0

Rany Boskie, aż 3 minuty?!

0

Będzie "Panie Mallenco, kończ to" w stylu Zimocha!

0

Utrzymać to do końca faken!

0

TERAZ!!!

0

Kolacja :D

0

Fabregas, niestety, do zmiany.

0

Boże, co ten Cesc robi...

0

Ciężko się słyszy słowa Dudka, który chce, by Real wygrał :(

0

A propos El Clasico - nie orientuje się ktoś czy będzie tak jak ostatnio z wyborem komentatora? Ostatnio było fajnie, że można wybrać łączony komentarz, albo komentarz "probarceloński" lub "promadrycki". Ktoś wie, czy i teraz tak będzie?

0

Według mnie, lepiej być nie mogło ;) Ja tam jestem zadowolony z losowania, chociaż mimo wszystko szacun dla Atletico, że tak daleko zaszli.

0

Normalnym komentatorem na TVP jest co najwyżej Jacek Laskowski :D

0

A na bramce Oier.

0

Cieszy mnie to, że w tym meczu "hiszpańską" klepkę z wejściem do bramki Barca połączyła ze strzałami z dystanstu. Wierzmy w Barcę do końca, do ostatniego gwizdka za tydzień.
VeB!

0

Pedro musiał strzelić. To było pewne w drugiej połowie :D

0

Powtarzaj za mną: "Messi to bóg".

0

Alves ostatnio w formie :)

0

No i hattrick :D

0

Wreszcie się odbudował :D 20 sekund przed jego bramką pisałem, żeby pokazał coś dobrego na boisku... i pokazał :)

0

Tello. Wszedł i strzelił. Nie mam słów.

0

Tello, może dzisiaj pokaże się z dobrej strony.

0

Blisko było :O

0

Iniesta zawodnikiem meczu.

0

370 bramka Messiego :)

0

"Świetne podanie Messiego do Messiego" :D

0

Dokładnie o tym samym myślę ;)

0

Albo Martino zrobił grilla, albo Messi poczęstował kolegów cukierkami ;)

0

To składamy się Messiemu na kaloryfer? :D

0

To było do Alfiego... wybacz, nie ogarniam jeszcze tego systemu komentarzy ;)

0

Zgadzam się.

0

No i ładnie grają, póki co szykuje się goleada.
Według mnie Iniesta na razie najlepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?