0

Tak, ale ogólnie w tym meczu pokazali, że da się strzelić parę bramek w drugiej połowie. Teraz przegrywają, więc teoretycznie powinni wyjść bardziej zmotywowani, żeby wygrać.

1

Na razie dobrze jedynie Mathieu i Rafinha. W szatni muszą dostać potężny OPR... skoro z Sevillą i z Espanyolem dało się w drugiej połowie wygrać, odrabiając straty i strzelając 4-5 bramki...

0

Może tak przyjąć?

5

Co ten Iniesta gra... ludzie...

8

I weź tu człowieku oglądaj polską ligę... ręce się załamują.

0

Ostatniego gola dla Barcelony Puyol zdobył z Almerią. Dobitka po główce Messiego, po której piłka znalazła się na poprzeczce.

3

Jakbyś był pierwszy raz na takim stadionie też byś cykał foty, ba - chciałbyś je wrzucić od razu, by wszyscy widzieli.

6

Zapraszam jeszcze raz na mój kanał na YouTube. Oto skrót meczu z Levante z komentarzem PL :)

14

Zapraszam na skrót meczu z Levante z polskim komentarzem! :)

2

Czemu zawsze jak jest to zdjęcie z herbem Barcelony jako "awatar" artykułu, to zawsze mówi się o kłamstwach Bartomeu, Neymargate, sądach, pozwach itp.?

0

Głupio to by było, jakby to było stwierdzenie, a nie pytanie.
To było pytanie do Pique, dziennikarz chciał znać zdanie obrońcy Barcelony na ten temat.

2

Oto skrót meczu z polskim komentarzem:

10


Proszę bardzo, skrót meczu z polskim komentarzem jak zwykle na moim kanale. Zapraszam :)

0

To jest Ibra, to już jest klasyka :)

4

Jakby jeszcze ktoś nie widział - skrót wczorajszego meczu Barcy z komentarzem PL:

5

Łapcie skrót po polsku :)

13


Proszę bardzo! Skrót meczu z polskim komentarzem jest już na moim kanale, zapraszam! :)

5

To było coś! Szkoda tylko, że Neymar tak kozaczył pod koniec.

0

Milik? Ja Cię proszę...

7

Orłowski: Moglibyśmy nadawać na żywo regaty na rzece, bo uciekła tam piłka...
Wolski: Mów za siebie!

0

Mediapro było chyba zawsze? Poza tym odpowiadają za transmisję La Liga na całym świecie chyba...

0

A co mają pisać? Po to są chyba komentarze...

0

Papież Jan Paweł II chyba też był wiernym kibicem? ;)

7

Zapraszam na mój kanał na YT, oto skrót meczu z komentarzem PL ;)

2


Łapcie skrót meczu z komentarzem PL :)

0

Miło. Dzięki za wyświetlenia :)

2

Nie wrzucam? Ostatnio nie wrzucałem jedynie skrótów z dwumeczu z Atletico. Tłumaczyłem już to, skróty z Pucharu Króla są dostępne na stronie TVP Sport, więc nie ma dla mnie sensu robienia osobnych nagrań (no chyba, że widzowie będą mieli inne zdanie) :)
Za to będę planował rozszerzyć kontent kanału o Ligę Mistrzów (może jakimś cudem uda się ominąć blokady filmów przez UEFĘ) i o różne kompilacje z meczów :)

1

"Pięć zero! Pięć zero! Jeffren, Jeffren, Jeffren! La Manita! Pięć zero gromi Barcelona Real Madryt!"
"Nic dwa razy się nie zdarza, ale jest Messi!"
"O tym jak efektowne są bramki Messiego i Neymara wiedzą dobrze internauci, którzy później wrzucają te bramki do internetu."

2

Wyjątkowo tytuł nie brzmi "Zatopić Żółtą Łódź Podwodną" :D

2

To, co dzieje się w szatni, powinno zostać w szatni. Cóż... Leszek Orłowski mówił, że chciałby mieć "konfidenta" w szatni Barcelony, to się doczekał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?