0

"Maradona i gol! Ale radość... chyba nie wypada mu cieszyć się z bramki strzelonej ekipie Frana Escriby."

2

Komentatorzy chyba pijani... "Messi nie okazuje radości bo nie wypada z taką drużyną", a tu jeb - był spalony :D

1

0

To prawda, że niby Enrique ma zostać zwolniony, a Xavi zostaje grającym trenerem?

0

Nadchodzą czasy wielkiej próby.

0

Będzie przypominał przyszłym użytkownikom o obecnych czasach ;)

1

Dobra decyzja....
Gdyby nie daj Bóg coś mu nie wyszło, to chcielibyście wysłuchiwać o nim takich rzeczy, jak o Zubim?

7

"Andoni Zubizarreta zwolniony z klubu"
"Rakitić: To piękny i wyjątkowy dzień"
Przypadek?

0

Dziękujemy Panu bardzo za współpracę :D

0

Zobaczymy po meczu. Głupio będzie, jak Enrique będzie wychwalany za ten "ruch taktyczny".

0

Messi i Neymar w pierwszym składzie? Takiego wała.

0

Aha, bo wiecie... mamy słabe rezerwy. Zmieńmy to, posadźmy Neymara i Messiego.

0

No i penalty. Ronaldo swoje.

0

Gdzieżby... wstyd w różowych grać.

2

Według komentatorów C+ bramkarzem Valencii jest Dani Alves :D

0

Nawet jak będziemy prowadzić 2:0 to nic tu nie jest pewne... dwa razy z 2:0 wyszli na remis i wygraną, a jeszcze w tym sezonie wygrali 4:2 z Realem (a przegrywali dwoma bramkami).

0

Obyśmy wygrali.

3

Dobry stoper, ale na skrzydło zbyt wolny. Mathieu też mówił że da radę grać na lewej obronie... mecz z Realem to pokazał.

6

Już myślałem że odchodzi do Sociedad w zimowym okienku... :D

2

Gerardo Martino: "Gdziekolwiek na świecie, jeśli osiągniesz drugie miejsce, jesteś fenomenalny. W Hiszpanii jesteś najgorszy."

Smutne, ale prawdziwe...

0

Ujrzeliśmy go już, na prezentacji i przed meczem o puchar Gampera.

2

Pamiętacie wtedy jak w meczu z Celtą (po tym, jak Valdes zerwał więzadła) Pinto wszedł na boisko, po czym popisał się dwoma interwencjami pod rząd i uderzył piszczelem w słupek? Wszyscy mieli chyba trochę ciepło, że stracimy dwóch bramkarzy :)

0

Valdes rozgrywał sezon życia 13/14. Jego szalone interwencje ratowały nas od straty bramek, dlatego wybrałem go na najlepszego bramkarza. Claudio Bravo miał kilka ładnych interwencji, ale też przez błędy omal nie tracił bramek przed El Clasico. Ter Stegen - ten jeden mecz mu nie wyszedł, ale szkoda, że nie dostał szansy w La Liga. Masip - jeden mecz, jedna puszczona bramka (po rzucie rożnym).

A Pinto? Pinto był naprawdę solidnym zmiennikiem bramkarza. Mimo wieku bronił całkiem przyzwoicie, jednak to błędy obrońców powodowały puszczone bramki.

0

Wesołych Świąt wszystkim użytkownikom, nawet trollom czy sezonowcom ;)

0

Do końca sezonu daleko... poczekamy, zobaczymy :) Wtedy zobaczymy, czy było warto.

0

Gdyby tak samo można było powiedzieć w aspekcie piłki nożnej... :)

0

W sumie to chętnie bym z kimś pograł ;)

1

9 minut doliczył sędzia w Liverpool - Arsenal :D

4



Oto skrót meczu z polskim komentarzem.

1

A oto skrót z meczu z komentarzem PL ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?