Piłkarz jest zawodowcem i po to gra w piłkę, żeby pokazać, że potrafi. Każdemu przytrafiają się błędy, ale Ty atakujesz KamQiX, że "oceniać to on sobie może, bo on co najwyżej gra w FIFE i nie wie co to prawdziwy futbol".
Rozumiem, że gdyby w 93 minucie finału LM któryś z piłkarzy nie trafił na pustą bramkę (odpukać!), też miałbyś spinę na tych, którzy by go za to krytykowali?
Panie i panowie, zapraszam na mój kanał na YT, gdzie znajdziecie skróty z meczów Barcy z tego sezonu z POLSKIM komentarzem i z przyzwoitej jakości!
Przy okazji podaję linka do skrótu z meczu z Valencią:
Proszę... wystarczy! Cały czas ubolewasz nad nimi. Twój płacz i marudzenie nic nie da. Będziesz im to do końca życia wypominał, że nie puścili tego meczu?
Czy jest gdzieś jakaś grafika z kontuzjami Vermaelena? Coś w rodzaju tej fajnej infografiki z kontuzjami Puyola, każda jego kontuzjowana część ciała była zaznaczona.
0
Rany... co za fart!
0
Byleby posiadanie piłki przełożyło się na wynik dla nas korzystny... atakować!
1
Zapraszam na mój kanał na YT, znajduje się tam skrót z meczu z Espanyolem (i wiele innych z tego sezonu) z komentarzem PL! :)
0
Zapraszam na skrót z meczu z Espanyolem, zawiera polski komentarz :)
3
Oto skrót PL z meczu z Espanyolem:
1
To jest siła Blaugrany ;)
1
Wstawaj, Marc!
0
Póki co ładnie :) Oby tak dalej!
0
To niech go dziś Enrique wystawi. Jak znowu da ciała, to stracimy nadzieje, że ten transfer wypalił.
1
Ale... z drugiej strony, zobacz na profil @VamosMESSI.
Nie dziwię się, że taki ma tok rozumowania, sądząc po jego komentarzach. Ot, awanturnik.
1
Jak ja nienawidzę takiego gadania.
Piłkarz jest zawodowcem i po to gra w piłkę, żeby pokazać, że potrafi. Każdemu przytrafiają się błędy, ale Ty atakujesz KamQiX, że "oceniać to on sobie może, bo on co najwyżej gra w FIFE i nie wie co to prawdziwy futbol".
Rozumiem, że gdyby w 93 minucie finału LM któryś z piłkarzy nie trafił na pustą bramkę (odpukać!), też miałbyś spinę na tych, którzy by go za to krytykowali?
0
Panie i panowie, zapraszam na mój kanał na YT, gdzie znajdziecie skróty z meczów Barcy z tego sezonu z POLSKIM komentarzem i z przyzwoitej jakości!
Przy okazji podaję linka do skrótu z meczu z Valencią:
3
Skrót meczu z komentarzem PL:
5
A oto skrót meczu z Valencią z polskim komentarzem. Zapraszam!
32
A wystarczyło na samym początku załatwić normalnego, sprawnego i porządnego defensora i nie byłoby tej całej jatki...
0
Messi!!! Tak!!!
0
Nareszcie! Dzięki, Suarez!
1
Masakra, jaki autobus stawiają...
0
Ale ładna akcja! Suarez niestety w bramkarza.
0
Ale doping to oni mają ładny.
0
Proszę... wystarczy! Cały czas ubolewasz nad nimi. Twój płacz i marudzenie nic nie da. Będziesz im to do końca życia wypominał, że nie puścili tego meczu?
0
Niestety nie...
0
Głupi ja... nie wpadłem na to.
0
Czy jest gdzieś jakaś grafika z kontuzjami Vermaelena? Coś w rodzaju tej fajnej infografiki z kontuzjami Puyola, każda jego kontuzjowana część ciała była zaznaczona.
0
On sędziował mecz Polaków z Anglią na Narodowym :)
0
Przedtem zostanie sprzedany w zimowym okienku i nagle cudem wyzdrowieje - co mecz w pierwszej 11.
3
Skrót meczu z PL komentarzem, zapraszam :)
4
Oto skrót meczu z komentarzem PL :)
3
Panie i panowie, zapraszam!
Skrót meczu w HD z polskim komentarzem:
0
Przełamał się i znowu strzela jak szalony! Brawo Messi :)