0

Dyrektor komunikacji zdementował.

0

Ponoć miało się odbyć spotkanie, gdzie doszło do porozumienia między piłkarzami a związkiem i wszystko jest załatwione ;)

0

Co my byśmy bez Ciebie zrobili, Szefie...

0

Dzięki Jose, za wszystko co wyczyniałeś u nas w bramce! :)

0

Cesc chyba coś dawno temu mówił o grze dla Chelsea :O

1

Barcelona kupiła Cesca za 34 miliony.

0

Na pewno chodzi Ci o Real Club Deportivo la Coruna.

0

Jednym słowem: szkoda.

0

Masakra, co ci ludzie tutaj wypisują. Tak, brzmi to fanbojowsko. No bo rozumiem, że można być wkurzonym na piłkarza, bo ma słaby sezon i faktycznie cieniarsko gra i że trzeba go np. posadzić na ławie. Ale jak widzę komentarze typu "sprzedać go w pi**du i wziąć te 250, on jest niepotrzebny", to aż się scyzoryk w kieszeni otwiera. To wy powinniście zdjąć klapki z oczów, a nie ci, dla których Messi musi zostać.

0

Jedno jest pewne - kto wyeliminuje Barcelonę, gra w finale ;)

1

Jedno się kończy, drugie zaczyna. Kończy się marudzenie o to, że trzeba wygrać La Decimę, zaczyna się nadawanie, że wygrali La Decimę.

Teraz pora ich gnębić naszym marudzeniem - czekamy na naszą La Quintę, obyśmy nie musieli długo czekać ;)

1

Oglądałem mecz z kolegą, który kibicuje Realowi. To niesamowite przeżycie, oglądać minę człowieka, który przez 60 minut ma przybitą minę, a tu nagle puk - 93 minuta i wraca nadzieja. Z golem Bale'a wszystko już się praktycznie zakończyło, a ta zmiana nastrojów podczas meczu była ogromna. Gratulacje dla Realu za tę Decimę, ale również dla Atletico, za to, że zaszło tak daleko. Potwierdza się póki co rok 1966 z Conchitą, Atletico jako Mistrzem Hiszpanii i Realem z Pucharem Mistrzów. Szkoda tylko, że Real złamał passę, że kto wyeliminuje Barcelonę, ten wygrywa LM (jednak passa z tym, że jest się finalistą trwa dalej). Cóż - wierzmy w Lucho i za rok wygrajmy więcej niż w sezonie 13/14!

0

Sierpień to nie czas na pisanki.

0

No i prawidłowo! Koszulka jest OK, jakaś odmiana od senyery, ale i tak wciąż pasująca do naszych barw.

0

Faktycznie, szkoda, że odchodzi, jednak bardziej szkoda go jako człowieka, nie jako bramkarza.

2

Może chodziło mu o to, że włodarze LFP o wszystkim zapomną :)

4

Józek, trzymaj się. Przychodź szybko jako trener bramkarzy, bo bez ciebie w naszej kadrze nie będzie już tak wesoło jak wcześniej ;)

0

Czy Barcelona zagra w nich w Pucharze Katalonii?

2

Co tam wygląd. Skille się liczą ;)

0

Bo to jest wkurzające i śmieszne zarazem, przynajmniej dla mnie to drugie :D

2

Taki duży, a tak pyszczy... a potem niby to kibice Barcelony obrażają Madridistów :D

0

Fajna! :)
Niech no tylko wyjdzie grafika tej pomarańczowej wyjazdowej, bo jest zacna!

0

Nie obrażajcie się nawzajem :)
Nie widzicie, że on szuka guza? Taki to pierwszy do bójki...

2

Poczytaj sobie, w jaki sposób Real wygrał 11:1. Gdyby to Barcelona wygrała w takich samych okolicznościach, nie widziałbym powodu do dumy.

0

Witamy z otwartymi rękami! :)

0

Jak widać, czasem mięso z grilla będzie dobrze wysmażone, czasem nie. Martino świetnie wystartował w sezonie, a jeszcze w styczniu wydawało się, że Barcelona dociągnie do 39. kolejki na liderze. Wygrane z Realem w lidze, pokonanie City w dwumeczu, ładna postawa w Pucharze Króla... aż do pewnego momentu, w którym zaczęło się masowe tracenie punktów. Kontuzja Valdesa pozamiatała sprawę. Szkoda Martino, bo uważałem go za dobrego trenera, niestety - nie udało się. Życzmy mu powodzenia w dalszej pracy, a Barcelonie otrząśnięcia się z tego blamażu i pucharów w kolejnych sezonach.

3

Nie wiem czy widzieliście, ale Isaac się nieładnie zachował...

0

Niestety :(

10

A może Martino grał przed meczem w FIFĘ i zauważył, że Mascherano ma ocenę 84, a Bartra tylko 75? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?