1

Trzymaj się Geri, powodzenia w dalszej pracy ;)

0

Pierwsza połowa cacy, druga sracy. Typowe.

0

Może chociaż Xavi napędzi grę!

3

Ale mnie wnerwia ten sędzia...

0

Rany Boskie, teraz to wygląda jak typowy mecz Atletico. Barcelona jest nieskuteczna póki co, jak nie strzelimy 2:1 i nie utrzymamy wyniku do końca to będzie źle.

0

Dawaj Leo!

0

Gol zdobyty prawidłowo.

0

Bardzo mądrze kolega prawi!

0

Co ty, Pedro, robisz...

0

Alexis przylutował niczym Kuba z Ruskimi :D

0

Alves nawet celnie wrzuca ;D

0

Jedziemy!!!

1

Ale zauważcie to, Simeone zawsze skacze i motywuje, jednak ucichł nieco, gdy Arda schodził z boiska... ale emocje na twarzach Costy i Turana potrafią jednak zasmucić.

2

Najbardziej "przybydleni" i ci najtwardsi gracze Atletico zeszli.

1

Co tu się dzieje... cały zespół im wybijemy.

1

Szkoda Diego... widać, jak się czuje.

4

Kurczę, aż miło wejść na tę stronę i poczytać komentarze, które nie hejtują Martino za wystawiony skład... aż kipi z was optymizmem! :)
Jedziemy Barcelono, po zwycięstwo!

0


Robimy powtórkę? :)

0

Ale nie, bo "liga angielska / niemiecka / włoska" jest najlepsza, "hiszpańska to cieniasy". Teraz mówienie takich rzeczy byłoby szczerą głupotą ;)

1

Cionek też grał nieźle. W pierwszej połowie odważnie zatrzymywał akcje, jego mecz skończył się niestety urazem.

0

Jednak z drugiej strony nie rozumiem nagonki na "ludzi robiących sobie selfie". Rozumiem, że jest mecz i trzeba się zachowywać odpowiednio do meczu, jednak pewnie połowa (jak nie więcej) ludzi jest na Camp Nou po raz pierwszy i może ostatni, a dla nich to niesamowite przeżycie.

Aby pogodzić te sprawy dobrze prawi sk1n3r, który wspomniał o zorganizowaniu trybuny, na której będzie doping.

0

Zgadzam się odnośnie tego co się dzieje na VC, przecież tam podczas pewnego ligowego meczu Simeone "rozkręcał" doping - machał rękami, nakłaniając ludzi do śpiewu. Oni nawet mają swoją piosenkę po golu ;D

0

Jeśli chodzi o doping kibiców, to na Camp Nou marzyłoby mi się coś w rodzaju tego, co ma Bayern Monachium po strzelonym golu:

0

Będziemy tęsknić...

0

Europejski futbol w tym sezonie należy do ligi hiszpańskiej, jednak fajnie byłoby, gdyby i FC Barcelona miała w tym swój udział.

1

Ja bym mimo wszystko oglądał Barcelonę ;)

1

W końcu wiecie, "margines błędu został wyczerpany", a "niewykorzystanie drugiej szansy byłoby niewybaczalne".

Cóż, bardzo zawiodłem się dzisiaj na Pedro, szkoda mi Alexisa, Leo, Andresa i Cesca, bo oni naprawdę się starali. Alves i Tello nie zagrali aż tak słabo, jednak co z naszych starań, skoro w kolejnym meczu ligowym ze słabą ekipą tracimy punkty? Zrozumiałe, że stadion Elche to prawdziwa twierdza, bardziej nieposkromiona od Vicente Calderon, jednak po naszej drużynie spodziewaliśmy się czegoś więcej. W końcu jesteśmy FC Barceloną, wznosimy się ponad wyżyny i dokonujemy rzeczy niemożliwych.

Owszem, bywało gorzej - jednak liga nie jest przesądzona. 18 maja trzeba pokazać, że jesteśmy Barceloną - wygrajmy z Atletico, przełammy tę nieciekawą passę remisów i przegranej - zdobądźmy te 3 punkty, które dadzą nam mistrzostwo Hiszpanii!

Konsekwencje zakończenia sezonu są różne. Niektórzy twierdzą, że przegrana ligi nie przyniesie zaskoczenia po tym, jaki słaby sezon Barca rozegrała. Inni zaś utrzymują, że los dał nam tyle niespodzianek, że nawet po takiej słabej grze światełko w tunelu poprowadzi nas do mistrzostwa na Camp Nou. Barcelona i tak potrzebuje zmian w kadrze, to zostanie zapewnione przed przyszłym sezonem.

Europejski futbol w tym sezonie należy do ligi hiszpańskiej, jednak fajnie byłoby, gdyby i FC Barcelona miała w tym swój udział. Więc pokażmy za tydzień, że możemy wygrać! VEB!

1

Nawet w La Botiga nie ma takich rabatów, jakie urządza zarząd naszego klubu w stosunku do piłkarzy :P

0

Fabregas to dzisiaj całkowita padaka.

0

I Atletico remisuje. A miałem pytać, czy jeżeli Atletico by przegrało, a Barcelona zremisuje, to kto ma korzystniejszą sytuację i większe szanse na tytuł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?