5

Oto skrót meczu z polskim komentarzem. Zapraszam na mój kanał :)

1

Nie pogardzilibyśmy kolejnym ;)

3

Jakby ktoś nie widział, oto skrót meczu z Rayo z polskim komentarzem :)

0

Tak, kanał jest mój :)
@kobalto, @daniel32778 - Piotr Nazwisko to mój "pseudonim artystyczny", ale zastanawiam się nad założeniem strony na fb :)
@N11 - Zależy od renderu, urządzenia nagrywającego lub od tego, czy nagrywam bezpośrednio ze streamu, czy z gotowego pliku z transmisją.

10

Oto skrót meczu z polskim komentarzem. Panie i Panowie, zapraszam na mój kanał :)

0

Bramkarz bodajże wyszedł przed linię bramkową.
Tylko pytanie - gdyby Messi strzelił, to karny byłby powtórzony?

0

EDIT
Całe mecze w torrentach są już dostępne na rosyjskich forach, np. RGFootball.net. Ale potrzebne jest tam zwykłe konto. Na YouTube po pewnym czasie znajdą się całe mecze :)

PS
Edycja, ponieważ pomyliłem odpowiedź z normalnym komentarzem :)

1

Jeśli kibicuje Barcelonie, to pewnie ;)

5

Drogie Panie :) Jako prezent z okazji Dnia Kobiet zapraszam na skrót meczu z polskim komentarzem na moim kanale ;)
(Panowie jak najbardziej również mogą oglądać :D )

0

1

Te porażki nie powodują spadku z ligi, a grają przyjemny dla oka futbol, więc... czym się przejmować?

5

Jakby ktoś nie widział skrótu z komentarzem Szpakowskiego, proszę bardzo :)

3

Oto skrót z polskim komentarzem, zapraszam :)

3

Oby Suarez i Mascherano nie zrobili żadnej głupoty i nie dostali kartki... ale raczej zdają sobie sprawę z sytuacji :) Vamos!

3

To było coś... najlepsza pomoc nie tylko w Barcy, ale i na świecie.

0

Po pierwsze, Messi ściga się z Ronaldo w klasyfikacji strzelców i być może chciał mu ułatwić zadanie. Poza tym, w meczu z PSG na Camp Nou Messi mógł strzelić, ale uniósł ręce w górę i dał sygnał Suarezowi, żeby to on dobijał piłkę na pustą bramkę. Ot, altruizm.

7

Oto obszerny skrót meczu z polskim komentarzem. Zapraszam :)

9

Oto skrót meczu z Granadą z polskim komentarzem. Zapraszam! :)

0

Przecież napisał "mecze w lidze".

8

Z ter Stegenem :)

1

Ja bardzo lubię "Nights" Avicii'ego oraz "Mess Is Mine" Vance Joy'a - te dwie są po prostu genialne :)

0

Czy orientuje się ktoś, ile razy Barca grała o 12?

15

On jest jednym z najmniej docenianych piłkarzy w Barcelonie.

3

Zapraszam na mój kanał na bramki z meczu z polskim komentarzem:

0

Miło mi. Pozdrawiam :)

0

Łapcie moje wideo z bramkami po polsku (póki UEFA nie blokuje ;)):

1

Zgadzam się, np. jakaś strona stricte pilkarska dodaje posta "Barcelona vs Atletico. Jak obstawiacie?" to komentarze z największą ilością polubeń to takie typu: "6-0, 3x Griezmann, 3x Mandżukić", "Oby Barca dostała" itp.

1

Oto bramka z polskim komentarzem:

1

To jest paraolimpiada.

1

To się nazywa "meczowy ból pupy" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?