0

Zapraszam do siebie na skrót meczu w jakości HD, oczywiście z polskim komentarzem :)
Uwaga: widać wybryk Pique po zamieszaniu z Pinto :D

0

Zapraszam do siebie na skrót meczu w jakości HD, oczywiście z polskim komentarzem :)
Uwaga: widać wybryk Pique po zamieszaniu z Pinto :D

0

Sevilla zrobiła ładną klepkę, ale słupek.

0

Ale dzisiaj o mało bramki nie straciliśmy przez "indywidualną akcję" Pinto, o mały włos to też Pinto by musiał zejść z powodu kolana :D Co nie zmienia faktu, że bronił świetnie.

0

Dla mnie zawodnikiem meczu Pinto. Wszedł nierozgrzany, ciążyła na nim ogromna presja, a to, co wyczyniał w bramce tylko podnosiło na duchu.

0

0

To wstępna diagnoza.

0

Waham się właśnie między Pinto a Iniestą...

0

To kibicuj Realowi albo Atletico.

0

Kto jest dla was zawodnikiem meczu?

0

Pinto, ty dziku :D

0

"Coś się stało w kolano"
Mnie tu zaraz coś trafi

0

Rany Boskie!

0

Boże... Victor... trzymaj się.

0

A ja go krytykowałem... :D

0

Mascherano, Fabregas i Neymar - oni coś ostatnio mierne grają...

0

Co się dzieje z tym Ceskiem?

0

3 bramki ze spalonego dzisiaj?

0

Może ktoś nie może zrozumieć jego dykcji, ale ma dużą wiedzę i czasami jak zarzuci tekstem, to... :D

0

Józek Pinto, po prostu wow :O

0

Leszek Orłowski :)
Guru wśród komentatorów Canal+

0

-----

0

Dobrze... dobrze!

0

Jasna piwonia...

0

Valdes, nie!

0

Wreszcie Ney strzelił :)

0

Pokaz slajdów zamiast meczu? ;)

0

Zapraszam do siebie, bramki z meczu w jakości HD z polskim komentarzem (i zniesmaczeniem Dudka) :D

0

Powiem tak, można stwierdzić, że Barcelona grała "w kratkę" przez cały mecz, miewała swoje lepsze i słabsze momenty, ale tak samo miał Real. O wszystkim przesądziła chyba czerwona kartka dla Ramosa, potem tylko tak jak z City - Alves miał dużo miejsca w 16-ce Realu, niestety nie wykorzystał paru okazji - chociaż słupek był zabójczy ;) Podsumowując - dobry mecz Barcelony, świetny występ Messiego, kapitalny Iniesta, no i na trójkę z plusem Neymar, który pomimo zmarnowanych sytuacji strzeleckich rozegrał dobre zawody. Szkoda mi Fabregasa, ale nie ocenia się zawodników po jednym meczu ;)
Dziękuję, Barcelono :)
Visca el Barça i visca Catalunya!

0

Ale to się dłuży...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?