Zapraszam na mój kanał, znajdują się tam skróty i bramki z dotychczasowych meczów Barcy w tym sezonie ligowym (+ El Clasico z ubiegłego sezonu 4:3) z polskim komentarzem:
www.youtube.com/user/horyzont101
W meczu z Elche bohater, później mieszany z błotem. Ot, musi się rozwijać, żeby był z niego dobry pożytek i żeby nie skończył na wiecznych wypożyczeniach itp.
Trzeba liczyć się z tym, że La Liga mocno straciłaby na tym. Podobno aby utrzymać Barcę, Espanyol itp. w ligach hiszpańskich, należałoby zmienić prawo polityczne Hiszpanii, tak?
0
Oto bramki z meczu z Realem. Polski komentarz:
0
Nie, nie mam tak ;)
1
Oto bramki z meczu z Realem. Polski komentarz:
1
Człowieku, ogarnij się. Przez takich jak ty mówi się o "Visca dzieciach". Pogódź się z tym, że dostaliśmy i oglądaj Barcę dalej.
0
Życzę Valdesowi, żeby znalazł sobie czołowy klub i miejsce w podstawowym składzie, żeby jeszcze długo stał między słupkami.
2
Masz ty w ogóle życie?
0
Lepiej nie pisz takich komentarzy tutaj, zachowaj to po prostu dla siebie ;)
0
No cóż... co miała powiedzieć Ameryka Południowa podczas mundialu?
1
Zapraszam na bramki z meczu z komentarzem PL:
3
A oto bramki z meczu z polskim komentarzem! Zapraszam ;)
4
Kto nie wiedział, ten nie wiedział.
0
Skrót meczu z Eibarem z komentarzem PL:
7
Skrót meczu z polskim komentarzem. Zapraszam również do obejrzenia pozostałych.
4
A oto skrót z Eibarem z polskim komentarzem ;)
0
Co tak szybko się ta strona odwiesiła?
0
No bo tak, jest się z czego cieszyć.
0
Tak, czemu by miał nie działać?
0
Istotnie, byłem tam ;)
5
Zapraszam na mój kanał, znajdują się tam skróty i bramki z dotychczasowych meczów Barcy w tym sezonie ligowym (+ El Clasico z ubiegłego sezonu 4:3) z polskim komentarzem:
www.youtube.com/user/horyzont101
0
Sprawdź maila i wejdź w linka, jak nie możesz siebie znaleźć to czekaj na następnego, w którym będzie dokładna informacja ;)
0
W meczu z Elche bohater, później mieszany z błotem. Ot, musi się rozwijać, żeby był z niego dobry pożytek i żeby nie skończył na wiecznych wypożyczeniach itp.
0
Haha, teraz rozumiem ;)
Myślałem, że czepiasz się jego wyglądu itp.
0
Do spółki z Zachariaszem Krzywickim i jestem spełniony ;)
2
Albo "Walęte Larazabal" z FIFY ;)
0
Wolisz Lahoza albo Mallenco?
0
Grosicki grał dobrze w defensywie, a że w ataku nie miał świetnej sytuacji - cóż.
3
Łatwo, szybko i przyjemnie.
0
Same Gran Derbi to podobno 4% przychodów, więc La Liga na pewno tego nie puści płazem.
1
Oj Messi, Messi... co się dzieje z tobą?
0
Trzeba liczyć się z tym, że La Liga mocno straciłaby na tym. Podobno aby utrzymać Barcę, Espanyol itp. w ligach hiszpańskich, należałoby zmienić prawo polityczne Hiszpanii, tak?