Mam i spisuje się nienagannie ;) Jest 60 fps - może lekko klatkować (a chwilowe zwiechy podczas grania to problem chyba wszystkich graczy tego dema).
Polecam stronke http://www.systemrequirementslab.com/cyri. Sprawdzisz, czy pójdą Ci inne gry ;)
Wszystkie te pierdółki, które wymieniłeś, nadają grze realizmu i powodują, że gra jest świetna.
Oprócz tego fajne skróty z meczów, przerywniki przypominające prawdziwe mecze transmitowane w TV (wejścia na boisko, zmiany, animacje piłkarzy podczas gdy piłka nie jest w grze), ławka rezerwowych, goal-line technology... gdyby tylko trenerzy byli odwzorowani chociaż tak jak na FIFA World Cup 2014...
No i jeszcze w opcji Powtórka można obejrzeć mecz praktycznie od początku z każdego kąta kamery, w 14 działało to tylko do kilku sekund.
Właśnie nie. Jest zupełnie na odwrót.
Wejdź na Rm.pl, a zobaczysz w komentarzach, jak zgadują się żeby głosować na Romę - nawet oni sami podają powód - żeby Katalońców nie było w telewizji. Gdzie tu logiczne myślenie? Typowe zachowanie Hala Dziecka.
Tak dodatkowo, to użytkownicy z tej strony, gdyby mieli wybierać między meczem Realu a Romy, chętnie wybraliby Real.
To już wątpliwe. Madrycka plaga rozmnaża się i całą swoją armią Hala Dzieci głosuje na Romę, byleby tylko Barcy nie było w TV. Chciałbym, aby później ktoś znalazł wszystkich "głosujących" i przymusowo posadził ich przed telewizorem na oglądanie tego meczu, bo stawiam orzechy przeciw dolarom, że ponad 3/4 madryckich głosów nie będzie nawet meczu oglądało.
Komentarz odnosił się nie do fanów Romy, tylko "kibiców" - hipokrytów Realu.
Bardzo przepraszam za nietrzymanie się tematu, ale chciałbym zapytać o pewną "prawną" sprawę. Ktoś, kto zna się na kwestiach związanych z wykorzystywaniem materiałów La Liga w filmach, proszę o doczytanie do końca i wsparcie.
Na moim kanale na YouTube znajdują się skróty z dotychczasowych meczów Barcelony + inne takie składanki i wycinki z meczów (np. akcja z kotem z Elche). Materiały montuję sam, ponieważ korzystam z np..:
- wideo - całych meczów, które pobieram z innego źródła,
- audio - sam nagrywam polską ścieżkę audio za pośrednictwem streama.
Do czego zmierzam? Otóż wszelkie moje skróty oraz nagranie z kotem mają adnotację "Dopasowano do materiałów innych podmiotów", a co za tym idzie wyłączona opcja zarabiania. Przejrzałem "informacje o prawach autorskich" i widzę, że filmy wykorzystują treść wizualną La Liga (MediaPro) - zapewne chodzi o tabele oraz tzw. przejścia między powtórkami, które wykorzystuje MediaPro dla meczów LL.
Filmy z La Ligi nie są blokowane na YT tak jak np. Liga Mistrzów (można je jednak oglądać jedynie w playerze YouTube), nie poprzez zintegrowane YT na Facebooku itp. Mogę oczywiście złożyć odwołanie (spór) i stwierdzić poprzez podane argumenty, czemu roszczenie dot. praw autorskich jest bezzasadne.
Moje pytanie jest takie - jak wedlug Was mogę zargumentować bezzasadność roszczenia? W załączniku wysyłam dostępne argumenty. Czy jest tu ktoś obeznany w takich sprawach, kto mógłby mi pomóc? Czy dodanie w opisie filmu odznaczenia, że nagranie wideo jest własnością La Liga (MediaPro)?
0
Mam i spisuje się nienagannie ;) Jest 60 fps - może lekko klatkować (a chwilowe zwiechy podczas grania to problem chyba wszystkich graczy tego dema).
Polecam stronke http://www.systemrequirementslab.com/cyri. Sprawdzisz, czy pójdą Ci inne gry ;)
1
Wszystkie te pierdółki, które wymieniłeś, nadają grze realizmu i powodują, że gra jest świetna.
Oprócz tego fajne skróty z meczów, przerywniki przypominające prawdziwe mecze transmitowane w TV (wejścia na boisko, zmiany, animacje piłkarzy podczas gdy piłka nie jest w grze), ławka rezerwowych, goal-line technology... gdyby tylko trenerzy byli odwzorowani chociaż tak jak na FIFA World Cup 2014...
No i jeszcze w opcji Powtórka można obejrzeć mecz praktycznie od początku z każdego kąta kamery, w 14 działało to tylko do kilku sekund.
1
Tobie ostatnio wszystko nie pasuje...
1
A tak się prezentuje nasz cały skład :)
0
Znowu myślałem, że UEFA jakieś nowy turniej wymyśliła...
0
Byle kto bramki Barcelonie w debiucie nie strzelił...
2
O wszędobylskie blokowanie filmów z powodu "naruszenia praw autorskich". YouTube (Google) strzela sobie w stopę, ot co.
