7

To nawet nie jest prześcieradło, to zwykły troll :)

0

Nawet posiadanie mamy mniejsze...

3

Sędzia z Madrytu. Dziwne?

0

Ale my się gubimy...

0

Mi się tam obie podobają :)

0

Coś się kończy, coś się zaczyna ;)

4

Oto skrót meczu z komentarzem PL. Zapraszam na mój kanał :)

5

Łapcie skrót PL, póki gorący :)

1

Tragedii nie ma... co nie zmienia faktu, że jedynym podobieństwem do poprzednich będą jedynie kolory Blaugrana i Qatar.

18

Juanfran łapał się nawet za głowę po wspomnianym faulu, sam komentator o tym mówił... a powtórki pokazały, że faul był, więc - chyba nie ma wątpliwości?

1

"Nie ma obronionych karnych, są tylko źle strzelone."
Mimo wszystko padł gol? Padł. Więc nie ma sensu się nad tym rozwodzić ;)

1

Nie no, takie coś trzeba wykorzystywać...

0

Być może warto mieć takie wrażenie, żeby się bardziej przykładał ;)

1

Uważajcie z tym Qatar Airways... po 12/13 wszyscy chcieli żeby zniknęło Qatar Foundation, to teraz jest Qatar Airways.

3

Zapraszam na swój kanał - oto skrót meczu z komentarzem PL :)

2

Zapraszam na skrót meczu z polskim komentarzem :)

1

Hej, a przecież 2 wrzutki Alvesa z Villarrealem z zeszłego sezonu też skończyły się samobójami dla nas :D

1

Na razie gra zespołu wygląda obiecująco, ale Busquets i Suarez póki co nie najlepiej.

0

Rakitić co piłkę posłał :)

1

Koniec świata, Dougi asysta!

0

Nie przepadam za nim i przeważnie nie mówię o nim dobrych słów, ale muszę powiedzieć, że w meczu z Atletico zaprezentował się naprawdę dobrze.

3

Skrót po polsku, proszę bardzo:

2

W końcu można coś powiedzieć dobrego o naszym zespole. Jestem ciekawy, jak potoczy się sprawa z Luisem Enrique ;)

5

Nikt Cię tu nie trzyma.
Za kim będziesz w przyszłym sezonie?

0

Wszystkiego najlepszego! Ale i tak 3 punkty dzisiaj będą dla nas wszystkich pięknym prezentem.

1

Maciej Iwański ;) Łap:

8

Panie i Panowie! Łapcie wczorajszą akcję z tym, że komentatorzy uznali bramkę:

4

Łapcie skrót z bramkami w HD po polsku! :)

0

Rany... a czego wy się spodziewacie? Kompletu na meczu 1/8 z ostatnią ekipą La Liga?

0

Cieszę się, że jednak ktoś tak myśli jak ty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?