Czy ktoś orientuje się, czy w sieci jest już coś w rodzaju kalkulatora Ligi BBVA? W tamtym sezonie Marca stworzyła coś takiego na kilka kolejek przed końcem ligi, dla Atletico, Barcy i Realu, można było symulować mecze i sprawdzić, ile kto może mieć punktów na koniec sezonu.
3
Rany Boskie, ja tylko zapytałem. Skoro było takie coś rok temu, to czemu nie teraz? Ludzie...
0
Czy ktoś orientuje się, czy w sieci jest już coś w rodzaju kalkulatora Ligi BBVA? W tamtym sezonie Marca stworzyła coś takiego na kilka kolejek przed końcem ligi, dla Atletico, Barcy i Realu, można było symulować mecze i sprawdzić, ile kto może mieć punktów na koniec sezonu.
0
Według mnie Dani powinien zostać. Ot, taka prywatna opinia.
8
No to rozwijamy młodzież! Cały czas do przodu :)
0
Oczywiście, chodziło o Pepe. Poprawiam :)
3
Nie siej defetyzmu ;)
Cristiano wtedy spytał Pique o jego dzieci, a Pique spytał coś w rodzaju "Co jest, chcesz mnie rozproszyć?"
#barcastuff
2
Nie wiem czy wiecie, ale Pinto już opublikował teledysk do swojej nowej piosenki, w której występuje też Dani Alves ;)
0
Czyli ostatnią jego bramką był gol przeciwko Realowi (4:3 na Bernabeu)? Później bez ani jednej asysty w lidze?
4
Jeśli jeszcze ktoś się nie może nacieszyć, oto obszerny skrót meczu z polskim komentarzem:
2
Jakby ktoś nie widział pełnego i obszernego skrótu z POLSKIM komentarzem, zapraszam! :)
19
Zapraszam na swój kanał, obszerny skrót meczu z polskim komentarzem ;)
3
Ostatnie Gran Derbi (przed dzisiejszym) = 25.10.2014, porażka 1:3 na Bernabeu (1:1 do przerwy).
1
Mecz przedni, super emocje, świetne widowisko. 3 punkty! Dziękujemy, Barcelono za piękne spotkanie dla nas! Visca el Barca!
0
"Oficjalnie: Znamy składy!" (i tutaj skład Interu na Sampdorię).
1
Nawet 56 lat temu El Clasico mroziło krew w żyłach telewidzom.
0
Ciekawy kanał i fajnie zrobione filmiki, leci sub :)
0
Czy to prawda? Nie wiedziałem o tym... nie będzie przedłużenia umowy?
0
Ja tak samo. "Bronisz to, Marc" i obronił ;)
2
To teraz wszystkie oczy skupione na El Clasico. Najważniejsze, że jest awans!
0
To jest śmieszne :D
1
Dokładnie. Nie wiem, o co takie wielkie halo.
2
Boję się spojrzeć na liczbę strzałów po meczu.
0
Co za partidazo! Mecz bajka!
0
Życzę powodzenia w projekcie ;)
0
Nie obrazilibyśmy się, gdyby ten bilans nie uległ poprawie.
13
Jakby ktoś jeszcze nie widział, oto skrót z polskim komentarzem :)
0
"Piotr Nazwisko" to mój pseudonim artystyczny, którym posługuję się tutaj ;) Ale mimo wszystko dziękuję :D
0
Zgadza się. Darek Żmudzki to ja :)
16
Skrót meczu z polskim komentarzem ;)
19
Zapraszam na mój kanał, oto skrót meczu z Eibarem z polskim komentarzem :)