Pawcio2306
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@busel004 co do empatii to się z Tobą zgodzę. Ale dalsza część twojej wypowiedzi już zakrawa o wychwalanie się gdzie Ty nie byłeś, co nie robiłeś. Porównywanie kto jest większym fanem nie ma sensu. Trochę pojechałeś po "realowemu ". Wygraliście LM po nieodgwizdanych spalonych i faulach .... "ale mamy 15 pucharów LM", wygraliście po słabej grze i wątpliwym karnym ... "ale mamy 15 pucharów LM" ...
2
@Jorginho a Ty czytasz to co dam piszesz? Robisz z niego teraz niewiadomo jakiego piłkarza. Jest dobry i też uważam że jeśli nie piłkarz MC ma dostać GB to kolejny powinien być on a nie ta małpa ale trochę przesadziłeś z reakcja. W komentarzach "koleżanek i kolegów " jest wyraźne współczucie, nikt z tego się nie cieszy, jest nam przykro... a Ty "krzyczysz" i wyrokuesz już co on straci albo może stracić zanim jeszcze lekarze ustalali co dokładnie się stało. Jadnowidz jesteś? To nie to miejsce. Idź do Polsat zastąpić wróżbitę Macieja.
2
@Mroziu teraz chyba Ciebie poniosło? Cala rodzina będzie cierpiała? Chyba chodziło Tobie że będzie mu współczuła bo to jest przykre co się stało ale nie cierpiała? To nie jest głową rodziny co ciężko tyra w kopalni i jak pójdzie na L4 to obniży im się standard życia i nie będą mieli co jeść? Chyba że "rodzina" masz na myśli drużyna białych? Oni stracą dobrego grajaka ... ale nie tylko oni stracili w tym sezonie.
0
@Boss227 tylko na onet nie wchodzisz po to żeby czytać o swoim klubie i spodziewasz się że będzie tam wszystko. Dodatkowo koszykowka,tenis, ...... Tu jest strona poświęcona jednemu klubowi a nie wszystkim. Poza tym gdyby były informację z innych klubów to można to tak traktować. Ale tu się zrobiło... mabepe się zesrał, vincyĵuz powinien dostać czerwona kartkę, na stronie białych mają pretensje o to .... I nie jestem egoistą i nie mam takiej mocy żeby zabronić pisać czy czytać takie farmazony ... wyrażam sprzeciw żeby to ograniczyć na tej stronie. Uważam że to "lepsze" miejsce i zasługuje na to żeby nie porównywać z "pudełek.pl"
0
Kolejny artykuł chyba nie o tej drużynie.... ? Niech lament wylewają u siebie.
0
@brd42 masz inne rozwiązania. Sportowefakty, idź do nich na stronę... Jeśli faktycznie Ciebie to interesuje wierzę w twoja kreatywność... dotrzesz do newsa. Dla mnie to denerwujący spam. Pokażmy ze ta strona jest lepsza. I nie zgadam się z Tobą co do rywalizacji. Zdziwisz się jak z nimi wygramy a stracimy punkty z inną drużyną. Lecą na farcie i mam nadzieję że to sędziowanie się faktycznie poprawi bo to nawet błędy nie są.
0
@Blantozaur niekoniecznie... artykułu nie czytałem bo mnie nie interesuje. Ale komentarze tak ... bo ważne jest żeby wyrażać swoją opinię ( może ktoś zareaguje). Może ankieta .... czy chcesz artykuły o .... drużynie z Madrytu na tej stronie? Nie zdziwiłbym się gdyby było 90% na nie. I przynajmniej by wyszło kto z białych tu troluje
0
@LaKnightYeah2000 oni "kradną to my też", " oni są .... to my też" sorry ale to żaden argument. Może mają kompleksy i sobie tak je leczą.. ich strona ich sprawa
0
@brd42 what? Nie zagra w jednym meczu i już chcesz ligę na tej podstawie zamykać i tytuł najlepszego strzelca? Wystarczy że wezmą się za sędziowanie i karnych z czapki nie będzie to już będzie miało większy wpływ niż nieobecność tego grajka
0
@Ronaldinho10theking ale pewnych rzeczy nie da się niezauwzyc i drażnią już samym tym że ską. Nie wspomnę że nie da się "odzobaczyc". Wchodzę bo chcę czytać tylko o Barcelonie z wiarą że będzie więcej szczegółów i szybciej niż na "onet". Powoli... tracę wiarę
0
@brd42 gdyby mnie to interesowało to bym śledził np. Sporyowefakty. Tu jest strona FC Barcelony? Co drugi artykuł jest o białych. .. bez przesady
0
@brd42 nie jestem sezoniwcem i mnie to nieinteresuje. Ba ...nawet denerwuje ze wchodzac na stronę ulubionego klubu widzę artykuł ( nie da się nie patrzeć) o tych pokrakach. Oczywiście go nie czytałem tylko od razu przeszedlam do komentarzy
0
@brd42 to proszę aby dotyczyło to WSZYSTKICH rywali a jie tylko koloru białego. To nawet nie jest nasz kolejny przeciwnik.
