3

Rany Boskie, ja tylko zapytałem. Skoro było takie coś rok temu, to czemu nie teraz? Ludzie...

0

Czy ktoś orientuje się, czy w sieci jest już coś w rodzaju kalkulatora Ligi BBVA? W tamtym sezonie Marca stworzyła coś takiego na kilka kolejek przed końcem ligi, dla Atletico, Barcy i Realu, można było symulować mecze i sprawdzić, ile kto może mieć punktów na koniec sezonu.

0

Według mnie Dani powinien zostać. Ot, taka prywatna opinia.

8

No to rozwijamy młodzież! Cały czas do przodu :)

0

Oczywiście, chodziło o Pepe. Poprawiam :)

3

Nie siej defetyzmu ;)
Cristiano wtedy spytał Pique o jego dzieci, a Pique spytał coś w rodzaju "Co jest, chcesz mnie rozproszyć?"
#barcastuff

2

Nie wiem czy wiecie, ale Pinto już opublikował teledysk do swojej nowej piosenki, w której występuje też Dani Alves ;)

0

Czyli ostatnią jego bramką był gol przeciwko Realowi (4:3 na Bernabeu)? Później bez ani jednej asysty w lidze?

4

Jeśli jeszcze ktoś się nie może nacieszyć, oto obszerny skrót meczu z polskim komentarzem:

2

Jakby ktoś nie widział pełnego i obszernego skrótu z POLSKIM komentarzem, zapraszam! :)

19

Zapraszam na swój kanał, obszerny skrót meczu z polskim komentarzem ;)

3

Ostatnie Gran Derbi (przed dzisiejszym) = 25.10.2014, porażka 1:3 na Bernabeu (1:1 do przerwy).

1

Mecz przedni, super emocje, świetne widowisko. 3 punkty! Dziękujemy, Barcelono za piękne spotkanie dla nas! Visca el Barca!

0

"Oficjalnie: Znamy składy!" (i tutaj skład Interu na Sampdorię).

1

Nawet 56 lat temu El Clasico mroziło krew w żyłach telewidzom.

0

Ciekawy kanał i fajnie zrobione filmiki, leci sub :)

0

Czy to prawda? Nie wiedziałem o tym... nie będzie przedłużenia umowy?

0

Ja tak samo. "Bronisz to, Marc" i obronił ;)

2

To teraz wszystkie oczy skupione na El Clasico. Najważniejsze, że jest awans!

0

To jest śmieszne :D

1

Dokładnie. Nie wiem, o co takie wielkie halo.

2

Boję się spojrzeć na liczbę strzałów po meczu.

0

Co za partidazo! Mecz bajka!

0

Życzę powodzenia w projekcie ;)

0

Nie obrazilibyśmy się, gdyby ten bilans nie uległ poprawie.

13

Jakby ktoś jeszcze nie widział, oto skrót z polskim komentarzem :)


0

"Piotr Nazwisko" to mój pseudonim artystyczny, którym posługuję się tutaj ;) Ale mimo wszystko dziękuję :D

0

Zgadza się. Darek Żmudzki to ja :)

16


Skrót meczu z polskim komentarzem ;)

19

Zapraszam na mój kanał, oto skrót meczu z Eibarem z polskim komentarzem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?