Ja pierniczę! Mają na nodze wygraną, ciekawe czy oni w ogóle zdają sobie sprawę z tego, jak grają dzisiaj madryckie kluby! Taką okazję po prostu TRZEBA wykorzystać, Barcelona MUSI to wygrać!!!
Jednak tak pesymistycznie patrząc po tym, co się dzieje, to:
- 4 mecze do końca (wliczając Valencię) Realu, 2 mecze do końca Barcelony.
- obecny bilans Realu to 98:32, Barcelony: 99:32.
Ogólnie to trzymajmy rękę na pulsie i wierzmy do końca, bo za takie smaczki kochamy futbol :)
1. Barcelona wygrywa 2 następne mecze (z Elche i z Atletico) = 91 punktów.
2. Atletico wygrywa następny (Malaga) i przegrywa (Barcelona) = 91 punktów.
3. Real remisuje 2 razy (Real Valladolid, Valencia) i wygrywa 2 razy (Celta, Espanyol) = 90 punktów.
A wystarczyło wygrać z Granadą i Getafe, rzekłby wieszcz... ;)
Ja tam czekam do końca sezonu ;)
Według mnie nawet jeśli wygramy dzisiaj (co jest raczej oczywiste mimo tej dziwacznej gry naszych piłkarzy w 1. połowie), to i tak sezon jest nie do odratowania.
We wakacje idziemy na zakupy, sprzedamy co nie trzeba, przywitamy trenera z prawdziwymi COJINES i zgarniamy wszystko, co się da.
0
Ja pierniczę! Mają na nodze wygraną, ciekawe czy oni w ogóle zdają sobie sprawę z tego, jak grają dzisiaj madryckie kluby! Taką okazję po prostu TRZEBA wykorzystać, Barcelona MUSI to wygrać!!!
0
Pinto! Co robisz!
0
Atletico przegrywa. Jak Barca dzisiaj nie zdobędzie 3 punktów, to będzie to po prostu mistrzostwo na skalę polskiej ekstraklasy.
0
Brawo Luis!
0
Oj rany rany, słabiutko.
3
Pedro jest dosadnie cienki dzisiaj.
0
Musimy strzelić jak najszybciej ze dwie bramki w drugiej połowie, a potem ich dobić, żeby nie było jak z Getafe!
0
Celta prowadzi!
0
"Przyzwyczaić się do kapci" :)
0
Oj oj, Alexis ;)
0
Kurde! Andres!
0
Minuta ciszy dla Joana Lacuevy.
0
Pamiętacie występ Sancheza na Camp Nou z Elche? Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby to powtórzył dzisiaj ;)
0
A może się pomylił? ;)
0
Wydaje mi się, że aż tacy głupi nie są ;)
1
A na bandach stadionu Valladolid reklama Cristiano Ronaldo :D
0
Tak odbijając od tematu, to piłkarze urządzili sobie grilla ;)
Alves i ciuchy na poziomie :D
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/asado-del-primer-equipo-en-la-ciudad-deportiva?gallery_index=9
0
Sorry, taki klimat w Madrycie.
1
To będzie najdłuższe 5 minut dla piłkarzy Valencii i dla nas...
0
Już za chwileczkę, już za momencik...
1
Zacytuję śp. Czesława Niemena - "Mam tak samo, jak ty" :D
0
http://www.101greatgoals.com/blog/atletico-madrid-coach-muno-burgos-wore-google-glass-during-getafe-win-receives-real-time-statistics/ Proszę o wybaczenie, że nie po ojczystemu ;)
0
Dzięki za info ;)
0
Jednak tak pesymistycznie patrząc po tym, co się dzieje, to:
- 4 mecze do końca (wliczając Valencię) Realu, 2 mecze do końca Barcelony.
- obecny bilans Realu to 98:32, Barcelony: 99:32.
Ogólnie to trzymajmy rękę na pulsie i wierzmy do końca, bo za takie smaczki kochamy futbol :)
2
www.marca.com/2014/03/31/en/multimedia/infographics/1396266787.html
1. Barcelona wygrywa 2 następne mecze (z Elche i z Atletico) = 91 punktów.
2. Atletico wygrywa następny (Malaga) i przegrywa (Barcelona) = 91 punktów.
3. Real remisuje 2 razy (Real Valladolid, Valencia) i wygrywa 2 razy (Celta, Espanyol) = 90 punktów.
A wystarczyło wygrać z Granadą i Getafe, rzekłby wieszcz... ;)
6
"Dobra lece moze w FIFIE wygrajo XD"
7
Ja tam czekam do końca sezonu ;)
Według mnie nawet jeśli wygramy dzisiaj (co jest raczej oczywiste mimo tej dziwacznej gry naszych piłkarzy w 1. połowie), to i tak sezon jest nie do odratowania.
We wakacje idziemy na zakupy, sprzedamy co nie trzeba, przywitamy trenera z prawdziwymi COJINES i zgarniamy wszystko, co się da.
0
Mroczne czasy trwają...
0
Ranyście świata, tragikomizm na Camp Nou.
3
Idź stąd :)