1

Kupmy też Di Marię i Salpingidisa.

0

A jednak brawo.

0

A nie, nie brawo.

0

Brawo!

1

Paradoksy. Jak minuta ciszy, to albo leci muzyka albo jakieś morony muszą coś krzyknąć.

2

Cicho tam!

0

Masakra, ten Thiago to jest identyczny Leoś ;)
Miejmy nadzieję, że identyczny będzie również w umiejętnościach.

0

Tito...

1

Na Camp Nou.

13

Marudzenie bo Alves gra za 3... 2... 1...

0

Piękny mecz, szkoda troszkę Chelsea. Po tym rzucie karnym zupełnie zgaśli, ale i tak postawa piłkarzy Diego zachwycała. Oni po prostu są skurczybyki :D

0

Oczywiście nie wziąłem pod uwagę faktu zupełnie innego stylu gry obu drużyn, patrzę tak pod względem "czysto januszowskim" (przepraszam wszystkich Januszy :D), coś w rodzaju "gdybyśmy wygrali na Euro z Czechami to w półfinale gralibyśmy z Hiszpanią" ;)

0

A teraz pomyślcie, że to my mogliśmy grać w finale z Realem ;)

10

Rację mieli ci, co mówili, że kto pokona Barcę w LM, później jedzie wszystkich ;)
Nie wiem jak tam będzie 24 maja, ale ogromny szacun dla Atletico za to, jak daleko zaszli.

0

Brawa!

0

Ja również za Atletico :)

0

No to miłego meczu! :) Za kim jesteście?

2

Dzisiaj pozostaje tylko kibicować Atletico. Oby zagrali w finale, bo naprawdę ich na to stać.

11


Pamiętacie? :)

0

Tak. Podobnie jak w meczu Bayernu z Werderem, gdy cały stadion zamilknął.

0

Komentatorzy się najgłośniej śmiali ;)

1

Z tego miejsca chciałbym Was przeprosić za komentarz, który napisałem wcześniej odnośnie Tito. Gdy straciliśmy drugą bramkę, furia była tak wielka, że trudno było opanować emocje - w tym to, co się wypisuje. Dziękuję za zablokowanie komentarza.

0

Teraz, okazja!

0

Faktycznie, przepraszam. Z tego zdenerwowania już ciężko myśleć o tym, co się pisze.

3

Arrivederci :)
Tito się w grobie przewraca.

0

Nie, chodzi mi akurat o straty w ataku.

0

Niech ten blamaż się skończy. Ten sezon to jedna wielka porażka. Ledwo wyciągnięty Superpuchar, Liga przegrana przez porażki z cieniasami, LM przegrane przez brak zaangażowania, PK przegrane przez brak szczęścia. Goodbye.

0

Nieeeeeeeeeeee!

0

Ło prze chłop!

0

Jaki ten mecz nudny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?