0

Masche na DM! Oby!

0

Mesjasz jest najlepszy ;)

0

Orientuje się ktoś, jaka była frekwencja na tym etapie rozgrywek w tamtym sezonie? Bo póki co nie jest wcale taka zła.

6

Alves akurat gra dobrze.

2

Skrót meczu z Malagą z komentarzem PL:

1

Rany Boskie! Jak już mamy stracić punkty, to niech to będzie 0:0!

0

To jest masakra, jak my tracimy piłki.

0

Dobrze, że sobie nie zrobił krzywdy.

5

Jeszcze skrót meczu z Levante z polskim komentarzem:

1

Skrót z meczu z Levante z polskim komentarzem:

0

A oto i skrót z polskim komentarzem z wczorajszego meczu:

2

Skrót meczu z Levante z komentarzem PL:

0

0

Polska

0

Piękny gol. Nie mam pytań.

0

Taaaaaaaaaak! Ivan brawo!

0

Nie pierwszy i nie ostatni raz przestrzelił. Trudno.

0

Oooooooo rany....

0

Dzięki Neymar ;)

0

"Neymar wciąga małego w biznes"
~~ Leszek Orłowski
:D

1

Roberto grał przykro. Dla niego nie powinno być miejsca w pierwszym składzie.

0

Jeśli Messi strzeli swoją 400. bramkę przeciwko PSG, będzie to większy wyczyn niż przeciwko mistrzowi Cypru, nie?

0

Skróć to ty swój pobyt na tej stronie.

0

Gdzie ja ci tak napisałem? Po co wyolbrzymiasz?

0

Rany, co ten Leo gra? Ileż on podań pieprzy!

2

Słabiutko gramy. Pomoc - słabo.

0

Tak pomcnął po ziemi sprzed pola karnego, Ikerowi przeszła tuż obok ręki.

0

Boże... co wy wszyscy "Ehh, Ronaldo" "Kruca fuks, Real prowadzi" "Zaś pustaki grają z Realem i hala dzieci bendom sie puszyć że Ronaldzio będzie miał najwięcej bramek"... Dam głowę, że jakby o nas (was) tak napisano, to leciałyby głowy ze złości...

0

Znam przyśpiewki z Camp Nou, jednak tę znam tylko "ze słuchu", a mam okazję spytać, czy ma jakiś tytuł i gdzie można znaleźć w dobrej jakości na YouTube.

0

W której FIFIE? W demo? Nie ma też Vermaelena, jego też nazwiesz no-namem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?