0

Oto bramki z meczu z Realem. Polski komentarz:

0

Nie, nie mam tak ;)

1

Oto bramki z meczu z Realem. Polski komentarz:

1

Człowieku, ogarnij się. Przez takich jak ty mówi się o "Visca dzieciach". Pogódź się z tym, że dostaliśmy i oglądaj Barcę dalej.

0

Życzę Valdesowi, żeby znalazł sobie czołowy klub i miejsce w podstawowym składzie, żeby jeszcze długo stał między słupkami.

2

Masz ty w ogóle życie?

0

Lepiej nie pisz takich komentarzy tutaj, zachowaj to po prostu dla siebie ;)

0

No cóż... co miała powiedzieć Ameryka Południowa podczas mundialu?

1

Zapraszam na bramki z meczu z komentarzem PL:

3

A oto bramki z meczu z polskim komentarzem! Zapraszam ;)

4

Kto nie wiedział, ten nie wiedział.

0

Skrót meczu z Eibarem z komentarzem PL:

7


Skrót meczu z polskim komentarzem. Zapraszam również do obejrzenia pozostałych.

4

A oto skrót z Eibarem z polskim komentarzem ;)

0

Co tak szybko się ta strona odwiesiła?

0

No bo tak, jest się z czego cieszyć.

0

Tak, czemu by miał nie działać?

0

Istotnie, byłem tam ;)

5

Zapraszam na mój kanał, znajdują się tam skróty i bramki z dotychczasowych meczów Barcy w tym sezonie ligowym (+ El Clasico z ubiegłego sezonu 4:3) z polskim komentarzem:
www.youtube.com/user/horyzont101

0

Sprawdź maila i wejdź w linka, jak nie możesz siebie znaleźć to czekaj na następnego, w którym będzie dokładna informacja ;)

0

W meczu z Elche bohater, później mieszany z błotem. Ot, musi się rozwijać, żeby był z niego dobry pożytek i żeby nie skończył na wiecznych wypożyczeniach itp.

0

Haha, teraz rozumiem ;)
Myślałem, że czepiasz się jego wyglądu itp.

0

Do spółki z Zachariaszem Krzywickim i jestem spełniony ;)

2

Albo "Walęte Larazabal" z FIFY ;)

0

Wolisz Lahoza albo Mallenco?

0

Grosicki grał dobrze w defensywie, a że w ataku nie miał świetnej sytuacji - cóż.

3

Łatwo, szybko i przyjemnie.

0

Same Gran Derbi to podobno 4% przychodów, więc La Liga na pewno tego nie puści płazem.

1

Oj Messi, Messi... co się dzieje z tobą?

0

Trzeba liczyć się z tym, że La Liga mocno straciłaby na tym. Podobno aby utrzymać Barcę, Espanyol itp. w ligach hiszpańskich, należałoby zmienić prawo polityczne Hiszpanii, tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?