Jak widzieliście zdjęcia ter Stegena stojącego na połowie, to wam szczęki opadały, komentarze "Drugi Neuer", "On jest niepokonany", teraz nagle "Niech się przestanie bawić w Neuera", "Przywiązać go do bramki"... ludzie!
Jakbyś pomarzył o tym przed sezonie, wyszłoby że bujasz w obłokach. Ale to jest fakt, w tym sezonie jesteśmy najlepsi! Magiczny sezon! Wielka Barca! CAMPIONES!!!
Brawo! My już jesteśmy wielcy, gdy wygramy za tydzień będziemy nieśmiertelni! ;)
"Na wszelki słuszaj" - po tym komentarzu Żewłakowa śmieję się do tej pory ;)
12
Liczba sezonowców maleje :)))
1
Schowaj się z takimi komentarzami, proszę...
1
Jak widzieliście zdjęcia ter Stegena stojącego na połowie, to wam szczęki opadały, komentarze "Drugi Neuer", "On jest niepokonany", teraz nagle "Niech się przestanie bawić w Neuera", "Przywiązać go do bramki"... ludzie!
7
Typowy Polsat.
0
Najlepszego, Leon! :)
1
Jakbyś pomarzył o tym przed sezonie, wyszłoby że bujasz w obłokach. Ale to jest fakt, w tym sezonie jesteśmy najlepsi! Magiczny sezon! Wielka Barca! CAMPIONES!!!
4
A oto obszerny skrót tego meczu z polskim komentarzem:
7
A oto pełny i obszerny skrót meczu z POLSKIM komentarzem! :)
11
Łapcie pełny i obszerny skrót meczu z POLSKIM komentarzem! :)
1
Brawo! My już jesteśmy wielcy, gdy wygramy za tydzień będziemy nieśmiertelni! ;)
"Na wszelki słuszaj" - po tym komentarzu Żewłakowa śmieję się do tej pory ;)
7
Oto jeszcze raz celebracja mistrzostwa i pożegnanie Xaviego z POLSKIM KOMENTARZEM:
16
Oto jeszcze raz celebracja mistrzostwa i pożegnanie Xaviego z POLSKIM KOMENTARZEM (cała transmisja):
25
Jest już dostępna PEŁNA transmisja z celebracji mistrzostwa i pożegnania Xaviego Z POLSKIM KOMENTARZEM. Zapraszam:
1
A o to bramki z meczu z Deportivo z polskim komentarzem:
4
A według mnie koszulki wcale nie są złe.
15
Bramki z polskim komentarzem z dzisiejszego meczu są już dostępne na moim kanale, zapraszam :)
1
Nadszedł ten dzień... Generale, na zawsze pozostaniesz w pamięci Cules! Dziękujemy za wszystko!
2
Xavi będzie jedną z najbardziej opłakiwanych postaci z Barcelony po swoim odejściu. Szkoda, że większość nie docenia wkładu Kapitana w naszą drużynę.
6
Jakby ktoś nie widział, oto bramka Messiego i celebracja mistrzostwa z polskim komentarzem :)
14
Jakby ktoś nie widział, oto bramka Messiego i celebracja mistrzostwa z polskim komentarzem :)
18
A oto bramka Messiego i celebrowanie mistrzostwa z polskim komentarzem:
18
Proszę bardzo! Oto bramka Messiego i celebrowanie mistrzostwa z polskim komentarzem:
2
Campeones! Campeones!
5
Widzieliście skrót meczu z Realem Sociedad z polskim komentarzem? ;)
8
A oto skrót meczu z Realem Sociedad z polskim komentarzem:
7
Zapraszam na skrót meczu z Realem Sociedad z polskim komentarzem:
1
A oto skrót meczu z Realem Sociedad z polskim komentarzem:
7
Jakby ktoś nie widział, oto bramki z meczu z Cordobą z polskim komentarzem :)
10
A oto bramki z wczorajszego pogromu z polskim komentarzem :)
7
A oto wszystkie bramki z polskim komentarzem :) Zapraszam :)