@Herato dziisaj zielu fajnie gre potrafił otworzyć :) idealnie wpasowałby się do tych podań taki pomocnik kreatywny o którym piszesz ... Swoją drogą szkoda że wszyscy zapomnieli o Mierzejewskim.... Gość co zawsze lewa mogl wiązać krawaty ...
Swoją drogą ta kadra dzisiaj grając tak z lepszymi trochę skrzydłowymi ( bardziej ogranymi na tym poziomie jak Grosicki czy Błaszczykowski za najlepszej formy)i byłoby ciekawiej ....
@tristan87 z drugiej strony taki lewy, Szczęsny, Krychowiak czy Glik wyszli z grupy także ... No sukces dla nich , takie kariery , tyle pieniędzy i tego wszystkiego i fajnie że chociaż to
@lucca87 takie problemy ze w pierwszej połowie pressing Meksykanów był na tylee dobry, że Argentyna miała problem w rozegraniu piłki i często dawali na prawego obrońcę a ten był zamknięty:) nie grali jak Hiszpania z Niemcami przez większość meczu nawet :) dopiero po golu Leo się otworzyli:)
Nie rozumiem osób tutaj co pisały że w reprezentacji Hiszpanii balde powinien totalnie grać za albę.... Jak dla mnie ten młokos to bardzo perspektywyicxny zwodnik, ale co tu dużo mówić, alba z Hiszpanow wygląda narażeni najlepiej na tym turnieju dla mnie :D i fizycznie, i pro gra jest, bo asysty :)
@lucca87 widziałem jak obrońcy Argentyny mieli problemy z niższymi Meksykanami a co może być z nami jak lewy i Milik w powietrzu dobrze grają :) widzę w tym nasza szansę :) jeżeli natomiast Argentyna będzie grać od początku piłka tak jak Arabia z nami to nie zdziwię się jak będzie z 2:0 po 30 minutach dla Messiego
@AlexDark00 spodziewałem się tego buńczucznie brzmiącego komentarza :) to jest mundial :) zdecydowanie to tu się rzadko wygrywa .. Argentyna w dwóch pierwszych meczach miała swoje problemy , to samo Polacy :D ogólnie miałem na myśli, że wynik będzie bliski
Jakie predykcje na mecz Polska - Argentyna? Wg mnie minimalnie przegramy, zremisujemy bądź minimalnie wygramy po kapitalnych obronach Wojtka :) wydaje mi się że zjemy Argentynę fizycznie... Ten atut jest u nas lepszy na pewno , natomiast zobaczymy czy Argentyna będzie grała z nami piłka niczym Hiszpania czy "muliła" jak większość meczu z Meksykiem ....jeżeli to drugie to tylko geniusz Leo może im pomóc
0
Ile byście wzięli dniówki jako pomocnik hydraulika w delegacji ? Praca 8+ h dziennie
1
@Herato dziisaj zielu fajnie gre potrafił otworzyć :) idealnie wpasowałby się do tych podań taki pomocnik kreatywny o którym piszesz ... Swoją drogą szkoda że wszyscy zapomnieli o Mierzejewskim.... Gość co zawsze lewa mogl wiązać krawaty ...
2
@Barwindg a wiesz , że ja bardziej obawiałem się tego całego Bombele ...
0
@P33ck sam to przerabiałem... W a klasach tak nawet drą się o to xd
1
Swoją drogą ta kadra dzisiaj grając tak z lepszymi trochę skrzydłowymi ( bardziej ogranymi na tym poziomie jak Grosicki czy Błaszczykowski za najlepszej formy)i byłoby ciekawiej ....
0
Może i nie mieli z nami lekko, ale do zrobienia nam francuza było jeszcze daleko....
