Byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu, ale teraz wiem już, że jest jednym z nas. Można wyrażać niezadowolenie z jego pobytu na Camp Nou, ale jechanie po nim i obrażanie go jest niesmaczne. Już nawet nie mówię o tym, co on mógł czuć, gdy widział te transparenty i ten artykuł na Wikipedii... Chyba że ma dystans do siebie, jak Wawrzyniak ;)
Nie przewidziałem Twojej reakcji, spodziewałem się, że ludzie odbiorą to jako ironię.
Sam jestem oburzony faktem Mathieu, ale niektóre sprawy traktuję z przymrużeniem oka ;)
0
Penalty!
0
Dziękować.
0
Może mi ktoś powiedzieć wynik + ew. strzelca? Nie jestem w stanie oglądać meczu.
1
Ale on mówił do ViscaDelFritza. Idąc twoim tokiem rozumowania, chcesz pokarać siłę?
5
Czy możesz stąd iść?
0
TIME - The Barcelona star could face up to six years in prison and nearly $32 million in fines.
Co o tym sądzicie?
0
...O, Zubi, wspomóż kasą...
0
Nie oglądałem, bo u mnie było potężne oberwanie chmury + upadek słupa energetycznego :(
0
Dzięki :)
0
O której w końcu jest ten mecz? Na polskiej stronie FC Porto było napisane, że 18:45, tutaj że 20:45, z kolei gdzieś indziej, że o 19:45...
0
Tak już wszyscy mówią o tych niekupionych obrońcach, a co w końcu z Vertonghenem? Jakieś wieści co do niego?
3
Byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu, ale teraz wiem już, że jest jednym z nas. Można wyrażać niezadowolenie z jego pobytu na Camp Nou, ale jechanie po nim i obrażanie go jest niesmaczne. Już nawet nie mówię o tym, co on mógł czuć, gdy widział te transparenty i ten artykuł na Wikipedii... Chyba że ma dystans do siebie, jak Wawrzyniak ;)
0
Poczekajmy z tym Suarezem... przynajmniej już wiadome, kiedy i co :)
0
Real z Cordobą.
0
Barcelona - Elche!
0
Jest Atleti.
0
Finał CdR w sobotę 30 maja 2015, jeśli hiszpański zespół dotrze do finału Ligi Europy, finał PK będzie dzień później.
0
Madryckie toto, ale proszę:
http://www.marca.com/multimedia/directo/emision3.html
5
Poczekamy, zobaczymy. Chcę wiedzieć, w której kolejce El Clasico ;)
0
Przegląd Sportowy na FB: "Mascherano blisko przenosin do Włoch"
0
Ale się przestraszyłem go w koszulce Barcelony...
No cóż, stało się.
1
Bo jednak lekką przesadą jest mówić o Bale'u, że jest drewnem.
0
Nie przewidziałem Twojej reakcji, spodziewałem się, że ludzie odbiorą to jako ironię.
Sam jestem oburzony faktem Mathieu, ale niektóre sprawy traktuję z przymrużeniem oka ;)
0
Ciśniecie po Żeremim Mateuszu, ale przecież to między innymi jego bramka z Realem zapewniła, że Los Blancos nie wygrali Ligi w 13/14 :D
0
Komentuję komentarz użytkownka ivan99thebest: Jesteś zgłoszony, obrażasz publicznie ludzi, naciągasz i ogólnie jesteś żałosny. Papa.
0
Kup nam obrońcę za zarobiony hajs :)
1
AdBlock się kłania ;)
0
Moda na sukces...
1
Myślałem, że chodzi o Alessandro Della Valle z San Marino (ten, który wpakował nam bramkę w eliminacjach) :D
1
Mecz możemy obejrzeć w katalońskiej TV3 ;)
livestream.com/tv3catalunya