0

Ja pierniczę! Mają na nodze wygraną, ciekawe czy oni w ogóle zdają sobie sprawę z tego, jak grają dzisiaj madryckie kluby! Taką okazję po prostu TRZEBA wykorzystać, Barcelona MUSI to wygrać!!!

0

Pinto! Co robisz!

0

Atletico przegrywa. Jak Barca dzisiaj nie zdobędzie 3 punktów, to będzie to po prostu mistrzostwo na skalę polskiej ekstraklasy.

0

Brawo Luis!

0

Oj rany rany, słabiutko.

3

Pedro jest dosadnie cienki dzisiaj.

0

Musimy strzelić jak najszybciej ze dwie bramki w drugiej połowie, a potem ich dobić, żeby nie było jak z Getafe!

0

Celta prowadzi!

0

"Przyzwyczaić się do kapci" :)

0

Oj oj, Alexis ;)

0

Kurde! Andres!

0

Minuta ciszy dla Joana Lacuevy.

0

Pamiętacie występ Sancheza na Camp Nou z Elche? Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby to powtórzył dzisiaj ;)

0

A może się pomylił? ;)

0

Wydaje mi się, że aż tacy głupi nie są ;)

1

A na bandach stadionu Valladolid reklama Cristiano Ronaldo :D

0

Tak odbijając od tematu, to piłkarze urządzili sobie grilla ;)
Alves i ciuchy na poziomie :D
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/asado-del-primer-equipo-en-la-ciudad-deportiva?gallery_index=9

0

Sorry, taki klimat w Madrycie.

1

To będzie najdłuższe 5 minut dla piłkarzy Valencii i dla nas...

0

Już za chwileczkę, już za momencik...

1

Zacytuję śp. Czesława Niemena - "Mam tak samo, jak ty" :D

0

Dzięki za info ;)

0

Jednak tak pesymistycznie patrząc po tym, co się dzieje, to:
- 4 mecze do końca (wliczając Valencię) Realu, 2 mecze do końca Barcelony.
- obecny bilans Realu to 98:32, Barcelony: 99:32.

Ogólnie to trzymajmy rękę na pulsie i wierzmy do końca, bo za takie smaczki kochamy futbol :)

2

www.marca.com/2014/03/31/en/multimedia/infographics/1396266787.html

1. Barcelona wygrywa 2 następne mecze (z Elche i z Atletico) = 91 punktów.
2. Atletico wygrywa następny (Malaga) i przegrywa (Barcelona) = 91 punktów.
3. Real remisuje 2 razy (Real Valladolid, Valencia) i wygrywa 2 razy (Celta, Espanyol) = 90 punktów.

A wystarczyło wygrać z Granadą i Getafe, rzekłby wieszcz... ;)

6

"Dobra lece moze w FIFIE wygrajo XD"

7

Ja tam czekam do końca sezonu ;)
Według mnie nawet jeśli wygramy dzisiaj (co jest raczej oczywiste mimo tej dziwacznej gry naszych piłkarzy w 1. połowie), to i tak sezon jest nie do odratowania.
We wakacje idziemy na zakupy, sprzedamy co nie trzeba, przywitamy trenera z prawdziwymi COJINES i zgarniamy wszystko, co się da.

0

Mroczne czasy trwają...

0

Ranyście świata, tragikomizm na Camp Nou.

3

Idź stąd :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?