0

@Terroriser w piłkę czy do bramki?

0

@KibicBarcy84 84 to rok urodzenia czy iloraz inteligencji?

0

@KibicBarcy84 masz takie prawo

0

@KibicBarcy84 jasne w tej sytuacji to i by Kuszczak strzelił. Jak nie masz nic mądrego do napisania... to może warto nie pisać?

0

@Terroriser jasnowidz?

7

To teraz "antyRoberty" w dupsko się gryzą? Wiem że to dopiero dwa mecze ... ale niktrorzy twierdzili że to takie drewno ...

2

@czarnatom przeprosisz jak będzie inaczej?

0

Żal mi ich ... tracić punktu trzeba umieć...

0

@Trojanek23 no trochę mocne ale się zgadzam.

0

Czy wiadomo kto jest a kto nie nie jest zarejestrowany? Można to sprawdzić?

0

@Tridente2015 wprowadzili nowe zasady co do zagrania ręką, trzymania w polu karnym, dyskusji z sędzią. Real teraz maks 3 miejsce zajmie :p

0

@gaq i żeby w grze było widać zaangażowanie i pomysł na grę... I się z Tobą zgadzam. Można nie mieć kasy na "gwiazdy", można mieć problemy ze względu na kontuzje, ale brak zaangażowania i klepanie beż sensu ...

0

@kanver_ racja. Ale tak się zastanawiam komu kibicują Ci co podjęli się zabawy? Tak trochę mało wiary w swój klub i mimo wszystko swoich zawodników, chociaż nie my ich wybieramy.

0

@jeronimofrancisco myślę że nie tylko uprzedzeni i nie tylko obiektywni. W sumie to zabawa bo na tym etapie to trochę wróżenie z fusów. Nikomu oczywiście nie życzę ale wystarczy jedna dłuższa kontuzja i typowania odnośnie zawodników mogą być bardzo nieaktualne.

0

Chciałbym przeczytać uzasadnienia tych wyborów bo mam wrażenie że niektórzy podczas typowania byli pod wpływem... dobry towar swoją drogą.

0

@Michal4 bo wtedy szanse drużyny w której on gra .... znacznie maleją na jakiekolwiek trofeum. Jakoś nie kojarzę żeby ten klub miał spektakularne transfery. Może ktoś podać jakiś przykład z ostatnich lat poza braćmi W.?

0

@Inmessionate10 taki prosty że piłkarz od 2 tygodni nie może potwierdzić że chce. Jak za mało kasy to może to powiedzieć. Ja myślę, że by chciał ale jeszcze nie dorósł do samodzielnej decyzji dlatego będzie tak jak chce jego otoczenie. Szkoda ... bardziej bym się ucieszył niż z Olmo

0

@zywul to co ru jeszcze robisz? Idź "tam"

1

@No1Mesq zmień drużynę której kibicujesz na prześcieradła... do widzenia... a nie ...żegnaj

6

@Death11 zmień drużynę i nie płacz więcej.

0

@kamiVeB nie ma co wyliczać. Gra cała kadra a nie "tylko brakujący". Może i mecz o pietruszkę ale nie dla kibiców i ten staruszek to wie i wcale nie jest mu to obojętne. A to czy od początku sezonu zmontuje ekipę która będzie wygrywała to już inna kwestia. Teraz widzieliśmy jak to wyglądało.

1

@Led mówimy o tym żebyś wracał na "swoją" stronę i do "swojej" drużyny.

1

@kaszub9696 to kibicuj innemu. Nie marudź.

1

@Puyolex wracaj na "swoją " stronę trolować. Nie podoba się? Kibicuj innej drużynie lub wcale. W innych kwestiach życiowych też tak "marudzisz"?

1

@revolution33 a Ty jesteś anytykibicem i powinieneś dawno opuścić tą stronę. Wracaj do "swoich".

1

@Pawel1985 a Tu grałeś o taką stawkę? Zaraz mi napiszesz ze doskonale znasz ból jaki toważyszy kobiecie podczas porodu? Gdyby był legendą ...to by teraz nie przepraszał. Jakiekolwiek usprawiedliwianie jego zachowania nie ma najmniejszego sensu. Wracaj do swoich ... białych

1

@Kacper313 nie miał... tylko ma.

1

@Barca2022 leki przestały działać? Czy 1 kwietnia?

4

Gwarancje siedzenia na ławie.... .?

0

Może jeszcze w LM zmierza się obie drużyny... wtedy byłoby ciekawie gdyby załadował jakieś gole...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?