Użytkownik zbanowany
16 marca 2014, 17:43
0
Orłowski to jak coś palnie to klękajcie Chińczycy... każdy ma z tego bekę do końca meczu :D A to "Pique woli mięsko od sera", a to "Messi nie ma kaloryfera, teraz takie małe płaskie robią"... majster ;)
16 marca 2014, 17:02
Zmniejszmy dystans do Madrytu! Powodzenia, panowie! VeB
12 marca 2014, 22:45
Dalej chcecie wywalić Tatę? :)
12 marca 2014, 22:37
Brawo panowie! Tak ma być! VeB!
12 marca 2014, 22:36
Najbardziej po golach Alvesa uwielbiam jego cieszynki :D
12 marca 2014, 22:35
Alves! No uwielbiam cię :)
12 marca 2014, 22:33
No - niech mają tego jednego.
12 marca 2014, 22:30
Ładna akcja.
12 marca 2014, 22:28
Co ty Sanchez :D
12 marca 2014, 22:24
Kurczę, Ney, coś cienko ci idzie ostatnio u nas :(
12 marca 2014, 22:22
I znowu czerwone City...
Ponoć zwycięskiego składu się nie zmienia, ale nie idźmy w ślady zmian a'la Smuda na Euro :D
12 marca 2014, 22:19
Ale drze się Hart :D
12 marca 2014, 22:18
Rany, ileż fauli :O
12 marca 2014, 22:11
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!
12 marca 2014, 22:04
O rany, Messi!
12 marca 2014, 21:59
Ale fuks :D
12 marca 2014, 21:56
Co tu się dzieje...
12 marca 2014, 21:55
Ja nie mogę!!
12 marca 2014, 21:51
Ja też ;)
12 marca 2014, 21:50
Aguero schodzi.
12 marca 2014, 21:49
Dobrze, jedziemy, panowie.
12 marca 2014, 21:32
Rany! Strzelcież w końcu!
12 marca 2014, 21:30
Się uwzięli na tego Iniestę...
12 marca 2014, 21:27
Prawie by się odbudował!
12 marca 2014, 21:25
Andrzej, ale cię obijają dzisiaj :(
12 marca 2014, 21:20
Oby Neymar się przełamał dzisiaj.
12 marca 2014, 21:11
A ja chciałbym zobaczyć statystykę fauli w tym meczu.
12 marca 2014, 21:10
Tymczasem widzę, że hejty dzieci (nie mylić z normalnymi kibicami) ze strony Realu są na poziomie :)
12 marca 2014, 21:07
Czyli dzięki francuskiemu sędziemu nie prowadzimy już 2:0 w tym meczu...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Orłowski to jak coś palnie to klękajcie Chińczycy... każdy ma z tego bekę do końca meczu :D
A to "Pique woli mięsko od sera", a to "Messi nie ma kaloryfera, teraz takie małe płaskie robią"... majster ;)
0
Zmniejszmy dystans do Madrytu!
Powodzenia, panowie!
VeB
0
Dalej chcecie wywalić Tatę? :)
0
Brawo panowie! Tak ma być!
VeB!
0
Najbardziej po golach Alvesa uwielbiam jego cieszynki :D
0
Alves! No uwielbiam cię :)
0
No - niech mają tego jednego.
0
Ładna akcja.
0
Co ty Sanchez :D
0
Kurczę, Ney, coś cienko ci idzie ostatnio u nas :(
0
I znowu czerwone City...
0
Ponoć zwycięskiego składu się nie zmienia, ale nie idźmy w ślady zmian a'la Smuda na Euro :D
0
Ale drze się Hart :D
0
Rany, ileż fauli :O
0
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!
0
O rany, Messi!
0
Ale fuks :D
0
Co tu się dzieje...
0
Ja nie mogę!!
0
Ja też ;)
0
Aguero schodzi.
0
Dobrze, jedziemy, panowie.
0
Rany! Strzelcież w końcu!
0
Się uwzięli na tego Iniestę...
0
Prawie by się odbudował!
0
Andrzej, ale cię obijają dzisiaj :(
0
Oby Neymar się przełamał dzisiaj.
0
A ja chciałbym zobaczyć statystykę fauli w tym meczu.
0
Tymczasem widzę, że hejty dzieci (nie mylić z normalnymi kibicami) ze strony Realu są na poziomie :)
0
Czyli dzięki francuskiemu sędziemu nie prowadzimy już 2:0 w tym meczu...