Każdy dorzuca swoje trzy grosze, to i ja dorzucę. Nie wiem, dlaczego, ale dziwi mnie mój lekki spokój przed meczem, przewlekany czasami leciutkim stresem. Zdaję sobie sprawę z tego, jak trudny mecz czeka nas za godzinę. Nie krytykujmy za wcześnie, nie sprzedawajmy zawodników za wcześnie (jak to co po niektórzy mają w zwyczaju podczas meczów), za to bądźmy dobrej myśli i do końca bądźmy sercem z Barceloną.
VeB
Dobrze, panowie. Powiedzcie, czy jest coś dzisiaj piękniejszego w meczu Blaugrany od pięknych strzałów z dystansu naszych ukochanych jugadors, hymnu Barcelony po wygranym meczu, cieszynki Neymara, wygranej Stocha oraz tego fantastycznego widoku na naszej stronie: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=11uxjkx&s=8#.Uv_TWaioE8s
VeB!
0
Większość kibiców z tej strony :C
0
Weselmy się - posiadanie będzie większe :)
0
O rajuśku!
0
Albo RSSS podda mecz :D
0
Dziwne uczucie - widzieć komentarz Madridisty nie bluzgającego na Barcelonę wśród kibiców Barcelony bluzgających na Barcelonę...
Pozdrawiam! :)
0
Za Montoyę.
0
"Potknięcia" Barcelony takie jak to są jak selekcja naturalna, jeśli chodzi o kibiców.
0
Potwierdzam.
0
Martino nie zrobił grilla i dlatego...
0
Oto dobra lekcja pokory dla niektórych kibiców. Tak to jest, jak się jest zbyt pewnym siebie.
0
A na fioletowej stronie fiesta.
0
Brawo panie Arrasate :) Póki co nie zapowiada się, by był remis.
0
Raczej Alexis za Pedro.
0
Brawoooooooooo!
0
Trzeba wytoczyć najcięższe działa. Tak być nie będzie.
0
No i jest Griezmann pilnowany przez.... kogo?
0
Oj, Tata ty wariacie.
0
Strzelił focha bo przejął się żalom niektórych użytkowników FCBarca.com.
0
Trybuny...
0
A cóż się stało Tata?
0
Tacy również najczęściej lądują na Hala Dzieci (bez urazy dla normalnych kibiców obu zespołów).
0
http://www.futbolhd.pl/stream4.php
Łapcie transmisję ;)
0
Panowie... Kocham Was!
Visca el Barca!
0
Każdy dorzuca swoje trzy grosze, to i ja dorzucę. Nie wiem, dlaczego, ale dziwi mnie mój lekki spokój przed meczem, przewlekany czasami leciutkim stresem. Zdaję sobie sprawę z tego, jak trudny mecz czeka nas za godzinę. Nie krytykujmy za wcześnie, nie sprzedawajmy zawodników za wcześnie (jak to co po niektórzy mają w zwyczaju podczas meczów), za to bądźmy dobrej myśli i do końca bądźmy sercem z Barceloną.
VeB
0
Sandro Ramirez.
0
Oczywiście nie wspominając o wysokim zwycięstwie... ;)
0
Dobrze, panowie. Powiedzcie, czy jest coś dzisiaj piękniejszego w meczu Blaugrany od pięknych strzałów z dystansu naszych ukochanych jugadors, hymnu Barcelony po wygranym meczu, cieszynki Neymara, wygranej Stocha oraz tego fantastycznego widoku na naszej stronie:
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=11uxjkx&s=8#.Uv_TWaioE8s
VeB!
0
Lepiej późno niż wcale, za dużo dobrych wiadomości na raz... ;)
0
Deja vu z cieszynką Thiago? :D
0
Neymar i cieszynka Thiago - czego chcieć więcej?!