2

Polacy są przyzwyczajeni do "stylu gry" naszej reprezentacji. Nie dziwię się Hiszpanom - zapewne przez to, że całkiem niedawno skończyła się La Furia Roja, która przez 6 lat zamykała wszystkim usta.

0

W takim razie rozumiem Twoją sytuację.
Jednak czy nie uważasz, że ta sytuacja z tym, co czeka Barcę i inne katalońskie kluby po odłączeniu od Hiszpanii, jest nieciekawa?

0

Mieszasz się w te sprawy tak, jakby to była sprawa Twojego kraju.
Ja wolę trzymać się od tej kwestii z daleka. Wiesz w ogóle coś na temat tego, co by było z Barcą, gdyby Katalonia uzyskała niepodległość?

0

Na Camp Nou gramy z Ajaxem...

0

Takie to już jest, Vermalen. Nie narzekajmy i życzmy mu powrotu do zdrowia.

0

Przepraszam, o co Ci chodzi?

0

Więc nie tylko ja tak mam, że tak jakbym nie czuł, że jest piłkarzem Barcelony. Niby jest, ale tak jakby go nie było, nie ogarniam tego faktu. Już myślałem, że ze mną coś nie tak, a tu proszę - wychodzi na to, że Suarez musi zagrać, żeby zadebiutował w szeregach serc kibiców Barcy :)

2

Montoya jest na tę chwilę cienki w obronie! O Douglasie nawet nie będę się wypowiadał. Dla mnie na tę chwilę to Alves jest naszym najlepszym PO, Montoya to dla mnie wciąż nie jest to.

0

Właśnie sobie wyobraziłem, że Ronaldo uśmiechnięty bije brawo i podchodzi, by mu gratulować.
Jednak stwierdziłem, że to nieprawdopodobne.

8

Marku, masz dużo do pokazania, więc nie spieprz tego ;)

1

Bramki z meczu Rayo - Barca z komentarzem PL:

0

Zapraszam na pozostałe filmy ;)

17

Bramki z meczu Rayo - Barca z komentarzem PL:

0

Lisek Chytrusek ;)

0

Skupmy się na teraźniejszości ;)

1

Aleś ty jest słaby, Munir.

0

Czy ty jesteś zdrowy?

0

Alves broni! Atletico w tarapatach!

0

To jest po prostu chore... jak wyjdą z tego jakieś jaja, to będzie to po prostu paranoja. Nie można nawet oglądać najlepszego piłkarza jak gra, bo i tak wiadomo, że w życiu prywatnym i w świetle prawa jest, jak jest. Niby jest ta miła, przyjemna strona - piłki nożnej, ale za tą ciemniejszą stroną stoi prawo. Chore.

0

Te "jubileuszowe" mecze nigdy nie wychodzą dobrze.

0

A mi tam podoba się każda koszulka Barcelony, bez znaczenia na sezon ;)

0

Lepiej, żeby bez znaczenia na grę - mimo wszystko wywieźli 3 punkty.

1

Ten "ogórek" w tamtym sezonie wygrał z nami 1:0 i wysłał nasze szanse na mistrzostwo na oddział intensywnej terapii.

10

Skrót meczu Barcy z Granadą z komentarzem PL:

0

Z komentarzem PL:

3

Zapraszam na skrót meczu z komentarzem PL (który nie objął bramki na 3:0 z powodu usterki technicznej):

0

Faktycznie, zgadza się ;)

0

Jakby Neymar miał gola w 88', to miałby 4 bramki co 20 minut ;)

0

I brawo. Super ;)

0

Messi, prze wuj z ciebie jest!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?