I jeżeli mówisz o kłamstwach katalońskiej gazety, to wolę już nie kłócić się z Tobą o "rzetelność" i wiarygodność gazety Marca, która "wcale nie" przerabia zdjęć, by były na korzyść Madrytowi. Pozdrawiam.
Rozumiem, ale powiem szczerze, że powtórki z bramek wziąłem tylko do skrótu z El Clasico z marca 2014 - tutaj masz całkowitą rację, bowiem skróty z pozostałych meczów były robione za pośrednictwem nagrania całego meczu. Nagrania La Liga wykorzystuję od teraz tylko i wyłącznie do tworzenia filmów promocyjnych przedmeczowych oraz do składanek o Barcelonie, gdy brak źródeł ;)
3
3 minuty... rany, najgorszy moment to doliczony czas gry.
0
WUUUUUUUUAAAAAAAAAAAHAAAA!
Brawo Ramirez!
0
No Jezu... takie akcje marnować.
0
Ładnie Munir, tylko celniej!
0
Z beniaminkiem to Barca zremisowała w tamtym sezonie bezbramkowo.
1
Gdyby wszyscy byli bogaci, nikt nie chciałby wiosłować. Jakie wymagania finansowo-transferowe ma Villarreal, a jakie Barca?
19
Fajnie by było, gdyby chociaż przed nagłówkiem widniał napis "Koszykówka:".
0
Po raz kolejny mówię: Ronaldo to powiedział dla TELEWIZJI.
0
I jeżeli mówisz o kłamstwach katalońskiej gazety, to wolę już nie kłócić się z Tobą o "rzetelność" i wiarygodność gazety Marca, która "wcale nie" przerabia zdjęć, by były na korzyść Madrytowi. Pozdrawiam.
0
Jaka gazeta? Ronaldo powiedział to w wywiadzie dla kanału TVI należącego do portugalskiej telewizji.
0
Sugerujesz, że redakcja sobie to wymyśliła? Proszę Cię...
3
Douglas z numerem 16.
0
Rozumiem, ale powiem szczerze, że powtórki z bramek wziąłem tylko do skrótu z El Clasico z marca 2014 - tutaj masz całkowitą rację, bowiem skróty z pozostałych meczów były robione za pośrednictwem nagrania całego meczu. Nagrania La Liga wykorzystuję od teraz tylko i wyłącznie do tworzenia filmów promocyjnych przedmeczowych oraz do składanek o Barcelonie, gdy brak źródeł ;)
17
Do odstrzału...
1
http://websta.me/p/797016748528726421_636306499
Lepsza jakość.
0
Ter Stegen dalej cichutki ;)
0
Zaś Ajax... ileż można!
0
A czy z tego co on napisał wynika, że dwa kluby z jednego państwa będą grały w grupie? Aha, nie zauważyłem, że edytował. Przepraszam :(
0
Oby Douglas nie podzielił jego losu.
1
A zatem Douglas nr. 16?
1
Masz po polsku akcję z kotem!
2
Łap skrót po polsku :)
5
Skrót meczu + akcja z kotem po polsku:
2
Skrót meczu z komentarzem PL:
0
Myślę, że wtedy można ustawić mu pewną wyjściową ocenę.
1
A Alves po meczu:
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/photos/a.443591475669540.121342.443080359053985/912305302131486/?type=1
1
A ja mam do ciebie pytanie - jesteś trenerem Barcelony?
0
Oj, słabo jeszcze z tym wystawianiem ocen na stronie :P
0
Ewentualnie "Zaraz wracamy" na granatowym tle.
0
O kruca!!! Masche!