 a ktoś mi potem mówi że Darek Szpakowski to ciulowy komentator a nie chodzi o emocje
3
@Khajio prędzej bym go dał niż donnarume
0
@Katalończyk 99 no właśnie :) to niekoniecznie pokaże prawdziwe relacje ...
1
Hej mam pytanko :) ma ktoś tutaj tindera ? Mam wersję bez premium i zastanawiam się jakie macie zdanie nad tą apka ? Czy w realu jest łatwiej ? Czy może tam ??? Jeżeli chodzi o mnie to nawet jak mam pary to szybko urywa się rozmowa :D
0
@Volkpo kawie możesz być nawet zmęczony bardziej ( dla niektórych osób działa usypiająco:)
0
@vangoor bratanica ma urodziny 13 lat kończy xx
0
@Fenelon chłopie oni kasiore mają pewnie ostra za najnowsze newsy
0
@Mordzia97 jakie proponujesz?:)
0
Mordy, ma ktoś patent jak lepiej bronic w Fifie ??? W fut22 konkretnie... Mam dobrych obrońców itp ale nie cierpię jak tak łatwo przechodzą prostopadle pilki
0
Dzisiaj real na eleven ?
0
Ej, głupie pytanie, też tak macie że jak zrobicoe sobie zdjęcie z tylnej kamerki telefonem z bliska sami to to nie wygląda xd.... ? A jak z daleka ktoś zrobi albo selfie to już lepiej ?
0
@Muszynianka a w czym masz instalacje ?
6
@FCBparasiempre jeden z najlepszych piłkarzy na tej pozycji w historii bym powiedzial :)
0
@FAD daj link do kanału :)
0
@szymon6847 złom drogi
1
Ej czemu Mierzejewskiego nie powołują do kadry ???
0
Krypt.. ktoś coś ?
0
Gdzie pracujecie? Ile zarabiacie? Jak to u was wygląda ?:)
0
@GeneralXavi co odpowiedział ?
0
@Transu96 o co chodzi xd
0
@Munio właśnie też to sprawdzam, która liga ?