0

Inwestujemy. I widzisz, jak się skończyło.

0

Mam takie jedno pytanie. Wszyscy tutaj dyskutują o zarządzie, FIFA i kwestiach prawnych, a ja chciałbym wiedzieć - jaka będzie przyszłość tych sprowadzonych "nieletnich" zawodników, wokół których to wszystko się kręci? Czy będą mogli pozostać w klubie?

0

Real dzisiaj w sosie.

0

W FIFIE 13 też była :D

0

Urugwajska Atlética oraz argentyńskie kluby takie jak Independiente, Córdoba, Racing i Rosario Central też są w tym bagnie.

0

Macie mój miecz.

0

I właśnie przez takie pierd*lenie futbol zszedł na psy. Kiedyś ludzie mieli tylko jeden wspólny temat: piłka, czyli sport. Teraz wydaje się, że sport zszedł na drugi plan, a na pierwszy przyszła biurokracja, przez którą są same problemy. Przez właśnie takie sprawy klub traci dobre imię. FIFA to, FIFA tamto... Bullshit. Miejmy nadzieję, że wszystko mimo wszystko będzie dobrze i skończy się co najwyżej na karze pieniężnej. VeB

0

Boże, szkoda tego remisu...

0

Dawać!

0

Co ten Courtois...

0

Sędzia fajus, dość że chodzić nie umie to jeszcze nasze piłki odbiera.

0

Messi, krówki nie smakowały czy co?

0

Boże!!!

0

Można by powiedzieć, że odpłaciło się pięknem za nadobne, ale mimo wszystko szkoda.

0

Niee, to jakiś dowcip!

0

Dawaj Leo!

0

Carlos Busquets, Xavi Fernandez :D

0

Fajne te awatary, ustawię taki sobie po Prima Aprilis :D

0

Pinto musi zostać i zostanie ;)

0

Ciekawa rzecz :D

0

Wyobraźcie sobie koszulki Barcelony z napisem "Fly PLL LOT" :D

0

O, reklama LOTu na bandach :)

0

No i jak tu się nie wściekać?! Neymar marnuje sety jak jakiś błazen, po raz kontuzja związana z urazem kolana... to jest obłęd.

0

Nieee!

0

Neymar idzie w ślady Tello.

0

Co ten Neymar odwala?! Rany Boskie, co się z nim dzieje?

0

Dobrze się Alves udziela póki co.

0

Mam pytanie - co to za jegomość, który komentuje z Orłowskim?

0

Piękny gest ze strony Barcelony dla V.V...

0

Każdy wiedział, że to nastąpi, ale nikt nie podejrzewał, że już teraz i to w takich okolicznościach... jesteśmy z tobą, Victor. W naszych sercach zawsze będziesz w Barcelonie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?