Ale dzisiaj o mało bramki nie straciliśmy przez "indywidualną akcję" Pinto, o mały włos to też Pinto by musiał zejść z powodu kolana :D Co nie zmienia faktu, że bronił świetnie.
Powiem tak, można stwierdzić, że Barcelona grała "w kratkę" przez cały mecz, miewała swoje lepsze i słabsze momenty, ale tak samo miał Real. O wszystkim przesądziła chyba czerwona kartka dla Ramosa, potem tylko tak jak z City - Alves miał dużo miejsca w 16-ce Realu, niestety nie wykorzystał paru okazji - chociaż słupek był zabójczy ;) Podsumowując - dobry mecz Barcelony, świetny występ Messiego, kapitalny Iniesta, no i na trójkę z plusem Neymar, który pomimo zmarnowanych sytuacji strzeleckich rozegrał dobre zawody. Szkoda mi Fabregasa, ale nie ocenia się zawodników po jednym meczu ;)
Dziękuję, Barcelono :)
Visca el Barça i visca Catalunya!
0
Zapraszam do siebie na skrót meczu w jakości HD, oczywiście z polskim komentarzem :)
Uwaga: widać wybryk Pique po zamieszaniu z Pinto :D
0
Zapraszam do siebie na skrót meczu w jakości HD, oczywiście z polskim komentarzem :)
Uwaga: widać wybryk Pique po zamieszaniu z Pinto :D
0
Sevilla zrobiła ładną klepkę, ale słupek.
0
Ale dzisiaj o mało bramki nie straciliśmy przez "indywidualną akcję" Pinto, o mały włos to też Pinto by musiał zejść z powodu kolana :D Co nie zmienia faktu, że bronił świetnie.
0
Dla mnie zawodnikiem meczu Pinto. Wszedł nierozgrzany, ciążyła na nim ogromna presja, a to, co wyczyniał w bramce tylko podnosiło na duchu.
0
0
To wstępna diagnoza.
0
Waham się właśnie między Pinto a Iniestą...
0
To kibicuj Realowi albo Atletico.
0
Kto jest dla was zawodnikiem meczu?
0
Pinto, ty dziku :D
0
"Coś się stało w kolano"
Mnie tu zaraz coś trafi
0
Rany Boskie!
0
Boże... Victor... trzymaj się.
0
A ja go krytykowałem... :D
0
Mascherano, Fabregas i Neymar - oni coś ostatnio mierne grają...
0
Co się dzieje z tym Ceskiem?
0
3 bramki ze spalonego dzisiaj?
0
Może ktoś nie może zrozumieć jego dykcji, ale ma dużą wiedzę i czasami jak zarzuci tekstem, to... :D
0
Józek Pinto, po prostu wow :O
0
Leszek Orłowski :)
Guru wśród komentatorów Canal+
0
-----
0
Dobrze... dobrze!
0
Jasna piwonia...
0
Valdes, nie!
0
Wreszcie Ney strzelił :)
0
Pokaz slajdów zamiast meczu? ;)
0
Zapraszam do siebie, bramki z meczu w jakości HD z polskim komentarzem (i zniesmaczeniem Dudka) :D
0
Powiem tak, można stwierdzić, że Barcelona grała "w kratkę" przez cały mecz, miewała swoje lepsze i słabsze momenty, ale tak samo miał Real. O wszystkim przesądziła chyba czerwona kartka dla Ramosa, potem tylko tak jak z City - Alves miał dużo miejsca w 16-ce Realu, niestety nie wykorzystał paru okazji - chociaż słupek był zabójczy ;) Podsumowując - dobry mecz Barcelony, świetny występ Messiego, kapitalny Iniesta, no i na trójkę z plusem Neymar, który pomimo zmarnowanych sytuacji strzeleckich rozegrał dobre zawody. Szkoda mi Fabregasa, ale nie ocenia się zawodników po jednym meczu ;)
Dziękuję, Barcelono :)
Visca el Barça i visca Catalunya!
0
Ale to się dłuży...