0

@Emhyr nie ma 100% win tylko jeszcze nie przegrał. Może jestem niepoprawnym optymistą...ale cały czas wierzę w tytuł i remisy nie są mile widziene

1

Parodia.... jeden dostaje czerwoną za drapanie po nosie a drugi człekoksztalnty prowokator.... nic ( domyślam się że żółta za faul a jie odepchnięcie)?

3

@ventriloquist1 czym się to różniło od "bańki" Zidana?

0

@DIPENSE byłaby strata... w drugą stronę

1

Po komentarzach od razu widać kto jest fanem zespołu z Madrytu i .... tylko zabłąkał się nie na tą stronę żeby się wypłakać. Fakt nie widziałem meczu ... ale sędziowie odpierdalają takie manewry i nie zawsze przeciwko jednej drużynie więc płakać z tego tytułu nie na swoim podwórku.... wedle oceny. Nie dyskryminuję również tych kibiców. Pytanie czy też mieli takie uwagi gdzie nie było uznanej bramki z Athletico i przez to Barca straciła tytuł (przykład jeden z wielu).

1

@Wiking88 i tak trochę niepełno sprytny?

1

@Qaz123 byli przyzwyczajeni do wygrywania po golach że spalonego, karnych z czapki.... teraz gdy jest war to płacz się zaczął. Chociaż i tak ich lepiej traktują.. ten "Biednyham" powinien czerwoną dostać. Sędzia może i nie widział ale VAR?

4

@MattCobosco wracaj płakać do "swoich"

0

@MattCobosco chyba strony pomyliłeś?

0

A co z zamkniętym okienkiem transferowym?

2

@ini_barca jakie dno? Wiadomo kto miał wygrać i wygrali. A potem jest ze to Barca kupowała sędziów... śmiech na sali.

1

On tych badań nie przejdzie... będą próbowali ale się nie uda :p

0

@eRsko87 "nigdy nie byłem " "ale wiem co i jak". Zarzucasz komuś że nie wie a to co o tym myślisz opierasz na przeczytanych artykułach i informacjach. Powiem Ci. Nic nie wiesz. I nikt kto na tej stronie się wypowiada nie wie jak było. To są raczej tajne dane. Że względu na prawo kontrakty muszą być do wglądu i od czasu do czasu ktoś upubliczni treści. Ale nikt nigdy nie opowie jak trwały rozmowy w szczegółach, co było na stole, jak była wola zawodnika, jakie możliwości klubu. Możecie sobie narzekać... ale nic to nie zmieni bo nie bierzcie udziału w tym co tam się dzieje. Mamy takich a nie innych u sterów. Dostali w spadku co dostali. Dajmy im robić swoje o oceńmy ich za jakiś czas ... za ich czyny a nie poprzedników. Moim zdaniem po przyjściu Laporty jest lepiej a jak sam mówił to jeszcze nie koniec pracy i jeszcze trzeba zaczekać.

0

@Venox1337 Ile było meczy o stawkę? Ile znich wygrali ? Widzę że i u Ciebie ból tyłka. Poza tym jakbyś czytał ze zrozumieniem (co widzę że ciężko z tym u Ciebie) to byś wiedział że wypowiada się na temat przyszłości a nie przeszłości.

1

@Chudini123 nie tylko dziś ;)

1

@Braniś Toure jak chcesz oceniać przeszłość tym co dopiero się wydarzy? Barca wygrała bo była lepsza, nie traciła tyłu punktów. To co się wydarzy w pezylym sezonie jest nieporównywalne do tego co było w poprzednim.

0

0

No to oznacza wzmocnienie dla... białych

2

@Bogan brać trzeba przyklad z realu... tam co roku kilku wychowanków błyszczy.... zaczynając od tych starszych... Benzema, Kroos, Modric... po tych co w tym roku mają awansować ze szkółki... Mbappe ... nie narzekaj i ciesz się tym co jest ..... albo poszukaj innej drużyny do kibicowania

0

@DaKy działce zespołowo. Super. A podasz daty kiedy to było i okolicznosci czy "tylko tak slyszalem"? Bo rozumiem że wiesz i nie musisz tego szukać w Wikipedii, skoro tak napisałeś?

1

@Maciej1078 nie znasz znaczenia "primo" więc nie nadużywaj...

5

Chcą być blisko bo może (podkreślam że to domysły) sami coś naskrobali i chcą się nauczyć jak potem się z tego bronić :p. Obym nie wykrakał jakiejś "awantury"

3

@ChaosTheory skąd wiesz co się jutro wydarzy? Piszesz tak sobie żeby tylko wodę jeszcze bardziej zmącić? Coś mądrego byś napisał...

5

@fanRealuAlespoko gdyby użytkowników interesowało co znajduje się tej "stronie " to by tam zawitali. W jakim celu wklajasz link? Awanturę chcesz zacząć? To co tam piszą nie jest obiektywne więc po co to dalej puszczać w świat?

4

@matt121 jakie fakty? Możesz podać? Wiesz co to jest "fakt"?

2

@Lucassito
Ja widzę podejrzenie że nie masz pojęcia co komentujesz. Myślałeś że Laporta odpowie w szczegółach na każde pytanie tak jak sobie życzysz? Jak nie masz o czymś pojęcia... to zaniechaj pisania bzdur i spamu ... zrobisz jak uważasz.

0

@Kuczek A Ty masz, pojęcie bo to twój kolega i z nim rozmawiałeś?

0

@Flores wszyscy tak na niego jadą za taktykę (P.s. sami eksperci) A ja się zastanawiam czemu jak nie idzie to chłopaki nie próbują tego w czym się lepiej czują? Przecież nie odsunie ich od składu jak na własną rękę i mówią się na kilkanaście minut i zmienia taktykę między sobą - tym bardziej jak strzela kilka bramek? A może po prostu zawodnicy nie mają też pomysłu na grę i tylko wjazd do bramki?
Druga kwestia ... przyjdzie nowy trener który Bedzie jeszcze bardziej defensywny i zaczną się męczę na 0:0 i narzekanie na trenera bo zawodnicy są przecież ok?
Moim zdaniem są w stanie sami coś wymyśleć bo nie trzeba długo główkowac żeby od czasu do czasu zajebac z dystansu .... tylko teraz trafić w światło bramki....

1

@martin86 na szczęście nie jesteś we władzach klubu ani księdzem (domniemam) i niczego świecić nie będziesz. Wyrzucilbys z pociągu torbę z pieniędzmi żeby tylko zobaczyć czy je potem znajdziesz? Skąd wiesz że po przegranym sezonie będzie lepiej? A jeśli wyczekiwane przez Ciebie zmiany będą na gorsze?

5

@Anoeta1 podaj jeszcze numery w totka to przynajmniej wszyscy skorzystamy. A tak serio to nie bądź pesymista - no chyba że lubisz marudzić jak "Stara baba" bo musisz i już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?