0

O kurdebele!

0

Ups, rożny.

0

Ajjj Messi!

0

Stań obok niego, zobaczymy, kto jest większym ;)

0

3 faule w ciągu minuty?

0

City zaczyna się obawiać ataku Barcelony, zdarzają się im pomyłki w przyjęciach, należy to wykorzystać.

0

Ajj, troszkę więcej dokładności ze strony Neymara i byłoby ciekawie.

0

Ruszamy!

0

Spoko, że komentuje Laskowski. W przeciwieństwie do niektórych komentatorów podoba mi się to jego "wymądrzanie się", no i fakt, że kibicuje Barcelonie ;)

0

Fajnie by to wyglądało - jak już ktoś tutaj napisał podobnie - ciekawie by było widzieć taki skład: Xavi trenerem, Puyol ew. jego zastępcą, Pique prezydentem, Pinto trenerem bramkarzy...

Serce się kraje jak się widzi opinie niektórych tutejszych ludzi o Xavim - ci ludzie powinni zdjąć klapki z oczu, odwrócić się od ich odwiecznej zasady (większość go hejtuje, to ja też) i spojrzeć na historię, parę lat wstecz, co Barca czy Hiszpania wyczyniała, gdy miała w składzie Generała.

0

Kup sobie słownik :)

0

O rajuśku, tak blisko!

0

No, Leo, masz dobrą okazję.

0

Drużyny, które mają w nazwie "Real" potrafią nam napsuć krwi :D

0

No nieeeeeeeee...

0

Andres stracił dziecko w wyniku powikłań...
Te trzy punkty są obowiązkiem przynajmniej ze względu na niego.

0

Co to będzie jak On pójdzie...

0

No i tylko 1 punkt różnicy ;)
Mecz udany dla Generałów, najbardziej cieszy bramka Messiego, szkoda mi Neymara, widać, że bardzo czekał na ten moment przełamania. Mimo wszystko cieszę się, że poprawiliśmy sobie humory ;)
Dobranoc,
VeB

0

Ależ by Iniesta dowalił :O

0

Tak. Tello.

0

Występ Kapitanów :D
Jak nie Messi, to Carles, to Xavi :D

0

DZIĘKUJĘ!

0

No i jakby teraz powtóreczka bramki na 2:0, byłbym spełniony :)

0

Teraz możecie klepać, ile dusza pragnie ;)

0

O, Karol! Chłopie, pięknie!

0

Wreszcie! Tak! Tak!

0

No rany! Tak blisko!

0

Teraz dobra okazja.

0

Pedro, może ty coś zdziałasz...

0

To kupuj se w FIFIE, jak ci tutaj coś nie pasuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?