0

Mam takie małe pytanie...
Czy ktoś może kojarzy przyśpiewkę (!) z Camp Nou, słyszaną podczas meczu z Athletikiem? Słychać ją przez 10 sekund w 4:40 tego filmu:

0

Dodatkowo jeżeli dopisze szczęście i UEFA nie zablokuje filmu za prawa autorskie, na kanale mogą pojawiać się również skróty z Ligi Mistrzów.

0

Dzięki za wsparcie ;)

0

Skróty robię ja i od początku sezonu dodaję po każdym meczu.

0

Jeszcze raz skrót meczu z polskim komentarzem:

3


Skrót meczu z polskim komentarzem.

4

Obszerny skrót meczu z polskim komentarzem!

0

Sam sobie to zgotowałeś ;) Trzeba było dać to w cudzysłów albo napisać to inaczej, żeby widać było, że to sarkazm.

2

Hejtowanie Pedro widzę dalej w modzie?
Rozumiem, że w takim razie zgadzasz się z decyzjami arbitra.

0

Puk puk to ty sobie zrób w głowę :)

0

Boli?
Przykro mi, ale tam BYŁ faul.

0

Śmieszą mnie reakcje Cristiano na niepodyktowane faule itp. Machanie rękami, wydzieranie się do sędziego.

0

Powie mi ktoś, za co była kartka dla zawodnika Realu, bo nie miałem okazji dostrzec?

0

A co dopiero od Laskowskiego, Wolskiego, Orłowskiego czy chociażby Labogi. Może nie tyle usypiający komentarz, co te dziwaczne porównania i fakty wzięte - że tak powiem - z dupy ;)

6

Aż sam Jagoda mówił, że Masche "odpłynął, bo przyrąbał plecami".

0

Dzięki, Neymar. Przepraszam za teksty o autografie :)

0

Borbalan mi przypomina Myćko z serialu "Ranczo". Taki sam wredny i taki złodziejaszek. No i ta twarz:
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20110420112626/ranczo/images/7/76/Mycko.jpg

0

Borbalan, śmieciu! Rany Boskie... porażka arbitra!

0

Nie mógł tego gruchnąć? Tylko się bawić...

0

Neymar zrób coś, tylko trafiaj w piłkę, a nie w zeszyciki z autografami.

1

Gorka świetnie broni. Założę się, że w meczu z Realem będzie wpuszczał najbardziej upokarzające i niemiłosierne szmaty.

0

O, Lucek też jest ;)

2

Nie przejmujcie się, i tak powiedzą "UEFAlona" ;)

0

1: Gorka fauluje Munira, Borbalan gwiżdże faul Marokańczyka.
2: obrońca Athleticu chamsko pcha Munira.

2

2 karne niepodyktowane, niezaliczona prawidłowa bramka. To jest właśnie ten genialny sędzia.

0

Sędzia, frajerze!

2

Jak ja nienawidzę Fernandeza Borbalana...

0

Nie zrozumieliśmy się.
Chodziło mi o to, że większość druzyn z Bundesligi po strzelonej bramce puszcza piosenkę.

0

Taki offtop, jak widzielibyście Barcelonę jako ekipę, która na Camp Nou ma swoją piosenkę po golu?

0

Ale każdy miał mokro w gaciach, gdy z przewrotki walnął w słupek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?