0

Co tam się dzieje.

0

Twój awatar jest adekwatny do reakcji kibiców :D

0

Rany Boskie Neymar co ty robisz? :(

0

Idź stąd :)

0

O rany.

0

Ney coś za dużo akcji marnuje :|

0

Kurczę, a ładnie się kroiło...

0

Dobrze, jedziemy panowie. Druga połowa.

0

No i dobre tyle, póki co dobrze plasuje się Alexis: wraz z Messim najwięcej podłącza się w akcje ofensywne, Neymar na razie musi się wczuć w grę. Jeżeli chodzi o Alvesa, to miło, że tak się angażuje w atakowanie, jednak wykończenia jego prób bolą. Po przerwie wpakujmy bramkę, a potem to już możemy strzelać, byleby nie pogorszyć sytuacji ;)
Dziękuję, dobranoc.

0

Zaczynam się bać tych rożnych...

0

Ja cię kręcę... już widziałem to w bramce!

0

Kurczę, gdyby tak troszkę lepiej kończyli te akcje, to byłbym spokojniejszy.

0

Jeszcze za nim zatęsknisz...

0

Postaw się po stronie Atletico.

0

Rany Boskie, te rożne to nasza jedna wielka zmora... :O

0

Ajj. Szkoda!

0

Nie mam słów.

0

Leośka! KOCHAM CIĘ STARY!

0

TAAAAAAAK! Brawoooo!

0

I nie zacina.

0

No, prawie!

0

Transmisja po angielsku jest również na Barcelonastream.com, na kanale 3.

0

Takie tam, z dobitki ;)

0

MalutkiFCB - panu już podziękujemy :)

0

Brawo :)

0

Oj Dani :D

0

Ruszajmy panowie, po kontakt z Madrytem!

0

Jeszcze taka mała dygresja co do komentarzy - dzięki zmodernizowaniu systemowi komentarzy, przy odpowiadaniu na czyjeś komentarze, w końcu unikniemy błędów typu "Sorry, nie do ciebie" albo "Miało być do Iksińskiego" - co z resztą widać. ;)

0

Moim zdaniem strona jest teraz o wiele lepsza, podoba mi się nie tylko nowa szata graficzna, ale też smaczki, takie jak np. nowy wygląd strony opisującej mecze Barcelony (statystyki pomeczowe, ten pasek z wydarzeniami z meczu). Nie należy bać się zmian, szczególnie gdy później okażą się lepsze od wersji pierwotnej.

Dałem nowemu designowi ocenę 6, gdyż bardzo mi się podoba. Mógłbym lekko się przyczepić do zakładki "Składy" z prawej strony ww. pomeczowej stronie ze statystykami - uważam bowiem, iż nazwy klubów na tej zakładce należałoby nieco wyróżnić, chociażby pogrubioną czcionką, żeby troszeczkę odstawały wyglądem od nazwisk zawodników.

Według mnie takie rozwiązanie byłoby estetyczniejsze, ale przymykam oko ze względu na to, że moja pozytywna opinia nt. nowej wersji tej strony przeważa nad moją opinią nt. wspomnianej zakładki (jak posiadanie piłki Barcelony).

Jaki klub, taka strona - w pozytywnym znaczeniu!
VeB! :)

0

Co jak co, ale pan arbiter Borbalan mnie dzisiaj denerwuje chyba bardziej od postawy większości użytkowników...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?