Tak, kanał jest mój :)
@kobalto, @daniel32778 - Piotr Nazwisko to mój "pseudonim artystyczny", ale zastanawiam się nad założeniem strony na fb :)
@N11 - Zależy od renderu, urządzenia nagrywającego lub od tego, czy nagrywam bezpośrednio ze streamu, czy z gotowego pliku z transmisją.
EDIT Całe mecze w torrentach są już dostępne na rosyjskich forach, np. RGFootball.net. Ale potrzebne jest tam zwykłe konto. Na YouTube po pewnym czasie znajdą się całe mecze :)
PS Edycja, ponieważ pomyliłem odpowiedź z normalnym komentarzem :)
Drogie Panie :) Jako prezent z okazji Dnia Kobiet zapraszam na skrót meczu z polskim komentarzem na moim kanale ;)
(Panowie jak najbardziej również mogą oglądać :D )
Po pierwsze, Messi ściga się z Ronaldo w klasyfikacji strzelców i być może chciał mu ułatwić zadanie. Poza tym, w meczu z PSG na Camp Nou Messi mógł strzelić, ale uniósł ręce w górę i dał sygnał Suarezowi, żeby to on dobijał piłkę na pustą bramkę. Ot, altruizm.
Zgadzam się, np. jakaś strona stricte pilkarska dodaje posta "Barcelona vs Atletico. Jak obstawiacie?" to komentarze z największą ilością polubeń to takie typu: "6-0, 3x Griezmann, 3x Mandżukić", "Oby Barca dostała" itp.
5
Oto skrót meczu z polskim komentarzem. Zapraszam na mój kanał :)
1
Nie pogardzilibyśmy kolejnym ;)
3
Jakby ktoś nie widział, oto skrót meczu z Rayo z polskim komentarzem :)
0
Tak, kanał jest mój :)
@kobalto, @daniel32778 - Piotr Nazwisko to mój "pseudonim artystyczny", ale zastanawiam się nad założeniem strony na fb :)
@N11 - Zależy od renderu, urządzenia nagrywającego lub od tego, czy nagrywam bezpośrednio ze streamu, czy z gotowego pliku z transmisją.
10
Oto skrót meczu z polskim komentarzem. Panie i Panowie, zapraszam na mój kanał :)
0
Bramkarz bodajże wyszedł przed linię bramkową.
Tylko pytanie - gdyby Messi strzelił, to karny byłby powtórzony?
0
EDIT
Całe mecze w torrentach są już dostępne na rosyjskich forach, np. RGFootball.net. Ale potrzebne jest tam zwykłe konto. Na YouTube po pewnym czasie znajdą się całe mecze :)
PS
Edycja, ponieważ pomyliłem odpowiedź z normalnym komentarzem :)
1
Jeśli kibicuje Barcelonie, to pewnie ;)
5
Drogie Panie :) Jako prezent z okazji Dnia Kobiet zapraszam na skrót meczu z polskim komentarzem na moim kanale ;)
(Panowie jak najbardziej również mogą oglądać :D )
0
http://messivsronaldo.net :)
1
Te porażki nie powodują spadku z ligi, a grają przyjemny dla oka futbol, więc... czym się przejmować?
5
Jakby ktoś nie widział skrótu z komentarzem Szpakowskiego, proszę bardzo :)
3
Oto skrót z polskim komentarzem, zapraszam :)
3
Oby Suarez i Mascherano nie zrobili żadnej głupoty i nie dostali kartki... ale raczej zdają sobie sprawę z sytuacji :) Vamos!
3
To było coś... najlepsza pomoc nie tylko w Barcy, ale i na świecie.
0
Po pierwsze, Messi ściga się z Ronaldo w klasyfikacji strzelców i być może chciał mu ułatwić zadanie. Poza tym, w meczu z PSG na Camp Nou Messi mógł strzelić, ale uniósł ręce w górę i dał sygnał Suarezowi, żeby to on dobijał piłkę na pustą bramkę. Ot, altruizm.
7
Oto obszerny skrót meczu z polskim komentarzem. Zapraszam :)
9
Oto skrót meczu z Granadą z polskim komentarzem. Zapraszam! :)
0
Przecież napisał "mecze w lidze".
8
Z ter Stegenem :)
1
Ja bardzo lubię "Nights" Avicii'ego oraz "Mess Is Mine" Vance Joy'a - te dwie są po prostu genialne :)
0
Czy orientuje się ktoś, ile razy Barca grała o 12?
15
On jest jednym z najmniej docenianych piłkarzy w Barcelonie.
3
Zapraszam na mój kanał na bramki z meczu z polskim komentarzem:
0
Miło mi. Pozdrawiam :)
0
Łapcie moje wideo z bramkami po polsku (póki UEFA nie blokuje ;)):
1
Zgadzam się, np. jakaś strona stricte pilkarska dodaje posta "Barcelona vs Atletico. Jak obstawiacie?" to komentarze z największą ilością polubeń to takie typu: "6-0, 3x Griezmann, 3x Mandżukić", "Oby Barca dostała" itp.
1
Oto bramka z polskim komentarzem:
1
To jest paraolimpiada.
1
To się nazywa "meczowy ból pupy" :)