0

Co jest bardziej denerwujące: wrzutki Alvesa czy zwody Tello?

0

Kurczę Fabs... takie dogodne sytuacje :(

0

Leoś, oszczędzaj siły na Etihad!

0

No i supcio!

0

Welcome back, Junior :)

0

Ale że za chwilę Neymar?

0

Akcja palce lizać :D

0

Jak nie Messi, to Sanchez, to Pedro :D

0

No i bravissimo :D

0

Mimo tych niewykorzystanych okazji, jestem zadowolony ;)

0

Messi 227 - 227 Di Stefano!

0

Dobrze Leon! Brawo!

0

Leo "Liam Nesson" Messi robi takie akcje, że szok :O

0

Pacio Jemenez instruuje niczym Probież :D

0

Victor :O

0

Przecież to powinno być już 3:0 :O

0

Adriano, 2. minuta

0

Messi sobie żadnej piłki nie odpuści ;)

0

Ojj Andrzej!

0

Czy ktoś może potwierdzić: asystował Messi, tak?

0

Adriano jak puknie to klękajcie Chińczycy ;)

0

BRAWO!

0

No i ładnie po 1. połowie, chociaż emocji zbyt dużo nie ma, cieszy gra Barcelony i dowiedzenie prowadzenia ;)

0

W jakim sensie?

0

Zubikarai ma ostatnio pecha przy bramkowych strzałach Barcelony, nie zauważyliście?

0

GOLAZO! :)

0

Boże, te autobusy...

0

Jedziemy! :)

0

Koleżanki i koledzy, nie karmcie trolla ;)
Omijajmy takich szerokim łukiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?