0

@Rhaan jakby tak patrzyć to 90% karnych byłoby powtarzanych o 99% strzelonych i może 1% spudlowanych bo weź tu obroń solidnego karnego bez lekkiego oderwania od lini...

1

@Deviler no ja przed listopadem jakoś trafiłem niewymiennego mbappe:D

0

@Medium nocki robisz ?

0

Ktoś tu kiedyś pisał żeby balde grał za albę ..... Doceniam talent młodego zawodnika Barcy ale alba to jest top na tym turnieju :D

3

@kamyk_23 dobre żarty

0

@PatrychoO xdxdxd

0

Kurcze jak my tak będziemy czekać jak Argentyna będzie klepać se to Messi szybko znajdzie sobie miejsca trochę żeby zaskoczyć ..trzeba podejść wysoko pressingiem... Obawiam się że twfo nie zrobimy ..... Nawet dzisiaj tak nie graliśmy .... Jedynie potencjał w tej fizyczności widzę

4

Oglądając ten mecz mam wrażenie, że laga w meczu z Argentyna może się spisać bo tutaj Meksykanie potrafią przestawiać argentyńskich obrońców a co dopiero z nimi może zrobić lewy i Milik...

0

Nie graliśmy zjawiskowo, ale skutecznie !:)

0

@koz_yo kto? Xdxdxd

0

@Luciano99 odstaw już ;)

0

@Emhyr bezalkoholowe tylko

0

@Emhyr to że przeszkodziło to Portugali w zdobyciu 1 miejsca

0

@Emhyr nie uznali gola Ronaldo który padł

0

@Kgorecki2500 na LO polecam francuza z Realu Madryt :) drogi ale zjada albę moim zdaniem w tej grze

0

Co by nie mówić o Meksyku to niezapominajmy że nie grają tam obecnie w pierwszym vela, dos Santos czy hernandez ..m..

0

@Kgorecki2500 jaki skład ?:)

0

@Emhyr tam gole które były zostały anulowane dla Portugali...?

0

Co tam się wydarzyło w meczu walii??

0

@Sheva77 a chce

1

@hubert874 myślę że wygramy z 1:0 2:0

1

Dobrze gra Brazylia dzisiaj ?

0

@Criss18Barca mi maestro bardziej przypada do gustu, myślę że marketing robi swoje, moda itp

0

@Jacob94 niestety grasz tak jak ci rywal pozwoli, nie oszukujmy się , nasza kadra miała perturbacje ostatnim czasem, trochę fartem jesteśmy na tym mundialu, ale jeszcze nic straconego, arabów możemy pokonać,:)

0

Zna się ktoś na "szybkości telefonu"??? Kiedyś śmigał szybciej a teraz dłużej mu wszystko schodzi

0

@Jacob94 nikt ci nie karze dalej tego oglądać, na końcu i tak liczy się wynik, inni też lepiej nie zagrali

0

@Nazio87 turniej to wynik się liczy końcowy a nie sama gra xd

0

Liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie mecze ? Bilans nie ?:)

0

@tomek8756 jeżeli chodzi o mnie to jestem za polską a potem za Argentyna i nie tylko dla Messiego ale duże znaczenie ma że gra tam mój ulubiony zawodnik na pewno

0

@JordiAlbion a Argentyna Messiego hihi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?