0

Orłowski to jak coś palnie to klękajcie Chińczycy... każdy ma z tego bekę do końca meczu :D
A to "Pique woli mięsko od sera", a to "Messi nie ma kaloryfera, teraz takie małe płaskie robią"... majster ;)

0

Zmniejszmy dystans do Madrytu!
Powodzenia, panowie!
VeB

0

Dalej chcecie wywalić Tatę? :)

0

Brawo panowie! Tak ma być!
VeB!

0

Najbardziej po golach Alvesa uwielbiam jego cieszynki :D

0

Alves! No uwielbiam cię :)

0

No - niech mają tego jednego.

0

Ładna akcja.

0

Co ty Sanchez :D

0

Kurczę, Ney, coś cienko ci idzie ostatnio u nas :(

0

I znowu czerwone City...

0

Ponoć zwycięskiego składu się nie zmienia, ale nie idźmy w ślady zmian a'la Smuda na Euro :D

0

Ale drze się Hart :D

0

Rany, ileż fauli :O

0

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!

0

O rany, Messi!

0

Ale fuks :D

0

Co tu się dzieje...

0

Ja nie mogę!!

0

Ja też ;)

0

Aguero schodzi.

0

Dobrze, jedziemy, panowie.

0

Rany! Strzelcież w końcu!

0

Się uwzięli na tego Iniestę...

0

Prawie by się odbudował!

0

Andrzej, ale cię obijają dzisiaj :(

0

Oby Neymar się przełamał dzisiaj.

0

A ja chciałbym zobaczyć statystykę fauli w tym meczu.

0

Tymczasem widzę, że hejty dzieci (nie mylić z normalnymi kibicami) ze strony Realu są na poziomie :)

0

Czyli dzięki francuskiemu sędziemu nie prowadzimy już 2:0 w tym meczu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?