1

@L_66 dla mnie to debil. Już za pierwszym razem powinien dostać czerwona i zawieszenie na jakieś 3 mecze. Sędzia go oszczędził, zrobił się szum a on znowu to zrobił. Bardzo dobra decyzja sędziego. Chamstwo można zwalczyć tylko jasno pokazując ze nie jest tolerowane.

0

@MalanFCB widząc że nawet na sklad się nie łapie to gdyby miał choć trochę motywacji ... już by go nie było i w innym klubie starał się pokazać że jest coś jeszcze warty.

0

Chętnie bym zobaczył które sytuację zostały uznane za błędne i w efekcie dały takie wyliczenia. Konkretnie, mecz i sytuacja + błąd na plus czy na minus?

0

@Kinginiesta byłeś i słyszałeś. Weźmiesz mnie następnym razem? A jak już takie głupoty piszesz to wysil się i poczytaj więcej. Co to było za spotkanie, w jakim celu, kto zorganizował, Dlaczego.... Temat ukarania realu to tylko epizod ale taki który najbardziej zabolał (bo słusznie podjęty). Dlatego taki szum. I jest w tym racja. real jak chce coś zmieniac to niech w swoich działaniach ma jakiś minimalny poziom. I niech nie traci okazji właśnie na takich spotkaniach. Wsadzić kij w szprychy i spierdolić każdy może i potem jeszcze opowiadać bajki że "chcemy dobrze". To już nie jest śmieszne tylko tragiczne że sami nie widzą hipokryzji u siebie.

5

@sokot a ja wolę żeby ich rozjechali bez pomocy sędziow tylko umiejętnościami. Uwierz że większą satysfakcja.

0

Niby spoko ale ... wszelkiego rodzaju "kontrataki" powinny być na poziomie. Inaczej się nie różnią od tych akcji prześcieradeł i są bici piany bez skutku.

1

@Lewangoooolsky to jeszcze nic nie mówi. Zespół który więcej atakuje niż się broni ma więcej szans na karnego -logiczne. Tu jest kwestia tego czy im dyktują wszystkie należne karne i czy nie dokładają... wątpliwych oraz czy pozostałym zespołom dyktują oczywiste karne? Wiemy że nie i w necie krążą zdjęcia i filmy, które są zbliżone do siebie a kończyły się odmiennymi decyzjami. I z tym powinni walczyć.

1

Zastanawiam się jaki sens mają statystki .... ile pokazał kartek, ile podyktował karnych? Jak mecz jest ostry i pokaże 8 kartek to znajdą się tacy co powiedzą że jeszcze o kilka za mało. I w druga stronę.... I to samo z karnymi ... bedzie z czego dyktować czy nie będzie? Liczyłbym ( po potwierdzeniu przez zawodowego sędziego) ile razy nie pokazał kartki/podyktował karnego? I ile razy podyktował karnego a nie powinien? I dlaczego VAR nie może podpowiadać przy żółtych kartkach? Czasami niektórych zawodnikom by się przydało...

0

@Remi70 nie będą gwizdać odwrotnie .... powstał taki szum że wbrew pozorom może to pomóc i będzie większa współpraca z VAR. Aczkolwiek wczoraj .. sędzia wstrzymał grę z rzuti autowego i czekał na info z VAR o potencjalnym zagraniu ręką... dostał informacje ze nie było.... a obok ewidentny faul pozostał niezauważony. Ale szczerze widziałem trochę poprawę w postawie sędziego (chyba że podświadomie oszukuję sam siebie?).

1

@Malinka jakby ich odsuwali to by nie miał kto sędziować.... inaczej to trzeba rozwiązać.

0

Wypier... dziadów z ligi.

2

Oby przegrali 4 kolejne mecze i wtedy zacznie się ile to mają tytułów....

0

@kamil_veb odpadną... szkoda

0

@SelloutCrowd w punkt. Dobre!

0

I ja ich rozumiem. W ramach protestu proponuje wstrzymać dyktowanie rzutów karnych dla pewnej drużyny która najbardziej krzyczy a najwięcej zyskuje na błędach. :p

2

@natanvip ja też uważam że jestem najlepszy! : p

2

Takie pytanie o króla strzelców UCL. Wiadomo że drużyny które nie złapią się do pierwszej 8 ale nie wypadną poza 24 grają 2 dodatkowe mecze. To daje dodatkowe okazjęle na gole a na koniec króla strzelców rozgrywek. Trochę to nie fair jak w takim 2meczu zespół trafi na jakiegoś "ogorka" np. $real i wpakuje mu 5-8 goli z czego 4-6 jeden zawodnik?

0

@filip1998 no tak mi śmierdzi trochę...

1

Nie było spalonego? Poza tym że odjebali konkretnie

0

@dzefrej234 zgadzam się. Mają kilku skrzydłowych i już tarcia w zespole gdzie conajmnie 2óch che by liderem

1

@SergioBusquets5 gdyby tylko nie asystowali piłkarzom... twu... trampkarzom z Madrytu grając w przewadze

0

Czy jest już "drabinka" żeby wiedzieć kolejne potencjalne pary w półfinale?

2

@Duriel wróć na swoją stronę robić zamęt. I nie wspominając tu o tym pajacu.

0

Nie oglądam tego dalej ... z żalu .. nie trawie realu ale taki gwałt to ... :p

0

@sopa10pl nie 20 razy a czterdzieści... jeden

0

@aiven i go w ogóle nie widać i nawet komentator nie wymienia jego nazwiska ..... chyba tylko jak mu sie przypomni że... jest niewidoczny

4

Obstawiamy że "pajac" nie wytrzyma emocjonalnie i coś odpierdoli?

5

@Ronad10 nie to mialem na myśli. Jak nie jest w stanie udowodnić lub się boi to niech nie zaczyna tematu. To tak jakbym teraz napisał że widziałem Ciebie 15 lat temu jak zrobiłeś .... Jaki to ma sens? Jeśli nie było to zgodne z prawem to nie pisze tego na koncie Facebook lub innym czy też w formie wywiadu tylko zgłaszam odpowiednim organom. Jak nie mam dowodów lub się boję to nie zaczynam tej dyskusji. W tej sytuacji zainsynuował wręcz prawie oskarżył inny klub a na koniec się wycofał. Słabe jak siki węża. Porównanie do Leppera to chyba nie trafione? On konkretnie na mównicy mówił kto, co i jak i być może dlatego spotkał go taki los?

4

Pitolenie. Albo był wałek i wtedy mówi się głośno i liczy z konsekwencjami albo siedzi się cicho ...

0

@Anubis w sumie ... I tak trener nie zobaczy wyników ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?