"Czułem się oszukany".
To ciekawe, jak się teraz czuje Neymar. Bogu winny, jeszcze musi wyczytywać takie głupoty na swój temat. Już prędzej on powinien oskarżyć tego adwokata za gadanie takich rzeczy o Neymarze i przynoszenie wstydu swojej drużynie.
Wrzutki, których nawet Benteke by nie sięgnął, zablokowane strzały, podania kij wie gdzie... serio? Jak gramy u siebie to warto chociaż nie prezentować takiej gry... tym bardziej z trzecioligowcem.
0
Messi po prostu nie w sosie dzisiaj.
0
Dobry początek, oby tak dalej :)
1
Raczej Luis Enrique :D
0
Piłka nożna jest nieprzewidywalna, aczkolwiek ten mecz chyba nie powinien pozostawiać wątpliwości.
0
"Czułem się oszukany".
To ciekawe, jak się teraz czuje Neymar. Bogu winny, jeszcze musi wyczytywać takie głupoty na swój temat. Już prędzej on powinien oskarżyć tego adwokata za gadanie takich rzeczy o Neymarze i przynoszenie wstydu swojej drużynie.
1
Oto bramki z dwumeczu w dobrej jakości:
0
Oto bramki z całego dwumeczu, pierwszy mecz po polsku :))
1
Ludzie, łapcie wideo z bramek z całego dwumeczu z Huescą (mecz 4:0 zawiera polski komentarz):
1
Pedro się rozstrzeliwuje :D
0
Wreszcie! Ładna akcja!
0
Szczerze? W FUT-a nie gram wcale dużo... ba, prawie w ogóle teraz ;)
2
Wrzutki, których nawet Benteke by nie sięgnął, zablokowane strzały, podania kij wie gdzie... serio? Jak gramy u siebie to warto chociaż nie prezentować takiej gry... tym bardziej z trzecioligowcem.
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv6.html
Łapta transmisję :D
0
O K , dzięki :D
0
Co Ronaldo zrobił?
0
4-4 i czerwień dla Valencii :D
0
Tak. Skrzywdził.
Bo gdyby odgwizdał pierwszego karnego (w tym przypadku dla Barcelony), to mecz toczyłby się inaczej.
1
To w takim razie sędziowanie nie łapie się w tej trójkolorowej ocenie. Powinno dostać np. czarny kolor.
0
Oczywiście.
0
Skrót z meczu z komentarzem PL.
1
Skrót meczu z Getafe, komentarz PL. Ciężko się ogląda, ale cóż:
1
Ja też nie wiem.
2
Katastrofa. Jak ja nienawidzę takich meczy...
0
Niezły ten nasz Trójkąt Bermudzki ;)
0
No toś sobie pograł, chłopie. Ale cóż, coś w tym musi być, skoro ani Enrique, ani Martino nie wystawiali go w większości meczów.
Nie gra Alves, nie gra Douglas, więc logiczny umysł stwierdzi, że zagra Montoya. Ale skoro na prawej obronie gra Adriano, to musi być coś na rzeczy.
Niech mu będzie dobrze w innym klubie.
29
Świetny mecz zagrał Adriano!
1
Bartra ratuje tyłek?
0
Co za gol! Rany Boskie Brawo!
0
"Usłyszeliśmy na stadionie takie AHHH"
-- komentatorzy, Canal+ :D
0
Futbolhd.pl - po polsku