Mam takie pytanie odnośnie minut ciszy, które okazyjnie odbywają się przed meczami - czemu w tle słychać (spokojną) muzykę? Czy ona faktycznie leci na stadionie, czy jest dodawana w studio? Skoro minuta ciszy, to minuta ciszy?
Uważam, że Tello mógłby należeć do piłkarzy, którzy opuszczą nasze szeregi w przyszłym sezonie. I tak za Martino nie dostawał dużo szans gry, a jego postawa w meczach pozostawiała wiele do życzenia (poza meczem z Levante, w którym strzelił hat-tricka). Jednak nie zmienia to faktu, że facet jest niestety zbyt słaby jak na pierwszy zespół.
0
Messi cieniutko.
0
Danielu, łyk chłodnej wody.
0
Mam takie pytanie odnośnie minut ciszy, które okazyjnie odbywają się przed meczami - czemu w tle słychać (spokojną) muzykę? Czy ona faktycznie leci na stadionie, czy jest dodawana w studio? Skoro minuta ciszy, to minuta ciszy?
0
Uważam, że Tello mógłby należeć do piłkarzy, którzy opuszczą nasze szeregi w przyszłym sezonie. I tak za Martino nie dostawał dużo szans gry, a jego postawa w meczach pozostawiała wiele do życzenia (poza meczem z Levante, w którym strzelił hat-tricka). Jednak nie zmienia to faktu, że facet jest niestety zbyt słaby jak na pierwszy zespół.
0
Wypad stąd.
0
Ale mnie wnerwia Szpakowski z tym swoim "Szwajnsz - Taiger".
0
Przestańcie się kłócić i napawajcie się widowiskiem.
0
Dziękuję, mecze będą ;)
1
Zapraszam na mój kanał na YouTube - oto skrót meczu z bramkami w dobrej jakości i z polskim komentarzem:
Miłego oglądania ;)
0
A ja uważam, że Puyol będzie kapitanem Barcy, ale dopiero później, nie tak od razu ;)
0
Brawo!!!
0
Oj, Tello. Cały ty.
0
Tatuś Martino jaki uchachany :D
0
Dawaj Leośka!
0
Pedrito górą nad Gorką :D
2
Martino w tej części sezonu to jak Moyes w całym.
0
Jest i Bartra.
1
Messi stoi z tyłu, a Pedro goni za piłką, schodząc tam, gdzie powinien być Leo...
0
Wara od pana Orłowskiego :D
1
Przestańcie! Chciał po prostu, żeby Adurizowi nie było smutno!
0
Co tu się dzieje!
0
Ło rany Boskie :O
0
Ej Alves, Alves.
0
Jak to dobrze, że jednak Pedro...
0
Wznieśmy się ponad podziały i pokażmy! (tak jak to mawiał Daruś Szpakowski)
Jedziemy!
VeB
0
Fabregas wypad.
0
I to jest właśnie nasz ukochany Alves.
0
Ale fart.
0
Ale pierdyknął.
0
Alba sparował strzał Realu.
Alves spowodował bramkę dla Realu.
Wniosek? Alba out.