Proszę o doinformowanie, gdyż słyszałem różne informacje z różnych źródeł i mam mętlik w głowie - w przypadku bezbramkowego remisu wychodzi Atletico, ale gdyby było np. 1:1 itp., to co by było? Dogrywka?
Nie przesadzajmy, oni dobrze sobie zdają sprawę, co wolno, a czego nie wolno im jeść. Stosują się do swojej diety, która na pewno zezwala na taki posiłek raz na jakiś czas.
1
Czymże mu ten Alba zawinił?!
0
marca.com/multimedia/graficos/futbol/2014/calculadora_liga/calculadora_liga_2014_65.html
Po prostu czarno to widzę :|
0
Dziękuję :)
0
Nie ma bata, trzeba wygrać CDR.
0
Co jest?!
0
Wyrównać do przerwy! Albo na 2:1 dla nas...
0
Tak to już jest... czego nie wybroni Valdes, to wybroni Pinto i vice versa :D
0
Neymar, gdyby kózka nie skakała...
0
Boże... co się tu dzieje?!
0
Ale bomba :O
0
Ten Cesc to jakiś normalnie...
0
Ale atomówka Pedro.
0
Czyli powtarzamy scenariusz - Barca multum strzałów i 0 goli, Granada 1 strzał i gol.
0
Rany, Neymar...
0
Gdzieżby wygrać do zera na wyjeździe z nawet taką ekipą...
0
Jedziemy Barcelono, odgryźć się za środowy blamaż!
0
Chciałem się tylko upewnić, po prostu różne osoby mówiły różne rzeczy i mi namieszano w głowie ;)
0
Dziękuję, dziękuję wszystkim, już wiem :)
0
Proszę o doinformowanie, gdyż słyszałem różne informacje z różnych źródeł i mam mętlik w głowie - w przypadku bezbramkowego remisu wychodzi Atletico, ale gdyby było np. 1:1 itp., to co by było? Dogrywka?
1
Całym sercem popieram ;)
0
To ważny mecz dla Andresa, oby dał z siebie wszystko i pomógł doprowadzić nas do 1/2.
10
Zagrajcie tak, jak tydzień temu, tylko strzelając więcej bramek od Atletico ;)
0
Nie przesadzajmy, oni dobrze sobie zdają sprawę, co wolno, a czego nie wolno im jeść. Stosują się do swojej diety, która na pewno zezwala na taki posiłek raz na jakiś czas.
0
Lepiej nie myśleć, ile zdjęć sobie zrobi Pinto :D
0
Wydaje mi się, że bez wiedzy dietetyków by sobie aż takiego odważnego posiłku by sobie nie urządzili ;)
7
Tak odbiegając od tematu, to Messi urządził sobie w domu grilla z Pinto, Masche i z samym Tatą, a grillowanie dobrze wpływa na zespół :D
0
No i brawo!
0
No to jedziemy tak, jak z Vallecano!
2
Piękny transparent ;)
0
Czarnego serialu ciąg dalszy.