0

Większość kibiców z tej strony :C

0

Weselmy się - posiadanie będzie większe :)

0

O rajuśku!

0

Albo RSSS podda mecz :D

0

Dziwne uczucie - widzieć komentarz Madridisty nie bluzgającego na Barcelonę wśród kibiców Barcelony bluzgających na Barcelonę...
Pozdrawiam! :)

0

Za Montoyę.

0

"Potknięcia" Barcelony takie jak to są jak selekcja naturalna, jeśli chodzi o kibiców.

0

Potwierdzam.

0

Martino nie zrobił grilla i dlatego...

0

Oto dobra lekcja pokory dla niektórych kibiców. Tak to jest, jak się jest zbyt pewnym siebie.

0

A na fioletowej stronie fiesta.

0

Brawo panie Arrasate :) Póki co nie zapowiada się, by był remis.

0

Raczej Alexis za Pedro.

0

Brawoooooooooo!

0

Trzeba wytoczyć najcięższe działa. Tak być nie będzie.

0

No i jest Griezmann pilnowany przez.... kogo?

0

Oj, Tata ty wariacie.

0

Strzelił focha bo przejął się żalom niektórych użytkowników FCBarca.com.

0

Trybuny...

0

A cóż się stało Tata?

0

Tacy również najczęściej lądują na Hala Dzieci (bez urazy dla normalnych kibiców obu zespołów).

0

http://www.futbolhd.pl/stream4.php
Łapcie transmisję ;)

0

Panowie... Kocham Was!
Visca el Barca!

0

Każdy dorzuca swoje trzy grosze, to i ja dorzucę. Nie wiem, dlaczego, ale dziwi mnie mój lekki spokój przed meczem, przewlekany czasami leciutkim stresem. Zdaję sobie sprawę z tego, jak trudny mecz czeka nas za godzinę. Nie krytykujmy za wcześnie, nie sprzedawajmy zawodników za wcześnie (jak to co po niektórzy mają w zwyczaju podczas meczów), za to bądźmy dobrej myśli i do końca bądźmy sercem z Barceloną.
VeB

0

Sandro Ramirez.

0

Oczywiście nie wspominając o wysokim zwycięstwie... ;)

0

Dobrze, panowie. Powiedzcie, czy jest coś dzisiaj piękniejszego w meczu Blaugrany od pięknych strzałów z dystansu naszych ukochanych jugadors, hymnu Barcelony po wygranym meczu, cieszynki Neymara, wygranej Stocha oraz tego fantastycznego widoku na naszej stronie:
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=11uxjkx&s=8#.Uv_TWaioE8s
VeB!

0

Lepiej późno niż wcale, za dużo dobrych wiadomości na raz... ;)

0

Deja vu z cieszynką Thiago? :D

0

Neymar i cieszynka Thiago - czego chcieć więcej?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?