Pawcio2306
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VinDiesel zwracasz się do użytkowników aby " zaprzestali szukać spisków ". Zwróć się do Marciniaka żeby nie brał meczów drużyny której prawdopodobnie kibicuje. Bo jak wyjaśnisz fakt, że posiadał kosmetyczkę z herbem tej drużyny? Chyba tylko fan zbiera tego typu gadżety? A już na pewno profesjonalny sędzia nie powinien dać się "złapać z takimi fantami". Zbierając do kupy.... jeden mecz juz z kontrowersją na koncie tej drużyny ma za sobą, posiada przedmioty z herbem drużyny co może świadczyć ze jej kibicuje... to chyba wystarczy żeby nie dostał tego meczu? Chyba że... Dlatego nie dziw się ze są osoby które to dostrzegają i uwierz mi że tym osobom chodzi "TYLKO " o oczciwe gwizdanie. Starczy pomagania i błędów które dały awans i zwycięstwa... Jeśli są w stanie awansować to niech sami zapracują...
0
@Pin0chet nie ma za co :D
0
@Mavcin1980 zawsze moze wyciągnąć...
0
@Pin0chet liczy się to co w siatce.. a nie statystki. One tytułów nie dają.
1
Gdzie panienki w białych...?
0
@kejdzi np. derby Manchesteru albo Mediolanu lub jak wolisz Londynu....
0
@turhiay a widziałeś jaka brame dziadek Suarez zapakował... On jest nadal skuteczny.
0
@Masp gdyby to był finał UCL i gol dający wygraną... też byś tak marudził? Na codzień tak marudzisz? Masz kolegów? Lubi Ciebie ktoś?
1
@europejczyk ale niepotrzebuja też niezadowolonych graczy..
1
@LukaszFan jak to wyliczyłeś? Masz konkretne dane czy tak sobie piszesz żeby pisać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Minus 20 pkt. Jak skończą bez UCL i europejskich rozgrywek to im przejdzie chęć do chamskich ataków :p
2
Ale City cienkie ... jak siki węża
3
4 mecze byłoby ok
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bulo wtedy by więcej krzyczeli z tytułu pomocy niż straty
0
@Kengo what? Podaj mi proszę błędy które korygował VAR i uzasadnij "najbardziej na tym stracił "? Tego się oczywiście nie da zrobić bo wystarczy jeden brak kartki czerwonej i już ma to wpływ którego nikt nie jest w stanie określić co by było gdyby? Czasami drużyny strzelają gole w osłabieniu a czasami....
0
@Values pięknie bedzie jak się sprawdzi kolejność wskazana przez Pique. To by dopiero było jakby biali skończyło na 4 tym miejscu
0
@zDeka lepiej nie... niech płacze a jutro niech odpadną... wtedy będzie ze to jednak przez sędziow w Europie...hahaha
0
@Zielony55 bo tak jest
0
@Wojtek84 akurat Dembele teraz....
0
@fotohobby ważne że sędziowie wiedzą. A jak ktoś chce to zawsze znajdzie powod do płaczu.
0
@Metalowy14 Ty właściwy mecz oglądasz?
0
@RymsonPL nie bądź skłonny tylko odnoś się do przepisów.
1
@Lokusekpl 2 karne? W jakich sytuacjach? Może byłem siku ?
2
@Mitch_Atleta trzeba wypracować jeszcze kilka pkt. Przewagi na wypadek
..
5
To że poziom sędziowania jest jaki jest to jedno ... ale jakim debilem trzeba być żeby wylistowac tak długą listę zdarzeń a nie wspomnieć o oczywistej czerwonej kartce dla kalamagi?
2
@PatrykBarca i dlatego że tak to skomentował ten miernie komentator podniecający się każdym kontaktu białych ( niekoniecznie z piłką) to takie zachowanie ma być odpuszczane? Brak reakcji i kary to jawna akceptacja takich zachowan.
0
@Adddi no raczej się mylisz. Przed kolejnym meczem białych z City nie mają meczy bo to już w najbliższą środę i mam nadzieję że to będzie ostatni mecz realu mimo, że pierwszy wygrali ...nie wszystko stracone.
0
@Martwica czerwona za samo zachowanie - jedno z najbardziej braźliwych wyzwisk. Chamskie zachowania powinno się skutecznie tępić i locze na 3 mecze zawieszenia ( max). Dwa to recydywa i widać zero refleksji ( mimo że jie wolno kartce za przewinienia z poprzednich spotkan). Trzy to z arbitrem może rozmawiać tylko kapitan, wspieram,ytko inne powinno być odbierane jako niedozwoloną krytyka lub obraża. Zabawne ze ta drużyna kreauje się na tą ktrora chce podczas sedziow jak powinni pracować a zachowują się jak ...