Mam takie małe pytanie...
Czy ktoś może kojarzy przyśpiewkę (!) z Camp Nou, słyszaną podczas meczu z Athletikiem? Słychać ją przez 10 sekund w 4:40 tego filmu:
A co dopiero od Laskowskiego, Wolskiego, Orłowskiego czy chociażby Labogi. Może nie tyle usypiający komentarz, co te dziwaczne porównania i fakty wzięte - że tak powiem - z dupy ;)
0
Mam takie małe pytanie...
Czy ktoś może kojarzy przyśpiewkę (!) z Camp Nou, słyszaną podczas meczu z Athletikiem? Słychać ją przez 10 sekund w 4:40 tego filmu:
0
Dodatkowo jeżeli dopisze szczęście i UEFA nie zablokuje filmu za prawa autorskie, na kanale mogą pojawiać się również skróty z Ligi Mistrzów.
0
Dzięki za wsparcie ;)
0
Skróty robię ja i od początku sezonu dodaję po każdym meczu.
0
Jeszcze raz skrót meczu z polskim komentarzem:
3
Skrót meczu z polskim komentarzem.
4
Obszerny skrót meczu z polskim komentarzem!
0
Sam sobie to zgotowałeś ;) Trzeba było dać to w cudzysłów albo napisać to inaczej, żeby widać było, że to sarkazm.
2
Hejtowanie Pedro widzę dalej w modzie?
Rozumiem, że w takim razie zgadzasz się z decyzjami arbitra.
0
Puk puk to ty sobie zrób w głowę :)
0
Boli?
Przykro mi, ale tam BYŁ faul.
0
Śmieszą mnie reakcje Cristiano na niepodyktowane faule itp. Machanie rękami, wydzieranie się do sędziego.
0
Powie mi ktoś, za co była kartka dla zawodnika Realu, bo nie miałem okazji dostrzec?
0
A co dopiero od Laskowskiego, Wolskiego, Orłowskiego czy chociażby Labogi. Może nie tyle usypiający komentarz, co te dziwaczne porównania i fakty wzięte - że tak powiem - z dupy ;)
6
Aż sam Jagoda mówił, że Masche "odpłynął, bo przyrąbał plecami".
0
Dzięki, Neymar. Przepraszam za teksty o autografie :)
0
Borbalan mi przypomina Myćko z serialu "Ranczo". Taki sam wredny i taki złodziejaszek. No i ta twarz:
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20110420112626/ranczo/images/7/76/Mycko.jpg
0
Borbalan, śmieciu! Rany Boskie... porażka arbitra!
0
Nie mógł tego gruchnąć? Tylko się bawić...
0
Neymar zrób coś, tylko trafiaj w piłkę, a nie w zeszyciki z autografami.
1
Gorka świetnie broni. Założę się, że w meczu z Realem będzie wpuszczał najbardziej upokarzające i niemiłosierne szmaty.
0
O, Lucek też jest ;)
2
Nie przejmujcie się, i tak powiedzą "UEFAlona" ;)
0
1: Gorka fauluje Munira, Borbalan gwiżdże faul Marokańczyka.
2: obrońca Athleticu chamsko pcha Munira.
2
2 karne niepodyktowane, niezaliczona prawidłowa bramka. To jest właśnie ten genialny sędzia.
0
Sędzia, frajerze!
2
Jak ja nienawidzę Fernandeza Borbalana...
0
Nie zrozumieliśmy się.
Chodziło mi o to, że większość druzyn z Bundesligi po strzelonej bramce puszcza piosenkę.
0
Taki offtop, jak widzielibyście Barcelonę jako ekipę, która na Camp Nou ma swoją piosenkę po golu?
0
Ale każdy miał mokro w gaciach, gdy z przewrotki walnął w słupek ;)