0

Otóż to, trudno się nie zgodzić z jego opinią o tym, co się teraz dzieje w Barcelonie.

0

Koleś czasami przegina, co nie zmienia faktu, że z większością jego opinii zgadza się dużo kibiców Barcelony.

0

Czekam na kolejną perełkę związaną z Tytanowym Belgiem.
Czekam na jego odleżyny podczas leczenia kontuzji.

1

Nie SUKA, tylko Hala Dzieci. Ma chyba 29 lat.

0

Dla nich to jest czas wolny, tak jak dla Ciebie pisanie komentarzy tutaj. Równie dobrze oni by mogli napisać to samo Tobie ;)

0

Po 85 godzinach grania ani razu nie przydarzyło mi się zagranie ręką... tak, mam włączone :)

0

Sklep. Może być?

2

Poruszający wywiad...

Ale w futbolu jest coś takiego jak rewanż. On nastąpi. -- najlepsze slowa z tego wywiadu :)

0

Opis jego profilu mówi sam za siebie. Tu dla takich miejsca nie ma ;)

0

A możesz powiedzieć mi, co ma mój nick do mojego intelektu? Ty w swoim profilu pokazujesz swoją wartość, wypisując rzeczy typu "Penaldo to ci*ta i s*czka, a Real to z**y totalne".

Nie masz się do czego przyczepiać - przyczepiasz się do mojego nicku.
Uparciuch.

0

Mały móżdżek to widać po Tobie, po Twoim opisie profilu.

2

Skrót z meczu z Almerią wraz z komentarzem PL u mnie na kanale:

0

Ja takie wrażenie mam od meczu z Celtą...

5

A oto skrót meczu z Almerią po polsku:

0

Mi się to po prostu w pale nie mieści. Jak można tak grać?

7

Skrót meczu z polskim komentarzem:

0

Oto skrót z meczu z komentarzem PL. Zapraszam też na inne :)
http://www.youtube.com/watch?v=gXutqJ-_f6

4

Oto skrót meczu z polskim komentarzem i w dobrej jakości! Zapraszam:

0

Wczoraj Busquets grał świetny mecz. Pedro dobra gra do końca meczu, ter Stegen świetnie czarował nogami. Messi tak jakby czegoś szukał, tylko brak asekuracji m.in. Rakitića dał o sobie znać. Brawa za pressing, grę w obronie i sensowne szukanie bramek.

1

Skrót meczu z Celtą (brak komentarza od drugiej połowy jest problemem technicznym):

3

Oto skrót tego sensacyjnego meczu.
Wybaczcie za brak komentarza od momentu bramki Celty - problemy techniczne.

0

Busquets na stoperze, Mathieu na lewej obronie.

0

Sorry, ale to jest jakiś dowcip.

0

Szanujesz rywala, ale nie szanujesz swojego zespołu. Idź kibicować Bayernowi.

0

Słabiutko dziś gra Luis.

0

No to miłego kibicowania. Papa.

3

Na orlikach by wpadło.

6

Dziwi mnie faktycznie obecność Busquetsa, ale jechanie po Lucho jest po prostu żenujące.

1

Oby Busquets się przełamał...
Póki co mam wrażenie, że wystawiany jest w pierwszym składzie tylko z powodu "5" na jego plecach.

1

No tak, ale gdy sprzedadzą obrońcę, to zawsze będzie jednego obrońcę mniej i nie będą mogli nikogo kupić w zamian... nie opłacałoby im się.


A zresztą... przecież to zarząd Barcelony, tu wszystkiego można się spodziewać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?