0
Może tak samo uznają głosy tych, którzy głosowali na Romę.
0
Widzieliście wrzutkę Wawrzyna? Alves mógłby się uczyć! :D
15
I tak dla formalności, w Ekwadorze występuje klub Barcelona Sporting Club z niemal identycznym herbem, jak nasz ;)
0
To Cię zdziwię:http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci
0
Właśnie nie. Jest zupełnie na odwrót.
Wejdź na Rm.pl, a zobaczysz w komentarzach, jak zgadują się żeby głosować na Romę - nawet oni sami podają powód - żeby Katalońców nie było w telewizji. Gdzie tu logiczne myślenie? Typowe zachowanie Hala Dziecka.
Tak dodatkowo, to użytkownicy z tej strony, gdyby mieli wybierać między meczem Realu a Romy, chętnie wybraliby Real.
1
Jak ocenicie mój film o zawodnikach z pierwszego zespołu? :)
19
To już wątpliwe. Madrycka plaga rozmnaża się i całą swoją armią Hala Dzieci głosuje na Romę, byleby tylko Barcy nie było w TV. Chciałbym, aby później ktoś znalazł wszystkich "głosujących" i przymusowo posadził ich przed telewizorem na oglądanie tego meczu, bo stawiam orzechy przeciw dolarom, że ponad 3/4 madryckich głosów nie będzie nawet meczu oglądało.
Komentarz odnosił się nie do fanów Romy, tylko "kibiców" - hipokrytów Realu.
9
Zastanawiam się, co daje co po niektórym kibicom Realu głosowanie na Romę, skoro i tak żaden nie obejrzy tego meczu...
3
Benzema jest masakrycznie słaby teraz.
0
Bardzo przepraszam za nietrzymanie się tematu, ale chciałbym zapytać o pewną "prawną" sprawę. Ktoś, kto zna się na kwestiach związanych z wykorzystywaniem materiałów La Liga w filmach, proszę o doczytanie do końca i wsparcie.
Na moim kanale na YouTube znajdują się skróty z dotychczasowych meczów Barcelony + inne takie składanki i wycinki z meczów (np. akcja z kotem z Elche). Materiały montuję sam, ponieważ korzystam z np..:
- wideo - całych meczów, które pobieram z innego źródła,
- audio - sam nagrywam polską ścieżkę audio za pośrednictwem streama.
Do czego zmierzam? Otóż wszelkie moje skróty oraz nagranie z kotem mają adnotację "Dopasowano do materiałów innych podmiotów", a co za tym idzie wyłączona opcja zarabiania. Przejrzałem "informacje o prawach autorskich" i widzę, że filmy wykorzystują treść wizualną La Liga (MediaPro) - zapewne chodzi o tabele oraz tzw. przejścia między powtórkami, które wykorzystuje MediaPro dla meczów LL.
Filmy z La Ligi nie są blokowane na YT tak jak np. Liga Mistrzów (można je jednak oglądać jedynie w playerze YouTube), nie poprzez zintegrowane YT na Facebooku itp. Mogę oczywiście złożyć odwołanie (spór) i stwierdzić poprzez podane argumenty, czemu roszczenie dot. praw autorskich jest bezzasadne.
Moje pytanie jest takie - jak wedlug Was mogę zargumentować bezzasadność roszczenia? W załączniku wysyłam dostępne argumenty. Czy jest tu ktoś obeznany w takich sprawach, kto mógłby mi pomóc? Czy dodanie w opisie filmu odznaczenia, że nagranie wideo jest własnością La Liga (MediaPro)?
ARGUMENTY: http://i62.tinypic.com/9vjh4y.jpg
Chciałbym rozwiązać ten mały problem, ponieważ takie kolidowanie z prawami autorskimi nie upoważnia mnie do czerpania zysków z wyświetleń na YT.
0
Ciekawe jaki byłby wynik z Messim ;)
1
Luzik ;)
Sam się przeraziłem jak to zobaczyłem, błąd niby drobny, ale jakże zmienia nastawienie widza co do reszty :D
0
Dałem adnotację. Strasznie żałuję tego błędu, a przecież oglądałem film kilka razy przed montażem...
Mimo wszystko dzięki :D
1
Przysięgam, korzystałem z danych z FCBarcelona.com. Jedyna pomyłeczka w takim filmie, za co szczerze przepraszam. Dałem dupy...
1
Kadra kompletna! Z tej okazji zrobiłem fimik prezentujący skład Blaugrany na nowy sezon. Zapraszam!
0
Popieram całym sercem.
0
Xavi z Villarrealem zagrał dobrą część spotkania. W pretemporadzie ładnie się pokazał, więc można na nim polegać.
4
Jeszcze jakby ktoś nie widział, skrót wczorajszego meczu z PL komentarzem Canal+:
0
Miło ze strony prowadzących fp :D
Skróty będą się u mnie pojawiać do 24 godzin po meczu, w związku ze szkołą itp.
9
Skrót z meczu z polskim komentarzem już dostępny u mnie, zapraszam! :)
0
No to jedziemy... "Ej Mati nie jesteśmy jusz za Realem"
0
Brawo RSSS! Tak do końca meczu!
0
Brawo! Na raty, ale 3 punkty!