Użytkownik zbanowany
15 lutego 2014, 21:43
0
Co jest bardziej denerwujące: wrzutki Alvesa czy zwody Tello?
15 lutego 2014, 21:33
Kurczę Fabs... takie dogodne sytuacje :(
15 lutego 2014, 21:32
Leoś, oszczędzaj siły na Etihad!
15 lutego 2014, 21:25
No i supcio!
15 lutego 2014, 21:19
Welcome back, Junior :)
15 lutego 2014, 21:18
Ale że za chwilę Neymar?
15 lutego 2014, 21:14
Akcja palce lizać :D
15 lutego 2014, 21:13
Jak nie Messi, to Sanchez, to Pedro :D
15 lutego 2014, 21:10
No i bravissimo :D
15 lutego 2014, 20:47
Mimo tych niewykorzystanych okazji, jestem zadowolony ;)
15 lutego 2014, 20:38
Messi 227 - 227 Di Stefano!
15 lutego 2014, 20:37
Dobrze Leon! Brawo!
15 lutego 2014, 20:36
Leo "Liam Nesson" Messi robi takie akcje, że szok :O
15 lutego 2014, 20:29
Pacio Jemenez instruuje niczym Probież :D
15 lutego 2014, 20:28
Victor :O
15 lutego 2014, 20:19
Przecież to powinno być już 3:0 :O
15 lutego 2014, 20:15
Adriano, 2. minuta
15 lutego 2014, 20:14
Messi sobie żadnej piłki nie odpuści ;)
15 lutego 2014, 20:10
Ojj Andrzej!
http://www.futbolhd.pl/stream4.php
15 lutego 2014, 20:07
Czy ktoś może potwierdzić: asystował Messi, tak?
15 lutego 2014, 20:04
Adriano jak puknie to klękajcie Chińczycy ;)
15 lutego 2014, 20:03
BRAWO!
12 lutego 2014, 22:48
No i ładnie po 1. połowie, chociaż emocji zbyt dużo nie ma, cieszy gra Barcelony i dowiedzenie prowadzenia ;)
12 lutego 2014, 22:35
W jakim sensie?
12 lutego 2014, 22:29
Zubikarai ma ostatnio pecha przy bramkowych strzałach Barcelony, nie zauważyliście?
12 lutego 2014, 22:28
GOLAZO! :)
12 lutego 2014, 22:26
Boże, te autobusy...
12 lutego 2014, 22:01
Jedziemy! :)
12 lutego 2014, 13:46
Koleżanki i koledzy, nie karmcie trolla ;) Omijajmy takich szerokim łukiem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Co jest bardziej denerwujące: wrzutki Alvesa czy zwody Tello?
0
Kurczę Fabs... takie dogodne sytuacje :(
0
Leoś, oszczędzaj siły na Etihad!
0
No i supcio!
0
Welcome back, Junior :)
0
Ale że za chwilę Neymar?
0
Akcja palce lizać :D
0
Jak nie Messi, to Sanchez, to Pedro :D
0
No i bravissimo :D
0
Mimo tych niewykorzystanych okazji, jestem zadowolony ;)
0
Messi 227 - 227 Di Stefano!
0
Dobrze Leon! Brawo!
0
Leo "Liam Nesson" Messi robi takie akcje, że szok :O
0
Pacio Jemenez instruuje niczym Probież :D
0
Victor :O
0
Przecież to powinno być już 3:0 :O
0
Adriano, 2. minuta
0
Messi sobie żadnej piłki nie odpuści ;)
0
Ojj Andrzej!
0
http://www.futbolhd.pl/stream4.php
0
Czy ktoś może potwierdzić: asystował Messi, tak?
0
Adriano jak puknie to klękajcie Chińczycy ;)
0
BRAWO!
0
No i ładnie po 1. połowie, chociaż emocji zbyt dużo nie ma, cieszy gra Barcelony i dowiedzenie prowadzenia ;)
0
W jakim sensie?
0
Zubikarai ma ostatnio pecha przy bramkowych strzałach Barcelony, nie zauważyliście?
0
GOLAZO! :)
0
Boże, te autobusy...
0
Jedziemy! :)
0
Koleżanki i koledzy, nie karmcie trolla ;)
Omijajmy takich szerokim łukiem.