1

Czymże mu ten Alba zawinił?!

0

marca.com/multimedia/graficos/futbol/2014/calculadora_liga/calculadora_liga_2014_65.html

Po prostu czarno to widzę :|

0

Dziękuję :)

0

Nie ma bata, trzeba wygrać CDR.

0

Co jest?!

0

Wyrównać do przerwy! Albo na 2:1 dla nas...

0

Tak to już jest... czego nie wybroni Valdes, to wybroni Pinto i vice versa :D

0

Neymar, gdyby kózka nie skakała...

0

Boże... co się tu dzieje?!

0

Ale bomba :O

0

Ten Cesc to jakiś normalnie...

0

Ale atomówka Pedro.

0

Czyli powtarzamy scenariusz - Barca multum strzałów i 0 goli, Granada 1 strzał i gol.

0

Rany, Neymar...

0

Gdzieżby wygrać do zera na wyjeździe z nawet taką ekipą...

0

Jedziemy Barcelono, odgryźć się za środowy blamaż!

0

Chciałem się tylko upewnić, po prostu różne osoby mówiły różne rzeczy i mi namieszano w głowie ;)

0

Dziękuję, dziękuję wszystkim, już wiem :)

0

Proszę o doinformowanie, gdyż słyszałem różne informacje z różnych źródeł i mam mętlik w głowie - w przypadku bezbramkowego remisu wychodzi Atletico, ale gdyby było np. 1:1 itp., to co by było? Dogrywka?

1

Całym sercem popieram ;)

0

To ważny mecz dla Andresa, oby dał z siebie wszystko i pomógł doprowadzić nas do 1/2.

10

Zagrajcie tak, jak tydzień temu, tylko strzelając więcej bramek od Atletico ;)

0

Nie przesadzajmy, oni dobrze sobie zdają sprawę, co wolno, a czego nie wolno im jeść. Stosują się do swojej diety, która na pewno zezwala na taki posiłek raz na jakiś czas.

0

Lepiej nie myśleć, ile zdjęć sobie zrobi Pinto :D

0

Wydaje mi się, że bez wiedzy dietetyków by sobie aż takiego odważnego posiłku by sobie nie urządzili ;)

7

Tak odbiegając od tematu, to Messi urządził sobie w domu grilla z Pinto, Masche i z samym Tatą, a grillowanie dobrze wpływa na zespół :D

0

No i brawo!

0

No to jedziemy tak, jak z Vallecano!

2

Piękny transparent ;)

0

Czarnego serialu ciąg dalszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?