0
A co to ma wspólnego z NASZYM klubem?
1
@Sebolinho dokładnie to samo pomyślałem.
0
@[Oli] tylko czemu są bramki białych a Osasuny nie? Faktycznie jakby redaktor nie z tego podwórka był
0
@Rupert_Haubica i słusznie bo mają SWOJĄ stronę i mają o czym pisać "popisy SWOICH " trampkarzy
1
@fotohobby jak się nie chce w necie to na tej stronie też tego nie rób... to też internet. Idąc tym tokiem myślenia to czemu nie ma newsów o wynikach Valencii np.?
0
@Stinger_ czy Ty siebie "slyszysz"?
0
@Naker inne pytanie. Czy przez prowokacje i pajacowanie zasłużył? Grać potrafi chociaż jest wielu lepszych. Pytanie kto był bardziej kluczowy w klubowych sukcesach jego drużyny? On ? Koledzy? Sędziowie? I czy w roku gdy jest EURO to wydanie ligowych trofeów już styka?
0
@cules_since95 przewidzieć że solidny zmiennik jest potrzebny. Ale nie ma co marudzić. Zaufajmy troche tym tym sterują. Obyśmy byli zadowolenie że zmiennika.
6
@kakawek limit zmian wykorzystany. W 10 mają grać?
0
@Elvisek i to jest właśnie martwiące. Np. W żużlu jest taki ekspert który ocenia "sporne" sytuację i tlumaczy. Tu tego nie ma i tak to wygląda... zależy jaki kolor koszulki i kto jest perezem... sorki prezesem ...
0
@JerzyKiler jadnowidz? Dostaną 2 karne i już inaczej się gra. Niby cały czas ulepszają te przepisy ale cały czas ....
0
@LessiWroc tym bardziej tam sobie idź
0
@LessiWroc twój komentarz jest tak nietrafiony ze aż ciężko to komentować. Boli że druzyna nie strzela tylko z karnych , to trzeba rzucić hasło na temat którego ma się zerowe pojęcie. Nie bronię tego ale jak na razie nie ma winnych i skazanych. Za to bardzo bym się śmiał gdyby nie wyszła jakąś afera z płatnościami po stronie realu. Patrząc na to jakie błędy były np. finałach ligi mistrzów... chyba bym się jie zdziwił. I to boli "bialych" oskarżają o pomoc sedziowksa ale na boisku to raczej w drugą stronę... gol z Atletico decydujący o mistrzostwie zdobyty prawidłowo i wiele wiele innych
1
@Pawcio2306 p.s. amatorsko gram ale na poziomie jaki oni prezentują to nie wiem czy dałbym radę... ? Inna kwestia że miałem na NFZ a nie specjalistę z TOP (chociaż nie ujmuję nic lekarzowi który mnie operował)
1
@Kinginiesta mi też kazali następnego dnia chodzić. A kolejnego już po schodach. I co jest najbardziej zabawne to blokada była w głowie a nie w nodze. Po kilku latach zostały "tylko" blizny i 4 śrubki w kolanie.
4
@kakawek a u nas nie może odpalić i nie możemy powiększyć przewagi? Nie wykuwam żeby była z tego powodu radość... ale nie ukrywam że ciąłbym zobaczyć miny tych co wzięli udział w zabawie i typowali mistrza i króla strzelców. Wiem że to dopiero 3 kolejki ale chyba trochę sprowadziły na ziemię. P.s. oglądając wczoraj mecz widziałem że tam coś nie gra w tej drużynie. Jakby z gwiazd nie dało się zrobić drużyny. Zaraz frustracja będzie rosła jak wyniki nie przyjdą i może być gorzej...?
0
@KibicBarcy84 idź i poproś żeby wrócił