Spoko, że komentuje Laskowski. W przeciwieństwie do niektórych komentatorów podoba mi się to jego "wymądrzanie się", no i fakt, że kibicuje Barcelonie ;)
Fajnie by to wyglądało - jak już ktoś tutaj napisał podobnie - ciekawie by było widzieć taki skład: Xavi trenerem, Puyol ew. jego zastępcą, Pique prezydentem, Pinto trenerem bramkarzy...
Serce się kraje jak się widzi opinie niektórych tutejszych ludzi o Xavim - ci ludzie powinni zdjąć klapki z oczu, odwrócić się od ich odwiecznej zasady (większość go hejtuje, to ja też) i spojrzeć na historię, parę lat wstecz, co Barca czy Hiszpania wyczyniała, gdy miała w składzie Generała.
No i tylko 1 punkt różnicy ;)
Mecz udany dla Generałów, najbardziej cieszy bramka Messiego, szkoda mi Neymara, widać, że bardzo czekał na ten moment przełamania. Mimo wszystko cieszę się, że poprawiliśmy sobie humory ;)
Dobranoc,
VeB
0
O kurdebele!
0
Ups, rożny.
0
Ajjj Messi!
0
Stań obok niego, zobaczymy, kto jest większym ;)
0
3 faule w ciągu minuty?
0
City zaczyna się obawiać ataku Barcelony, zdarzają się im pomyłki w przyjęciach, należy to wykorzystać.
0
Ajj, troszkę więcej dokładności ze strony Neymara i byłoby ciekawie.
0
Ruszamy!
0
Spoko, że komentuje Laskowski. W przeciwieństwie do niektórych komentatorów podoba mi się to jego "wymądrzanie się", no i fakt, że kibicuje Barcelonie ;)
0
Fajnie by to wyglądało - jak już ktoś tutaj napisał podobnie - ciekawie by było widzieć taki skład: Xavi trenerem, Puyol ew. jego zastępcą, Pique prezydentem, Pinto trenerem bramkarzy...
Serce się kraje jak się widzi opinie niektórych tutejszych ludzi o Xavim - ci ludzie powinni zdjąć klapki z oczu, odwrócić się od ich odwiecznej zasady (większość go hejtuje, to ja też) i spojrzeć na historię, parę lat wstecz, co Barca czy Hiszpania wyczyniała, gdy miała w składzie Generała.
0
Kup sobie słownik :)
0
O rajuśku, tak blisko!
0
No, Leo, masz dobrą okazję.
0
Drużyny, które mają w nazwie "Real" potrafią nam napsuć krwi :D
0
No nieeeeeeeee...
0
Andres stracił dziecko w wyniku powikłań...
Te trzy punkty są obowiązkiem przynajmniej ze względu na niego.
0
Co to będzie jak On pójdzie...
0
No i tylko 1 punkt różnicy ;)
Mecz udany dla Generałów, najbardziej cieszy bramka Messiego, szkoda mi Neymara, widać, że bardzo czekał na ten moment przełamania. Mimo wszystko cieszę się, że poprawiliśmy sobie humory ;)
Dobranoc,
VeB
0
Ależ by Iniesta dowalił :O
0
Tak. Tello.
0
Występ Kapitanów :D
Jak nie Messi, to Carles, to Xavi :D
0
DZIĘKUJĘ!
0
No i jakby teraz powtóreczka bramki na 2:0, byłbym spełniony :)
0
Teraz możecie klepać, ile dusza pragnie ;)
0
O, Karol! Chłopie, pięknie!
0
Wreszcie! Tak! Tak!
0
No rany! Tak blisko!
0
Teraz dobra okazja.
0
Pedro, może ty coś zdziałasz...
0
To kupuj se w FIFIE, jak ci tutaj coś nie pasuje.