A możesz powiedzieć mi, co ma mój nick do mojego intelektu? Ty w swoim profilu pokazujesz swoją wartość, wypisując rzeczy typu "Penaldo to ci*ta i s*czka, a Real to z**y totalne".
Nie masz się do czego przyczepiać - przyczepiasz się do mojego nicku.
Uparciuch.
Wczoraj Busquets grał świetny mecz. Pedro dobra gra do końca meczu, ter Stegen świetnie czarował nogami. Messi tak jakby czegoś szukał, tylko brak asekuracji m.in. Rakitića dał o sobie znać. Brawa za pressing, grę w obronie i sensowne szukanie bramek.
0
Otóż to, trudno się nie zgodzić z jego opinią o tym, co się teraz dzieje w Barcelonie.
0
Koleś czasami przegina, co nie zmienia faktu, że z większością jego opinii zgadza się dużo kibiców Barcelony.
0
Czekam na kolejną perełkę związaną z Tytanowym Belgiem.
Czekam na jego odleżyny podczas leczenia kontuzji.
1
Nie SUKA, tylko Hala Dzieci. Ma chyba 29 lat.
0
Dla nich to jest czas wolny, tak jak dla Ciebie pisanie komentarzy tutaj. Równie dobrze oni by mogli napisać to samo Tobie ;)
0
Po 85 godzinach grania ani razu nie przydarzyło mi się zagranie ręką... tak, mam włączone :)
0
Sklep. Może być?
2
Poruszający wywiad...
Ale w futbolu jest coś takiego jak rewanż. On nastąpi. -- najlepsze slowa z tego wywiadu :)
0
Opis jego profilu mówi sam za siebie. Tu dla takich miejsca nie ma ;)
0
A możesz powiedzieć mi, co ma mój nick do mojego intelektu? Ty w swoim profilu pokazujesz swoją wartość, wypisując rzeczy typu "Penaldo to ci*ta i s*czka, a Real to z**y totalne".
Nie masz się do czego przyczepiać - przyczepiasz się do mojego nicku.
Uparciuch.
0
Mały móżdżek to widać po Tobie, po Twoim opisie profilu.
2
Skrót z meczu z Almerią wraz z komentarzem PL u mnie na kanale:
0
Ja takie wrażenie mam od meczu z Celtą...
5
A oto skrót meczu z Almerią po polsku:
0
Mi się to po prostu w pale nie mieści. Jak można tak grać?
7
Skrót meczu z polskim komentarzem:
0
Oto skrót z meczu z komentarzem PL. Zapraszam też na inne :)
http://www.youtube.com/watch?v=gXutqJ-_f6
4
Oto skrót meczu z polskim komentarzem i w dobrej jakości! Zapraszam:
0
Wczoraj Busquets grał świetny mecz. Pedro dobra gra do końca meczu, ter Stegen świetnie czarował nogami. Messi tak jakby czegoś szukał, tylko brak asekuracji m.in. Rakitića dał o sobie znać. Brawa za pressing, grę w obronie i sensowne szukanie bramek.
1
Skrót meczu z Celtą (brak komentarza od drugiej połowy jest problemem technicznym):
3
Oto skrót tego sensacyjnego meczu.
Wybaczcie za brak komentarza od momentu bramki Celty - problemy techniczne.
0
Busquets na stoperze, Mathieu na lewej obronie.
0
Sorry, ale to jest jakiś dowcip.
0
Szanujesz rywala, ale nie szanujesz swojego zespołu. Idź kibicować Bayernowi.
0
Słabiutko dziś gra Luis.
0
No to miłego kibicowania. Papa.
3
Na orlikach by wpadło.
6
Dziwi mnie faktycznie obecność Busquetsa, ale jechanie po Lucho jest po prostu żenujące.
1
Oby Busquets się przełamał...
Póki co mam wrażenie, że wystawiany jest w pierwszym składzie tylko z powodu "5" na jego plecach.
1
No tak, ale gdy sprzedadzą obrońcę, to zawsze będzie jednego obrońcę mniej i nie będą mogli nikogo kupić w zamian... nie opłacałoby im się.
A zresztą... przecież to zarząd Barcelony, tu wszystkiego można się spodziewać.