1

Aż drżę z ciekawości! :)

0

Ja tam bym chciał zobaczyć jakiś pełnometrażowy film o najlepszych piłkarzach... taki z jajem, zabawny, wesoły, żeby coś się działo :)

0

I jeszcze nie pali...
Zuch piłkarz!

1

Warto, komentatorzy są spoko, szczególnie ci, co najczęściej komentują mecze Barcelony (Wolski + Orłowski), również ze względu na to, że transmitowane są czołowe ligi.

0

Tak, ale głupio to wygląda, że legenda klubu kłóci się w żałosny sposób z włodarzami.

0

Dobre są, byleby tylko nie przynosiły pecha, jak poprzednie wyjazdowe ;)

1

Nie pierwszy raz.

0

Marudzi, bo nie podoba mu się zarząd. Oby tym razem się mylił.

1

Mnie tam nie przeszkadza to, że zostaje.

0

Prezentacja jest osobno.
Podczas meczów o Trofeum Gampera jest jedynie zaprezentowany cały skład. Chyba że się mylę, to proszę o poprawę.

0

Nie no, koleżanko, odwiedzając Twój profil, to sam mam "bekę XD xDD", jak czytam Twoje komentarze. Zachowujesz się jak słaby troll, jednak nim nie jesteś, bo ty piszesz całkiem na serio. Ludzie próbują uszanować Twe wypowiedzi, jednak sama treść płynąca zeń nie upoważnia ich do traktowania Cię poważnie ;)

0

Tak zbaczając z tematu, to Gerard nawalił podczas tego turnieju w pokerze.

0

Łał, wolno mu grać w piłkę z najbliższymi, oglądać telewizję i grać w FIFĘ... rany, co za łaskawcy!

1

Super!

1

Dołączy do brata ;)

0

To mogło być szczęście, dobra forma, świetna dyspozycja bramkarza, jak Przemek Tytoń z Grekami. Był kiedyś na necie taki artykuł, który podsumowywał skuteczność bronienia jedenastek przez tego bramkarza w klubach, w jakich grał. Co nie zmienia faktu, że dobrze dekoncentruje rywali przy konkursach jedenastek.

3

Aż ciężko się na sercu robi jak się pomyśli o tym, co czuje Neymar.

0

A tam... dwumecz ;)

0

Szacun dla Julio za to, że się trzyma i jeszcze poszedł rozmawiać.

1

Czekam jeszcze tylko na karnego dla Niemców, wykonawcą Neuer i już mogę spać spokojnie.

0

Szpaku ostatnio jak komentuje to spore wyniki w ważnych i ciekawych meczach :D
Real - Atletico 4:1
Hiszpania - Holandia 1:5
Brazylia - Niemcy 0:6

0

Spóźniłeś się o dobre 8 lat :)

0

Na NSport leci powtórka meczu z Milanem (3-1), jak coś... ;)

1


Popatrzcie tylko na to! :D

0

Był już taki artykuł, niestety zdementowany :(

3

Spoczywaj w pokoju, Alfredo.
Wypadałoby dać o tym jakiś artykuł... RealMadrid.pl również uczcił śp. Tito Vilanovę.

6

Miał być w planach na grę dla nas w nowym sezonie... miał być nie na sprzedaż...
Dosyć. To mnie już przerasta.

1

Może i mam problem, jednak jako że jest to strona, na której można prowadzić dyskusję i - jak to mówią, wylewać swoje żale w komentarzach, chciałem tylko zaznaczyć, że styl takiego pisania denerwuje mnóstwo osób - w tym znaczną większość użytkowników tej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?