Użytkownik zbanowany
29 stycznia 2015, 20:50
7
To nawet nie jest prześcieradło, to zwykły troll :)
28 stycznia 2015, 21:36
0
Nawet posiadanie mamy mniejsze...
28 stycznia 2015, 21:32
3
Sędzia z Madrytu. Dziwne?
28 stycznia 2015, 21:31
Ale my się gubimy...
28 stycznia 2015, 08:13
Mi się tam obie podobają :)
25 stycznia 2015, 22:58
Coś się kończy, coś się zaczyna ;)
25 stycznia 2015, 08:10
4
Oto skrót meczu z komentarzem PL. Zapraszam na mój kanał :)
24 stycznia 2015, 23:30
5
Łapcie skrót PL, póki gorący :)
23 stycznia 2015, 09:48
1
Tragedii nie ma... co nie zmienia faktu, że jedynym podobieństwem do poprzednich będą jedynie kolory Blaugrana i Qatar.
22 stycznia 2015, 06:35
18
Juanfran łapał się nawet za głowę po wspomnianym faulu, sam komentator o tym mówił... a powtórki pokazały, że faul był, więc - chyba nie ma wątpliwości?
22 stycznia 2015, 06:33
"Nie ma obronionych karnych, są tylko źle strzelone." Mimo wszystko padł gol? Padł. Więc nie ma sensu się nad tym rozwodzić ;)
21 stycznia 2015, 22:39
Nie no, takie coś trzeba wykorzystywać...
20 stycznia 2015, 15:39
Być może warto mieć takie wrażenie, żeby się bardziej przykładał ;)
19 stycznia 2015, 16:09
Uważajcie z tym Qatar Airways... po 12/13 wszyscy chcieli żeby zniknęło Qatar Foundation, to teraz jest Qatar Airways.
19 stycznia 2015, 08:55
Zapraszam na swój kanał - oto skrót meczu z komentarzem PL :)
19 stycznia 2015, 06:37
2
Zapraszam na skrót meczu z polskim komentarzem :)
18 stycznia 2015, 20:41
Hej, a przecież 2 wrzutki Alvesa z Villarrealem z zeszłego sezonu też skończyły się samobójami dla nas :D
18 stycznia 2015, 20:02
Na razie gra zespołu wygląda obiecująco, ale Busquets i Suarez póki co nie najlepiej.
18 stycznia 2015, 19:17
Rakitić co piłkę posłał :)
15 stycznia 2015, 23:47
Koniec świata, Dougi asysta!
13 stycznia 2015, 22:05
Nie przepadam za nim i przeważnie nie mówię o nim dobrych słów, ale muszę powiedzieć, że w meczu z Atletico zaprezentował się naprawdę dobrze.
12 stycznia 2015, 09:03
Skrót po polsku, proszę bardzo:
11 stycznia 2015, 23:28
W końcu można coś powiedzieć dobrego o naszym zespole. Jestem ciekawy, jak potoczy się sprawa z Luisem Enrique ;)
11 stycznia 2015, 12:20
Nikt Cię tu nie trzyma. Za kim będziesz w przyszłym sezonie?
11 stycznia 2015, 12:19
Wszystkiego najlepszego! Ale i tak 3 punkty dzisiaj będą dla nas wszystkich pięknym prezentem.
9 stycznia 2015, 10:18
Maciej Iwański ;) Łap:
9 stycznia 2015, 10:17
8
Panie i Panowie! Łapcie wczorajszą akcję z tym, że komentatorzy uznali bramkę:
9 stycznia 2015, 09:33
Łapcie skrót z bramkami w HD po polsku! :)
9 stycznia 2015, 08:04
Rany... a czego wy się spodziewacie? Kompletu na meczu 1/8 z ostatnią ekipą La Liga?
9 stycznia 2015, 07:06
Cieszę się, że jednak ktoś tak myśli jak ty :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
7
To nawet nie jest prześcieradło, to zwykły troll :)
0
Nawet posiadanie mamy mniejsze...
3
Sędzia z Madrytu. Dziwne?
0
Ale my się gubimy...
0
Mi się tam obie podobają :)
0
Coś się kończy, coś się zaczyna ;)
4
Oto skrót meczu z komentarzem PL. Zapraszam na mój kanał :)
5
Łapcie skrót PL, póki gorący :)
1
Tragedii nie ma... co nie zmienia faktu, że jedynym podobieństwem do poprzednich będą jedynie kolory Blaugrana i Qatar.
18
Juanfran łapał się nawet za głowę po wspomnianym faulu, sam komentator o tym mówił... a powtórki pokazały, że faul był, więc - chyba nie ma wątpliwości?
1
"Nie ma obronionych karnych, są tylko źle strzelone."
Mimo wszystko padł gol? Padł. Więc nie ma sensu się nad tym rozwodzić ;)
1
Nie no, takie coś trzeba wykorzystywać...
0
Być może warto mieć takie wrażenie, żeby się bardziej przykładał ;)
1
Uważajcie z tym Qatar Airways... po 12/13 wszyscy chcieli żeby zniknęło Qatar Foundation, to teraz jest Qatar Airways.
3
Zapraszam na swój kanał - oto skrót meczu z komentarzem PL :)
2
Zapraszam na skrót meczu z polskim komentarzem :)
1
Hej, a przecież 2 wrzutki Alvesa z Villarrealem z zeszłego sezonu też skończyły się samobójami dla nas :D
1
Na razie gra zespołu wygląda obiecująco, ale Busquets i Suarez póki co nie najlepiej.
0
Rakitić co piłkę posłał :)
1
Koniec świata, Dougi asysta!
0
Nie przepadam za nim i przeważnie nie mówię o nim dobrych słów, ale muszę powiedzieć, że w meczu z Atletico zaprezentował się naprawdę dobrze.
3
Skrót po polsku, proszę bardzo:
2
W końcu można coś powiedzieć dobrego o naszym zespole. Jestem ciekawy, jak potoczy się sprawa z Luisem Enrique ;)
5
Nikt Cię tu nie trzyma.
Za kim będziesz w przyszłym sezonie?
0
Wszystkiego najlepszego! Ale i tak 3 punkty dzisiaj będą dla nas wszystkich pięknym prezentem.
1
Maciej Iwański ;) Łap:
8
Panie i Panowie! Łapcie wczorajszą akcję z tym, że komentatorzy uznali bramkę:
4
Łapcie skrót z bramkami w HD po polsku! :)
0
Rany... a czego wy się spodziewacie? Kompletu na meczu 1/8 z ostatnią ekipą La Liga?
0
Cieszę się, że jednak ktoś tak myśli jak ty :)