0

Penalty!

0

Dziękować.

0

Może mi ktoś powiedzieć wynik + ew. strzelca? Nie jestem w stanie oglądać meczu.

1

Ale on mówił do ViscaDelFritza. Idąc twoim tokiem rozumowania, chcesz pokarać siłę?

5

Czy możesz stąd iść?

0

TIME - The Barcelona star could face up to six years in prison and nearly $32 million in fines.

Co o tym sądzicie?

0

...O, Zubi, wspomóż kasą...

0

Nie oglądałem, bo u mnie było potężne oberwanie chmury + upadek słupa energetycznego :(

0

Dzięki :)

0

O której w końcu jest ten mecz? Na polskiej stronie FC Porto było napisane, że 18:45, tutaj że 20:45, z kolei gdzieś indziej, że o 19:45...

0

Tak już wszyscy mówią o tych niekupionych obrońcach, a co w końcu z Vertonghenem? Jakieś wieści co do niego?

3

Byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu, ale teraz wiem już, że jest jednym z nas. Można wyrażać niezadowolenie z jego pobytu na Camp Nou, ale jechanie po nim i obrażanie go jest niesmaczne. Już nawet nie mówię o tym, co on mógł czuć, gdy widział te transparenty i ten artykuł na Wikipedii... Chyba że ma dystans do siebie, jak Wawrzyniak ;)

0

Poczekajmy z tym Suarezem... przynajmniej już wiadome, kiedy i co :)

0

Real z Cordobą.

0

Barcelona - Elche!

0

Jest Atleti.

0

Finał CdR w sobotę 30 maja 2015, jeśli hiszpański zespół dotrze do finału Ligi Europy, finał PK będzie dzień później.

0

5

Poczekamy, zobaczymy. Chcę wiedzieć, w której kolejce El Clasico ;)

0

Przegląd Sportowy na FB: "Mascherano blisko przenosin do Włoch"

0

Ale się przestraszyłem go w koszulce Barcelony...
No cóż, stało się.

1

Bo jednak lekką przesadą jest mówić o Bale'u, że jest drewnem.

0

Nie przewidziałem Twojej reakcji, spodziewałem się, że ludzie odbiorą to jako ironię.
Sam jestem oburzony faktem Mathieu, ale niektóre sprawy traktuję z przymrużeniem oka ;)

0

Ciśniecie po Żeremim Mateuszu, ale przecież to między innymi jego bramka z Realem zapewniła, że Los Blancos nie wygrali Ligi w 13/14 :D

0

Komentuję komentarz użytkownka ivan99thebest: Jesteś zgłoszony, obrażasz publicznie ludzi, naciągasz i ogólnie jesteś żałosny. Papa.

0

Kup nam obrońcę za zarobiony hajs :)

1

AdBlock się kłania ;)

0

Moda na sukces...

1

Myślałem, że chodzi o Alessandro Della Valle z San Marino (ten, który wpakował nam bramkę w eliminacjach) :D

1

Mecz możemy obejrzeć w katalońskiej TV3 ;)
livestream.com/tv3catalunya

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?