Boże... Ile razy mówiono, że Alexis zostaje? Od tego wszystkiego można już dostać nerwicy.
30 czerwca: "Alexis zostaje w Barcelonie, klub podjął decyzję ws. Chilijczyka".
1 lipca: "Juventus rezygnuje z Alexisa, zawodnik jest zbyt drogi"
2 lipca: "Bartomeu: Liczymy na Alexisa, mamy go w planach na przyszły sezon"
Dzisiaj: "Juventus chce jak najszybciej pozyskać Alexisa"
Ludzie, do liska, ileż można?! Najpierw że zostaje, że nie stać ich, potem wznawiamy negocjacje bo przecież my jesteśmy piłkarskim Robinem Hoodem, który sprzedaje za pół darmo piłkarzy. Wiem, że to inna kwestia i zszedłem z toru, ale sprawa transferów z Alexisem się wiąże. Nie rozumiem tej debilnej polityki, że jak raz się mówi "nie" - Alexis zostaje i wszyscy oddychają z ulgą, to potem dalej musi być spina, bo jednak Chilijczyk odchodzi. Ile można?
Nic już nie rozumiem. Przez ostatnie dwa miesiące podobno dwa razy już oficjalnie mówiono, że Alexis zostaje. Bo jest częścią planów Enrique, bo jest ważnym punktem drużyny. Więc o co te wszystkie lamenty, że niby odejdzie? Chyba że ktoś wyjaśni, jak to jest, że pomimo kilkukrotnych ogłoszeń, że on nie odejdzie, jednak wszyscy się o to martwią.
Dani Alves: "Cuadrado? Great players are always welcome. Cuadrado is young however he's an excellent player who is doing well for his club and country. If Barça signs Cuadrado, I'll fight to see who deserves the position."
Innymi słowy, Dani twierdzi, że świetni piłkarze jak Cuadrado są zawsze mile widziani. Cuadrado jako młody piłkarz jest świetnym graczem, który daje z siebie wszystko w klubie i dla kraju. Mówi też, że jezeli Barca go podpisze, będzie walczył, by zobaczyć, kto bardziej zasługuje na miejsce w pozycji.
Chciał być wystawiany do gry, gdy dostawał szansę, często marnował dogodne sytuacje. Miał dobry występ, w którym strzelił te 3 bramki, jednak nie zmienia faktu, że jest słaby jak na częste występy w pierwszym zespole.
2
No faktycznie beka, helloł, iks de joł.
Proszę cię... ogranicz typowo gimbusiarską pisownię.
8
Boże... Ile razy mówiono, że Alexis zostaje? Od tego wszystkiego można już dostać nerwicy.
30 czerwca: "Alexis zostaje w Barcelonie, klub podjął decyzję ws. Chilijczyka".
1 lipca: "Juventus rezygnuje z Alexisa, zawodnik jest zbyt drogi"
2 lipca: "Bartomeu: Liczymy na Alexisa, mamy go w planach na przyszły sezon"
Dzisiaj: "Juventus chce jak najszybciej pozyskać Alexisa"
Ludzie, do liska, ileż można?! Najpierw że zostaje, że nie stać ich, potem wznawiamy negocjacje bo przecież my jesteśmy piłkarskim Robinem Hoodem, który sprzedaje za pół darmo piłkarzy. Wiem, że to inna kwestia i zszedłem z toru, ale sprawa transferów z Alexisem się wiąże. Nie rozumiem tej debilnej polityki, że jak raz się mówi "nie" - Alexis zostaje i wszyscy oddychają z ulgą, to potem dalej musi być spina, bo jednak Chilijczyk odchodzi. Ile można?
7
Maciej Lampe na stopera ;)
0
Szwajcarskie pochodzenie?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
2
Nic już nie rozumiem. Przez ostatnie dwa miesiące podobno dwa razy już oficjalnie mówiono, że Alexis zostaje. Bo jest częścią planów Enrique, bo jest ważnym punktem drużyny. Więc o co te wszystkie lamenty, że niby odejdzie? Chyba że ktoś wyjaśni, jak to jest, że pomimo kilkukrotnych ogłoszeń, że on nie odejdzie, jednak wszyscy się o to martwią.
0
Według ich kibiców Real wygrał Ligę Mistrzów już 110 razy :)
1
Widać to po pogodzie ;)
0
Bartomeu: "Sports director already knows the name of the center-backs to sign, but we can't tell you it yet"
0
Suarez przeprosił Chielliniego, ten odpowiedział, że to już historia i ma nadzieje, że FIFA zredukuje jego karę. /Twitter
0
Pjona, Olek! Tak ma być, ty się nigdzie nie ruszasz!
0
http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html
0
Ale z drugiej strony... naraził się swojej reprezentacji, która odczuła jego brak.
1
Po zakończeniu kariery, mam nadzieję, zrobią jakiś potężny film ;)
0
U nas wygryzie Messiego z wykonawców wolnych :D
0
Dani Alves: "Cuadrado? Great players are always welcome. Cuadrado is young however he's an excellent player who is doing well for his club and country. If Barça signs Cuadrado, I'll fight to see who deserves the position."
Innymi słowy, Dani twierdzi, że świetni piłkarze jak Cuadrado są zawsze mile widziani. Cuadrado jako młody piłkarz jest świetnym graczem, który daje z siebie wszystko w klubie i dla kraju. Mówi też, że jezeli Barca go podpisze, będzie walczył, by zobaczyć, kto bardziej zasługuje na miejsce w pozycji.
0
Ibrahim Toure, brat Yaya i Kolo, zmarł wczoraj na raka.
3
Chciał być wystawiany do gry, gdy dostawał szansę, często marnował dogodne sytuacje. Miał dobry występ, w którym strzelił te 3 bramki, jednak nie zmienia faktu, że jest słaby jak na częste występy w pierwszym zespole.
0
Mundial się dopiero rozkręca ;)
1
A ja zawsze uważałem, że Leo jest podobny do Jorge...
3
Smutne.
7
I już wystarczy, niech zostanie 3:0! :D:
0
Brawo Benzema!
0
www.facebook.com/photo.php?fbid=870647966297220&set=a.443591475669540.121342.443080359053985&type=1
Xavi zaakceptował ofertę Al Sadd.
0
Czekam na ulubione teksty Żewłakowa:
"Momentalnie przyjęciem się odwrócił"
"Pół-lobem próbował strzelić gola"
"Piłka leciała lotem swobodnego opadu"
1
Tak jakbyś postawił 2:1 na Szwajcarię, a tu Ekwador wygrywa 2:0 i chcesz zmienić ;)
3
Nie można chyba zmienić po rozpoczęciu meczu.
0
U was też dźwięk komentatora opóźnia się o jakieś 1-2 sekundy? Wczoraj na Anglii było z kolei 1 sekundę wcześniej...
0
Ja również. No cóż, nie wolno się załamywać ;)
1
Ale Brazylia ciśnie!
0
Wydaje mi się, że będzie 2:1. Chorwacja zaatakuje, ale spłynie w drugiej połowie.