Piękny mecz, szkoda troszkę Chelsea. Po tym rzucie karnym zupełnie zgaśli, ale i tak postawa piłkarzy Diego zachwycała. Oni po prostu są skurczybyki :D
Oczywiście nie wziąłem pod uwagę faktu zupełnie innego stylu gry obu drużyn, patrzę tak pod względem "czysto januszowskim" (przepraszam wszystkich Januszy :D), coś w rodzaju "gdybyśmy wygrali na Euro z Czechami to w półfinale gralibyśmy z Hiszpanią" ;)
Rację mieli ci, co mówili, że kto pokona Barcę w LM, później jedzie wszystkich ;)
Nie wiem jak tam będzie 24 maja, ale ogromny szacun dla Atletico za to, jak daleko zaszli.
Z tego miejsca chciałbym Was przeprosić za komentarz, który napisałem wcześniej odnośnie Tito. Gdy straciliśmy drugą bramkę, furia była tak wielka, że trudno było opanować emocje - w tym to, co się wypisuje. Dziękuję za zablokowanie komentarza.
Niech ten blamaż się skończy. Ten sezon to jedna wielka porażka. Ledwo wyciągnięty Superpuchar, Liga przegrana przez porażki z cieniasami, LM przegrane przez brak zaangażowania, PK przegrane przez brak szczęścia. Goodbye.
1
Kupmy też Di Marię i Salpingidisa.
0
A jednak brawo.
0
A nie, nie brawo.
0
Brawo!
1
Paradoksy. Jak minuta ciszy, to albo leci muzyka albo jakieś morony muszą coś krzyknąć.
2
Cicho tam!
0
Masakra, ten Thiago to jest identyczny Leoś ;)
Miejmy nadzieję, że identyczny będzie również w umiejętnościach.
0
Tito...
1
Na Camp Nou.
13
Marudzenie bo Alves gra za 3... 2... 1...
0
Piękny mecz, szkoda troszkę Chelsea. Po tym rzucie karnym zupełnie zgaśli, ale i tak postawa piłkarzy Diego zachwycała. Oni po prostu są skurczybyki :D
0
Oczywiście nie wziąłem pod uwagę faktu zupełnie innego stylu gry obu drużyn, patrzę tak pod względem "czysto januszowskim" (przepraszam wszystkich Januszy :D), coś w rodzaju "gdybyśmy wygrali na Euro z Czechami to w półfinale gralibyśmy z Hiszpanią" ;)
0
A teraz pomyślcie, że to my mogliśmy grać w finale z Realem ;)
10
Rację mieli ci, co mówili, że kto pokona Barcę w LM, później jedzie wszystkich ;)
Nie wiem jak tam będzie 24 maja, ale ogromny szacun dla Atletico za to, jak daleko zaszli.
0
Brawa!
0
Ja również za Atletico :)
0
No to miłego meczu! :) Za kim jesteście?
2
Dzisiaj pozostaje tylko kibicować Atletico. Oby zagrali w finale, bo naprawdę ich na to stać.
11
Pamiętacie? :)
0
Tak. Podobnie jak w meczu Bayernu z Werderem, gdy cały stadion zamilknął.
0
Komentatorzy się najgłośniej śmiali ;)
1
Z tego miejsca chciałbym Was przeprosić za komentarz, który napisałem wcześniej odnośnie Tito. Gdy straciliśmy drugą bramkę, furia była tak wielka, że trudno było opanować emocje - w tym to, co się wypisuje. Dziękuję za zablokowanie komentarza.
0
Teraz, okazja!
0
Faktycznie, przepraszam. Z tego zdenerwowania już ciężko myśleć o tym, co się pisze.
3
Arrivederci :)
Tito się w grobie przewraca.
0
Nie, chodzi mi akurat o straty w ataku.
0
Niech ten blamaż się skończy. Ten sezon to jedna wielka porażka. Ledwo wyciągnięty Superpuchar, Liga przegrana przez porażki z cieniasami, LM przegrane przez brak zaangażowania, PK przegrane przez brak szczęścia. Goodbye.
0
Nieeeeeeeeeeee!
0
Ło prze chłop!
0
Jaki ten mecz nudny.