0

Wreszcie Messi pierwsza bramka w sezonie od paru lat!

0

Akcja z kocurem z polskim komentarzem:

0

Nasz gość z początku meczu z komentarzem Orłowskiego:

0

No to odliczamy!

0

Jakie to ma znaczenie od kiedy się kibicuje?

2

Tylko uważajcie z łokciami.

0

Kruca, to już niedługo! Ileż można czekać?
Tak przy okazji, mogłaby Redakcja zaktualizować zdjęcia piłkarzy w zakładce "Pierwszy zespół", bo drużyna jest już dawno po sesji zdjęciowej.

0

Materiały zbieram z różnych źródeł, m.in. oficjalnych nagrań La Liga albo z pobranych przeze mnie meczów, które później edytuję. W czym widzisz problem? Mam jechać na stadion i sam nagrywać? Nie mam możliwości bezpośredniego zgrywania nagranych meczów z dekodera na komputer.

0

Będą skróty na moim kanale na YouTube ;)
/user/horyzont101

3

Jutro ruszamy z Elche!
Z tej okazji przygotowałem krótkie promo, w którym znajdują się przebitki z meczów z Elche z sezonu 13/14. Co o nim sądzicie?

0

Żeby tylko nie wystąpił "syndrom 15 minut", gdzie później Atleti spada z sił i Real gra swoje.
Vamos Atleti!

0

Poczekamy, zobaczymy.

4

Wybaczcie że wracam do Deulofeu, ale... odcinek 3, "Szkoła Barcy", ok. 11 minuty 20 sekundy:


Posłuchajcie co później mówi Deulo o zespołowej grze... widocznie nawyki z dzieciństwa pozostały ;)

1

A zatem dzięki kibicom Dani jest nieśmiertelny.

0

Ja tam się cieszę, że w ogóle ktoś przychodzi. Nikt o nim nie słyszał? Tym lepiej - a nuż-widelec okaże się, że wcale nie jest taki zły; może nawet okazać się, że przejście do Barcelony znacznie go podbuduje. Powtarzam - jeżeli tylko przychodzi prawy obrońca, cieszmy się, że w ogóle przychodzi. Co będzie, to będzie.

1

Messi na zdjęciu:
"FIFA? Jakiś problem?"

4

Nie dogodzi się nigdy przeciwnikom Barcy. Barcelona nie dostała kary transferowej? UEFAlona. Barcelona dostała karę transferową? UEFAlona. Nic bardziej nie denerwuje od takich właśnie komentarzy, gdzie ludzie plują jadem tylko po to, żeby obrazić Barcelonę, bo tak jest modnie.

Co do tematu, to fajna sprawa z tym wypożyczeniem, ale... niestety prawa obrona da o sobie znać. Alves - obecnie słaby, Montoya - jeszcze trochę słaby...

6

Dobra, to pa. Miłej gry.

1

Łapcie skrót, bo ten został usunięty:

0


Skrót meczu.

0


Prezentacja składu.

0

Zgodnie z obietnicą, wrzuciłem transmisję z prezentacji zespołu:


Skrót będzie... wkrótce ;)

0

Trochę nie na rękę, bo nagrywam mecz ze streama, nie chcę niespodzianek w stylu "ominąłem gola, bo montowałem wcześniejszą bramkę" :)

0

Miałem w pewnym sensie połączyć to ze skrótem.

2

Przez pierwsze 15 minut ładne klepanie i typowa gra Barcelony, potem troszeczkę Leon się obudził, no i ładna brameczka Neya z końcówki. Ogólnie to na duży plus zasłużyli Mathieu i Rakitić.

2

Prezentacja zawodników, jak i skrót z meczu będzie dostępny dziś albo jutro rano na moim kanale na YouTube ;)

https://www.youtube.com/user/horyzont101

Wrzucałem tam już skrót z El Clasico 4:3 oraz w meczu z Athleticiem na Camp Nou z 2013/14.

0

Nie żeby coś, ale transmisję z meczu komentuje Szpakowski z Mielcarskim na TVP1...

0

Hiszpania - Rosja? :)

9

Nie wiem czy wiecie, ale Neymar przyjął wyzwanie Marcelo i oblał się wiadrem lodowatej wody, przy czym nominował Zunigę ;)

3

Zdjęcie adekwatne do reakcji większości użytkowników :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?