0

Ile byście wzięli dniówki jako pomocnik hydraulika w delegacji ? Praca 8+ h dziennie

1

@Herato dziisaj zielu fajnie gre potrafił otworzyć :) idealnie wpasowałby się do tych podań taki pomocnik kreatywny o którym piszesz ... Swoją drogą szkoda że wszyscy zapomnieli o Mierzejewskim.... Gość co zawsze lewa mogl wiązać krawaty ...

2

@Barwindg a wiesz , że ja bardziej obawiałem się tego całego Bombele ...

0

@P33ck sam to przerabiałem... W a klasach tak nawet drą się o to xd

1

Swoją drogą ta kadra dzisiaj grając tak z lepszymi trochę skrzydłowymi ( bardziej ogranymi na tym poziomie jak Grosicki czy Błaszczykowski za najlepszej formy)i byłoby ciekawiej ....

0

Może i nie mieli z nami lekko, ale do zrobienia nam francuza było jeszcze daleko....

0

@El Plutoninho toouczmeniego

2

Ja to bardziej bombele się obawiam niż mambeppe

0

@Zoker za dobrą mamy obronę i bramkarza aby wpuścić tyle goli:) na papierze mamy piłkarzy żeby więcej strzelić ale wątpię aby to się stało xd

0

@Encore mam podobnie duzd

0

Wygramy z Francją, Glik strzeli i będzie 1:0 elo

0

@tristan87 z drugiej strony taki lewy, Szczęsny, Krychowiak czy Glik wyszli z grupy także ... No sukces dla nich , takie kariery , tyle pieniędzy i tego wszystkiego i fajnie że chociaż to

1

Gra może nie najlepsza, ale wynik ogólny na plus jak narazie , z tego się można cieszyć....

0

Brawo Polacy :D

0

@fcbarcelona1899oskar kto ma mniej żółtych ten awansuje przy takim samym bilansie ( obecnie tak jest pomiędzy polską a Meksykiem )

0

Co się musi stać żebyśmy odpadli teraz ?:)

0

Hej mam pytanie o futa ;) jak w jednym tygodniu nie odbiorę nagród cotygodniowych to w następnym odebrać mogę obie nagrody ?)

0

@kamilop a kto ogląda zakazany owoc?

0

Jedziemy z nimi dzisiaj :)

0

@Sysia11 fizycznie, tzn jesteśmy silniejszi jeżeli chodzi i grę ciałem , kondycyjnie niekoniecznie

0

@lucca87 wiem o tym , zastanawiam się czy z polską też będą mieli takie problemy w rozegraniu ..jak z Meksykiem na początku

0

@lucca87 takie problemy ze w pierwszej połowie pressing Meksykanów był na tylee dobry, że Argentyna miała problem w rozegraniu piłki i często dawali na prawego obrońcę a ten był zamknięty:) nie grali jak Hiszpania z Niemcami przez większość meczu nawet :) dopiero po golu Leo się otworzyli:)

0

@Rhaan to było tak minimalne, że mam wrażenie iż sędziowie nie raz przymknęli na to oko

5

Nie rozumiem osób tutaj co pisały że w reprezentacji Hiszpanii balde powinien totalnie grać za albę.... Jak dla mnie ten młokos to bardzo perspektywyicxny zwodnik, ale co tu dużo mówić, alba z Hiszpanow wygląda narażeni najlepiej na tym turnieju dla mnie :D i fizycznie, i pro gra jest, bo asysty :)

2

@lucca87 1 połowa Argentyny z Meksykiem to była też nuda :)

0

@lucca87 widziałem jak obrońcy Argentyny mieli problemy z niższymi Meksykanami a co może być z nami jak lewy i Milik w powietrzu dobrze grają :) widzę w tym nasza szansę :) jeżeli natomiast Argentyna będzie grać od początku piłka tak jak Arabia z nami to nie zdziwię się jak będzie z 2:0 po 30 minutach dla Messiego

0

@AlexDark00 wiem, ale nie napisałem że dostaniemy w czape dużo albo wygrany zdecydowanie, mecz będzie bliski w mojej ocenie stąd takie typy xd

0

@AlexDark00 spodziewałem się tego buńczucznie brzmiącego komentarza :) to jest mundial :) zdecydowanie to tu się rzadko wygrywa .. Argentyna w dwóch pierwszych meczach miała swoje problemy , to samo Polacy :D ogólnie miałem na myśli, że wynik będzie bliski

0

@Antimadridista_WR wyrzucili ich x europejskich rozgrywek i poszli w ślady ruskich na wojnie

0

Jakie predykcje na mecz Polska - Argentyna? Wg mnie minimalnie przegramy, zremisujemy bądź minimalnie wygramy po kapitalnych obronach Wojtka :) wydaje mi się że zjemy Argentynę fizycznie... Ten atut jest u nas lepszy na pewno , natomiast zobaczymy czy Argentyna będzie grała z nami piłka niczym Hiszpania czy "muliła" jak większość meczu z Meksykiem ....jeżeli to drugie to tylko geniusz Leo może im pomóc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?