Boże... co wy wszyscy "Ehh, Ronaldo" "Kruca fuks, Real prowadzi" "Zaś pustaki grają z Realem i hala dzieci bendom sie puszyć że Ronaldzio będzie miał najwięcej bramek"... Dam głowę, że jakby o nas (was) tak napisano, to leciałyby głowy ze złości...
Znam przyśpiewki z Camp Nou, jednak tę znam tylko "ze słuchu", a mam okazję spytać, czy ma jakiś tytuł i gdzie można znaleźć w dobrej jakości na YouTube.
0
Masche na DM! Oby!
0
Mesjasz jest najlepszy ;)
0
Orientuje się ktoś, jaka była frekwencja na tym etapie rozgrywek w tamtym sezonie? Bo póki co nie jest wcale taka zła.
6
Alves akurat gra dobrze.
2
Skrót meczu z Malagą z komentarzem PL:
1
Rany Boskie! Jak już mamy stracić punkty, to niech to będzie 0:0!
0
To jest masakra, jak my tracimy piłki.
0
Dobrze, że sobie nie zrobił krzywdy.
5
Jeszcze skrót meczu z Levante z polskim komentarzem:
1
Skrót z meczu z Levante z polskim komentarzem:
0
A oto i skrót z polskim komentarzem z wczorajszego meczu:
2
Skrót meczu z Levante z komentarzem PL:
0
0
Polska
0
Piękny gol. Nie mam pytań.
0
Taaaaaaaaaak! Ivan brawo!
0
Nie pierwszy i nie ostatni raz przestrzelił. Trudno.
0
Oooooooo rany....
0
Dzięki Neymar ;)
0
"Neymar wciąga małego w biznes"
~~ Leszek Orłowski
:D
1
Roberto grał przykro. Dla niego nie powinno być miejsca w pierwszym składzie.
0
Jeśli Messi strzeli swoją 400. bramkę przeciwko PSG, będzie to większy wyczyn niż przeciwko mistrzowi Cypru, nie?
0
Skróć to ty swój pobyt na tej stronie.
0
Gdzie ja ci tak napisałem? Po co wyolbrzymiasz?
0
Rany, co ten Leo gra? Ileż on podań pieprzy!
2
Słabiutko gramy. Pomoc - słabo.
0
Tak pomcnął po ziemi sprzed pola karnego, Ikerowi przeszła tuż obok ręki.
0
Boże... co wy wszyscy "Ehh, Ronaldo" "Kruca fuks, Real prowadzi" "Zaś pustaki grają z Realem i hala dzieci bendom sie puszyć że Ronaldzio będzie miał najwięcej bramek"... Dam głowę, że jakby o nas (was) tak napisano, to leciałyby głowy ze złości...
0
Znam przyśpiewki z Camp Nou, jednak tę znam tylko "ze słuchu", a mam okazję spytać, czy ma jakiś tytuł i gdzie można znaleźć w dobrej jakości na YouTube.
0
W której FIFIE? W demo? Nie ma też Vermaelena, jego też nazwiesz no-namem?