Na stół obecnie wjeżdża golazo Daniego Alvesa w meczu z Realem Madryt. Komentuje tam pan, którego dobrze znamy ze stacji Eleven, tak więc mamy przedsmak jego głosu w sobotnim Klasyku :)
Jakie stare mecze / bramki Barcelony z polskim komentarzem chcielibyście zobaczyć na moim kanale na YouTube (Dariusz Żmudzki)? Zgłaszajcie swoje propozycje, zobaczę co da się ogarnąć w najbliższych dniach :)
Od dzisiaj na moim kanale będą się także pojawiały piękne bramki Barcelony z polskim komentarzem!
Na pierwszy ogień idzie bramka Alexisa w ostatnim, aczkolwiek smutnym meczu Barcelony z Atletico (1:1) w 38. kolejce sezonu 13/14. Wszyscy chyba wiemy, o jaką bramkę chodzi ;)
Słuchajcie, naprawdę nie ma reguły ani metody na to, by UEFA nie blokowała filmów. Można by rzec, że jednemu zablokują, jednemu nie. Osobiście testowałem metodę z paskami, z zasłanianiem loga, pasków z wynikiem itp., zmieniałem kolory, rozszerzałem obraz i nic to nie dawało. Póki film nie zostanie zablokowany, uważam tę metodę za w miarę skuteczną.
Mimo wszystko fajni ci komentatorzy Eleven ;) przeplata się czasami komentarz hiszpański z "naszym", a oni:
"Początek sezonu, oni tam jeszcze w Hiszpanii muszą wszystko ogarnąć..."
"Komentatorzy hiszpańscy mają to do siebie, że strzelają słowami jak z karabinu"
Jeżeli ktoś z Was pamięta mój kanał na YouTube "Dariusz Żmudzki", na którego w zeszłym sezonie wrzucałem skróty z meczów Barcelony z POLSKIM komentarzem, zapraszam na mój nowy kanał - https://www.youtube.com/channel/UCDT95lxPh1gp4KnsI_TfBhw. Poprzednie konto jest zagrożone usunięciem za naruszanie praw autorskich ligi hiszpańskiej. Zapraszam :)
15
Pamiętacie akcję Alvesa z bananem w meczu z Villarreal?
To łapcie ją z polskim komentarzem :D
4
14
12
Widzieliście bramki z El Clasico z polskim komentarzem? ;)
0
Wszystko przez prawa autorskie La Liga, ale postaram się tym zająć w tym sezonie i coś wymyślę.
26
Zapraszam wszystkich na poranną ucztę - skrót masakracji na Bernabeu z POLSKIM komentarzem na moim kanale!
13
Zapraszam wszystkich na poranną ucztę - skrót masakracji na Bernabeu z POLSKIM komentarzem!
14
Kolejna bramka z polskim komentarzem na kanale - bomba Daniego Alvesa w meczu z Realem Madryt. Zapraszam!
0
Drodzy kibice! Łapcie bramkę Alvesa z polskim komentarzem (poznajecie pana komentującego?)
0
Na stół obecnie wjeżdża golazo Daniego Alvesa w meczu z Realem Madryt. Komentuje tam pan, którego dobrze znamy ze stacji Eleven, tak więc mamy przedsmak jego głosu w sobotnim Klasyku :)
14
Jakie stare mecze / bramki Barcelony z polskim komentarzem chcielibyście zobaczyć na moim kanale na YouTube (Dariusz Żmudzki)? Zgłaszajcie swoje propozycje, zobaczę co da się ogarnąć w najbliższych dniach :)
1
Wiem o tym doskonale, dlatego nie ma skrótów z tego sezonu :)
1
Zgadza się, to ja ;)
PiotrNazwisko to nick który powstał przed rozpoczęciem działalności skrótów, dlatego nie jestem tutaj tak rozpoznawalny :)
15
Od dzisiaj na moim kanale będą się także pojawiały piękne bramki Barcelony z polskim komentarzem!
Na pierwszy ogień idzie bramka Alexisa w ostatnim, aczkolwiek smutnym meczu Barcelony z Atletico (1:1) w 38. kolejce sezonu 13/14. Wszyscy chyba wiemy, o jaką bramkę chodzi ;)
10
Pamiętacie mój kanał ze skrótami? Oto stare-nowe skróty z polskim komentarzem:
0
Słuchajcie, naprawdę nie ma reguły ani metody na to, by UEFA nie blokowała filmów. Można by rzec, że jednemu zablokują, jednemu nie. Osobiście testowałem metodę z paskami, z zasłanianiem loga, pasków z wynikiem itp., zmieniałem kolory, rozszerzałem obraz i nic to nie dawało. Póki film nie zostanie zablokowany, uważam tę metodę za w miarę skuteczną.
11
Zapraszam na kolejny z moich skrótów w HD z polskim komentarzem - pierwszy półfinał z Bayernem (3:0) i fenomenalne trafienia Messiego!:)
16
Pamiętacie El Clasico sprzed dwóch lat i pięknego gola Sancheza?
Zapraszam na jeden z moich skrótów w HD z polskim komentarzem :)
0
Widzimy się za 13 dni.
0
Ostatnie zdanie daje do myślenia...
0
Wow, cóż ten Griezmann wyrabia :o
1
Mimo wszystko fajni ci komentatorzy Eleven ;) przeplata się czasami komentarz hiszpański z "naszym", a oni:
"Początek sezonu, oni tam jeszcze w Hiszpanii muszą wszystko ogarnąć..."
"Komentatorzy hiszpańscy mają to do siebie, że strzelają słowami jak z karabinu"
0
Eibar po mistrzostwo! :D
0
Dobrzy są.
0
Komentarz usunięty
15
Jeżeli ktoś z Was pamięta mój kanał na YouTube "Dariusz Żmudzki", na którego w zeszłym sezonie wrzucałem skróty z meczów Barcelony z POLSKIM komentarzem, zapraszam na mój nowy kanał - https://www.youtube.com/channel/UCDT95lxPh1gp4KnsI_TfBhw. Poprzednie konto jest zagrożone usunięciem za naruszanie praw autorskich ligi hiszpańskiej. Zapraszam :)
0
Tylko żebyś po ewentualnym odrobieniu na Camp Nou nie wychwalał tego wuefisty.
1
Mecz.
0
Tak naprawdę wynik to 4:0 dla Barcelony i po meczu się przyznają, że to żart.
0
Wyobrażacie sobie manitkę Athleticowi w rewanżu?
Jakby się tak okazało...