0
@El Plutoninho toouczmeniego
2
Ja to bardziej bombele się obawiam niż mambeppe
0
@Zoker za dobrą mamy obronę i bramkarza aby wpuścić tyle goli:) na papierze mamy piłkarzy żeby więcej strzelić ale wątpię aby to się stało xd
0
@Encore mam podobnie duzd
0
Wygramy z Francją, Glik strzeli i będzie 1:0 elo
0
@tristan87 z drugiej strony taki lewy, Szczęsny, Krychowiak czy Glik wyszli z grupy także ... No sukces dla nich , takie kariery , tyle pieniędzy i tego wszystkiego i fajnie że chociaż to
1
Gra może nie najlepsza, ale wynik ogólny na plus jak narazie , z tego się można cieszyć....
0
Brawo Polacy :D
0
@fcbarcelona1899oskar kto ma mniej żółtych ten awansuje przy takim samym bilansie ( obecnie tak jest pomiędzy polską a Meksykiem )
0
Co się musi stać żebyśmy odpadli teraz ?:)
0
Hej mam pytanie o futa ;) jak w jednym tygodniu nie odbiorę nagród cotygodniowych to w następnym odebrać mogę obie nagrody ?)
0
@kamilop a kto ogląda zakazany owoc?
0
Jedziemy z nimi dzisiaj :)
0
@Sysia11 fizycznie, tzn jesteśmy silniejszi jeżeli chodzi i grę ciałem , kondycyjnie niekoniecznie
0
@lucca87 wiem o tym , zastanawiam się czy z polską też będą mieli takie problemy w rozegraniu ..jak z Meksykiem na początku
0
@lucca87 takie problemy ze w pierwszej połowie pressing Meksykanów był na tylee dobry, że Argentyna miała problem w rozegraniu piłki i często dawali na prawego obrońcę a ten był zamknięty:) nie grali jak Hiszpania z Niemcami przez większość meczu nawet :) dopiero po golu Leo się otworzyli:)
0
@Rhaan to było tak minimalne, że mam wrażenie iż sędziowie nie raz przymknęli na to oko
5
Nie rozumiem osób tutaj co pisały że w reprezentacji Hiszpanii balde powinien totalnie grać za albę.... Jak dla mnie ten młokos to bardzo perspektywyicxny zwodnik, ale co tu dużo mówić, alba z Hiszpanow wygląda narażeni najlepiej na tym turnieju dla mnie :D i fizycznie, i pro gra jest, bo asysty :)
2
@lucca87 1 połowa Argentyny z Meksykiem to była też nuda :)
0
@lucca87 widziałem jak obrońcy Argentyny mieli problemy z niższymi Meksykanami a co może być z nami jak lewy i Milik w powietrzu dobrze grają :) widzę w tym nasza szansę :) jeżeli natomiast Argentyna będzie grać od początku piłka tak jak Arabia z nami to nie zdziwię się jak będzie z 2:0 po 30 minutach dla Messiego
0
@AlexDark00 wiem, ale nie napisałem że dostaniemy w czape dużo albo wygrany zdecydowanie, mecz będzie bliski w mojej ocenie stąd takie typy xd
0
@AlexDark00 spodziewałem się tego buńczucznie brzmiącego komentarza :) to jest mundial :) zdecydowanie to tu się rzadko wygrywa .. Argentyna w dwóch pierwszych meczach miała swoje problemy , to samo Polacy :D ogólnie miałem na myśli, że wynik będzie bliski
0
@Antimadridista_WR wyrzucili ich x europejskich rozgrywek i poszli w ślady ruskich na wojnie
0
Jakie predykcje na mecz Polska - Argentyna? Wg mnie minimalnie przegramy, zremisujemy bądź minimalnie wygramy po kapitalnych obronach Wojtka :) wydaje mi się że zjemy Argentynę fizycznie... Ten atut jest u nas lepszy na pewno , natomiast zobaczymy czy Argentyna będzie grała z nami piłka niczym Hiszpania czy "muliła" jak większość meczu z Meksykiem ....jeżeli to drugie to tylko geniusz Leo może im pomóc