0

Messi cieniutko.

0

Danielu, łyk chłodnej wody.

0

Mam takie pytanie odnośnie minut ciszy, które okazyjnie odbywają się przed meczami - czemu w tle słychać (spokojną) muzykę? Czy ona faktycznie leci na stadionie, czy jest dodawana w studio? Skoro minuta ciszy, to minuta ciszy?

0

Uważam, że Tello mógłby należeć do piłkarzy, którzy opuszczą nasze szeregi w przyszłym sezonie. I tak za Martino nie dostawał dużo szans gry, a jego postawa w meczach pozostawiała wiele do życzenia (poza meczem z Levante, w którym strzelił hat-tricka). Jednak nie zmienia to faktu, że facet jest niestety zbyt słaby jak na pierwszy zespół.

0

Wypad stąd.

0

Ale mnie wnerwia Szpakowski z tym swoim "Szwajnsz - Taiger".

0

Przestańcie się kłócić i napawajcie się widowiskiem.

0

Dziękuję, mecze będą ;)

1

Zapraszam na mój kanał na YouTube - oto skrót meczu z bramkami w dobrej jakości i z polskim komentarzem:



Miłego oglądania ;)

0

A ja uważam, że Puyol będzie kapitanem Barcy, ale dopiero później, nie tak od razu ;)

0

Brawo!!!

0

Oj, Tello. Cały ty.

0

Tatuś Martino jaki uchachany :D

0

Dawaj Leośka!

0

Pedrito górą nad Gorką :D

2

Martino w tej części sezonu to jak Moyes w całym.

0

Jest i Bartra.

1

Messi stoi z tyłu, a Pedro goni za piłką, schodząc tam, gdzie powinien być Leo...

0

Wara od pana Orłowskiego :D

1

Przestańcie! Chciał po prostu, żeby Adurizowi nie było smutno!

0

Co tu się dzieje!

0

Ło rany Boskie :O

0

Ej Alves, Alves.

0

Jak to dobrze, że jednak Pedro...

0

Wznieśmy się ponad podziały i pokażmy! (tak jak to mawiał Daruś Szpakowski)
Jedziemy!
VeB

0

Fabregas wypad.

0

I to jest właśnie nasz ukochany Alves.

0

Ale fart.

0

Ale pierdyknął.

0

Alba sparował strzał Realu.
Alves spowodował bramkę dla Realu.
Wniosek? Alba out.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?