1

@Azazel_Pazuzu a i tak puszczają błędy..

0

@azysko tak "przyjacielu" ... liga Negreiry... zobaczysz że ostatecznie się okaże że to $real płacił a teraz są hipokrytami.

0

no i co z tego? Nawet pierwsza kolejka się nie skończyła. Nie jest totakie istotne. Obejrzyj sobie mecz jak potrzebujesz albo śledzić wynik ....

0

No jak? Przecież Arda jest lepszy.... :p

0

@Bambaraszki jakby kochał ten klub to i by przeżył debili za sterami... miłość jest ślepa. Co najwyżej ma sentyment do pewnego stopnia.

1

@PatrychoO jak turasowi i brazylijczykowi. Niby w top3 najbardziej wartościowych ale ławę grzeją

1

@Nightraider ale płaczecie i spekulujecie. Jak nasi wygrają UCL, LL i puchar króla to zawodnicy z innych klubów też zobaczą że $real to żaden gwarant pucharów. Poza tym widać że tam atmosfera się popsuła. Już artykuły że po sezone Ancelotti out. To też ma znaczenie. Nie ma co marudzić tylko robić swoje. Może tak być że i my skończymy beż żadnego pucharu.

0

@fotohobby a może karny na Lewym za nadapnięcie? Tak grafika pokazuje .. no chyba że obrońca ma numer buta 10 jak 2 latek?

0

@fotohobby i dla nas ...

0

@BISHBASHBOSH nie ma takiej opcji nawet jak zaraz Trump do nich zadzwoni i powie ze mają cofnąć bo inaczej przestanie ich lubić.

0

@Allblacks86 na zdjęciu a nie grafice wyraźnie widać że trampki czerwone bliżej bramki. Lewy musiałby mieć stopę conajlniej 58 żeby palce wystawały na spalony. Zerknijcie gdzie jego pięta a gdzie stopa obrońcy.

4

@neurath kadra najemników. Wychowanków całe ZERO. Ale 15 UCL ... z czego kilka kupionych a kilka po wyraźnych błędach sędziowskich żeby nie napisać "pomocy" sędziowskiej. Odkąd jest VAR to ich miejsce w UCL jest gdzie jest ... obecni 18 pozycja.

0

A gdzie real? Nie ma ... a nie .... gdzieś na dole :) . To nie oni mieli wygrywać?

0

@Barcatroll zobaczysz ... pewnie finał CL lub wcześniej

0

Jak to było ... ? Z NBP (:p) to NIKT nie ma szans i $real wygra LL i CL bez problemu a NBP zdobędzie króla strzelców? Oni serio liczyli na tyle karnych?

1

Niech Flick ich poustawia... :p

2

Łunin 3cie miejsce... to ten co w sobotę 4 x wyciągał piłkę z siatki?

0

@bronx wróć na "swoją " stronę. Zabawę psujesz.

29

Królu złoty.... jak oni tego mema z Laminem i klaunem dali na główny monitor to ..... żałuję że mnie tam nie ma.

4

A jednak utracjusz dostanie nagrodę...... Złotego Buca!!! :p

0

@partymaker W pięciu językach. Polski, Niemiecki, Angielski, Hiszpański i ... Łacina jak strzał zejdzie ... :p

2

W Madrycie zima idzie.... -6

1

@Chudini123 od gwałtów to oni mają specjalistę. To był pokaż gry w piłkę.

0

Jeszcze 1 ... I manita

0

Jeszcze 2 .....

0

Fajny skład prześcieradeł.. taki hiszpański. Aż 1 .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@partymaker jeśli jest jak piszesz w co wątpię bo jednak dla piłkarza to najwyższy honor móc reprezentować swój kraj to ... z nich tacy piłkarze jak ze wschodnich sąsiadów... żołnierze (oczywiście nie wszyscy).

0

@ojWojtek uznanie owszem. Ale "normalni" nie podreslaja tego w taki sposób. Jak wiesz ze osiągnąłeś coś niezwykłego to nie musisz tego komentować.... ludziska same to wiedzą.

0

@Mroziu nie martw się. Następnego dnia po operacji już się chodzi (przeżyłem to na własnej skórze a mną zajęli się na NFZ). I to jest "normalne życie ". I uwaga ale możesz być w lekkim szoku... Nadal gram amatorsko w piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?