Użytkownik zbanowany
12 lutego 2014, 13:45
0
Mecz leci na TVP Sport o 21:55.
11 lutego 2014, 22:53
Żeby tylko nie popełniać zbyt dużo rażących błędów w obronie, w przypadku zbyt "zablokowanego" pola karnego strzelać sprzed 16 metrów. Liczmy wszyscy na szczęśliwy awans bez potknięć. VeB
11 lutego 2014, 22:36
YouTube: watch?v=vFZSsHzMLzA
11 lutego 2014, 22:32
Ronaldo już nikogo dzisiaj nie poturbuje.
11 lutego 2014, 22:28
Miszyn Imposybol.
11 lutego 2014, 22:18
"Starcie" z Manquillo, nie wyglądało to zbyt pięknie.
11 lutego 2014, 22:07
A kto tam się miota na trybunach?
11 lutego 2014, 21:59
W Madrycie? Co za dużo, to niezdrowo ;)
11 lutego 2014, 21:55
W 2010.
11 lutego 2014, 21:52
Ronaldo trafiony zapalniczką.
11 lutego 2014, 21:46
Ronaldo, no weź...
11 lutego 2014, 21:30
Oj, smutek wielki na Vincente Calderón...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Mecz leci na TVP Sport o 21:55.
0
Żeby tylko nie popełniać zbyt dużo rażących błędów w obronie, w przypadku zbyt "zablokowanego" pola karnego strzelać sprzed 16 metrów. Liczmy wszyscy na szczęśliwy awans bez potknięć.
VeB
0
YouTube: watch?v=vFZSsHzMLzA
0
Ronaldo już nikogo dzisiaj nie poturbuje.
0
Miszyn Imposybol.
0
"Starcie" z Manquillo, nie wyglądało to zbyt pięknie.
0
A kto tam się miota na trybunach?
0
W Madrycie? Co za dużo, to niezdrowo ;)
0
W 2010.
0
Ronaldo trafiony zapalniczką.
0
Ronaldo, no weź...
0
Oj, smutek wielki na Vincente Calderón...