A propos El Clasico - nie orientuje się ktoś czy będzie tak jak ostatnio z wyborem komentatora? Ostatnio było fajnie, że można wybrać łączony komentarz, albo komentarz "probarceloński" lub "promadrycki". Ktoś wie, czy i teraz tak będzie?
Cieszy mnie to, że w tym meczu "hiszpańską" klepkę z wejściem do bramki Barca połączyła ze strzałami z dystanstu. Wierzmy w Barcę do końca, do ostatniego gwizdka za tydzień.
VeB!
0
Rany Boskie, aż 3 minuty?!
0
Będzie "Panie Mallenco, kończ to" w stylu Zimocha!
0
Utrzymać to do końca faken!
0
TERAZ!!!
0
Kolacja :D
0
Fabregas, niestety, do zmiany.
0
Boże, co ten Cesc robi...
0
Ciężko się słyszy słowa Dudka, który chce, by Real wygrał :(
0
A propos El Clasico - nie orientuje się ktoś czy będzie tak jak ostatnio z wyborem komentatora? Ostatnio było fajnie, że można wybrać łączony komentarz, albo komentarz "probarceloński" lub "promadrycki". Ktoś wie, czy i teraz tak będzie?
0
Według mnie, lepiej być nie mogło ;) Ja tam jestem zadowolony z losowania, chociaż mimo wszystko szacun dla Atletico, że tak daleko zaszli.
0
Normalnym komentatorem na TVP jest co najwyżej Jacek Laskowski :D
0
A na bramce Oier.
0
Cieszy mnie to, że w tym meczu "hiszpańską" klepkę z wejściem do bramki Barca połączyła ze strzałami z dystanstu. Wierzmy w Barcę do końca, do ostatniego gwizdka za tydzień.
VeB!
0
Pedro musiał strzelić. To było pewne w drugiej połowie :D
0
Powtarzaj za mną: "Messi to bóg".
0
Alves ostatnio w formie :)
0
No i hattrick :D
0
Wreszcie się odbudował :D 20 sekund przed jego bramką pisałem, żeby pokazał coś dobrego na boisku... i pokazał :)
0
Tello. Wszedł i strzelił. Nie mam słów.
0
Tello, może dzisiaj pokaże się z dobrej strony.
0
Blisko było :O
0
Iniesta zawodnikiem meczu.
0
370 bramka Messiego :)
0
"Świetne podanie Messiego do Messiego" :D
0
Dokładnie o tym samym myślę ;)
0
Albo Martino zrobił grilla, albo Messi poczęstował kolegów cukierkami ;)
0
To składamy się Messiemu na kaloryfer? :D
0
To było do Alfiego... wybacz, nie ogarniam jeszcze tego systemu komentarzy ;)
0
Zgadzam się.
0
No i ładnie grają, póki co szykuje się goleada.
Według mnie Iniesta na razie najlepiej.