Mam takie jedno pytanie. Wszyscy tutaj dyskutują o zarządzie, FIFA i kwestiach prawnych, a ja chciałbym wiedzieć - jaka będzie przyszłość tych sprowadzonych "nieletnich" zawodników, wokół których to wszystko się kręci? Czy będą mogli pozostać w klubie?
I właśnie przez takie pierd*lenie futbol zszedł na psy. Kiedyś ludzie mieli tylko jeden wspólny temat: piłka, czyli sport. Teraz wydaje się, że sport zszedł na drugi plan, a na pierwszy przyszła biurokracja, przez którą są same problemy. Przez właśnie takie sprawy klub traci dobre imię. FIFA to, FIFA tamto... Bullshit. Miejmy nadzieję, że wszystko mimo wszystko będzie dobrze i skończy się co najwyżej na karze pieniężnej. VeB
Każdy wiedział, że to nastąpi, ale nikt nie podejrzewał, że już teraz i to w takich okolicznościach... jesteśmy z tobą, Victor. W naszych sercach zawsze będziesz w Barcelonie!
0
Inwestujemy. I widzisz, jak się skończyło.
0
Mam takie jedno pytanie. Wszyscy tutaj dyskutują o zarządzie, FIFA i kwestiach prawnych, a ja chciałbym wiedzieć - jaka będzie przyszłość tych sprowadzonych "nieletnich" zawodników, wokół których to wszystko się kręci? Czy będą mogli pozostać w klubie?
0
Real dzisiaj w sosie.
0
W FIFIE 13 też była :D
0
Urugwajska Atlética oraz argentyńskie kluby takie jak Independiente, Córdoba, Racing i Rosario Central też są w tym bagnie.
0
Macie mój miecz.
0
I właśnie przez takie pierd*lenie futbol zszedł na psy. Kiedyś ludzie mieli tylko jeden wspólny temat: piłka, czyli sport. Teraz wydaje się, że sport zszedł na drugi plan, a na pierwszy przyszła biurokracja, przez którą są same problemy. Przez właśnie takie sprawy klub traci dobre imię. FIFA to, FIFA tamto... Bullshit. Miejmy nadzieję, że wszystko mimo wszystko będzie dobrze i skończy się co najwyżej na karze pieniężnej. VeB
0
Boże, szkoda tego remisu...
0
Dawać!
0
Co ten Courtois...
0
Sędzia fajus, dość że chodzić nie umie to jeszcze nasze piłki odbiera.
0
Messi, krówki nie smakowały czy co?
0
Boże!!!
0
Można by powiedzieć, że odpłaciło się pięknem za nadobne, ale mimo wszystko szkoda.
0
Niee, to jakiś dowcip!
0
Dawaj Leo!
0
Carlos Busquets, Xavi Fernandez :D
0
Fajne te awatary, ustawię taki sobie po Prima Aprilis :D
0
Pinto musi zostać i zostanie ;)
0
Ciekawa rzecz :D
0
Wyobraźcie sobie koszulki Barcelony z napisem "Fly PLL LOT" :D
0
O, reklama LOTu na bandach :)
0
No i jak tu się nie wściekać?! Neymar marnuje sety jak jakiś błazen, po raz kontuzja związana z urazem kolana... to jest obłęd.
0
Nieee!
0
Neymar idzie w ślady Tello.
0
Co ten Neymar odwala?! Rany Boskie, co się z nim dzieje?
0
Dobrze się Alves udziela póki co.
0
Mam pytanie - co to za jegomość, który komentuje z Orłowskim?
0
Piękny gest ze strony Barcelony dla V.V...
0
Każdy wiedział, że to nastąpi, ale nikt nie podejrzewał, że już teraz i to w takich okolicznościach... jesteśmy z tobą, Victor. W naszych sercach zawsze będziesz w Barcelonie!