0

Zawsze do usług :)

1

Skoro eden to Hazard, ale czy hazard to Eden?

1

Akurat czas w Japonii jest wygodny, moja dziewczyna akurat tam wyjechała i u nich północ jest o naszej siedemnastej, więc przynajmniej nie trzeba zarywac nocy :P

3

zostałem Leo Messim, w końcu ktoś docenił mój talent :P

39

ja mam pytanie - nie jestem hejterem CR7 ani nic z tych rzeczy, ale chodzi mi o zwykłą sprawiedliwość - Cristiano po uderzeniu i kopnięciu przeciwnika również z frustracji, dostał jedynie dwa mecze zawieszenia, a Neymar za kopnięcie piłki i prowokacyjny ruch głową cztery?

do tego o ile wiem jest to pierwsze takie zawieszenie Ney'a(choć mogę się mylić)

0

"[...]niezwyciężona Barça sięga POR drugą w historii potrójną koronę, a Luis Suárez staje się częścią najlepszego tridente w historii klubu." - powinno być po, należałoby poprawić ;)

bardzo fajny artykuł, i czytając takie reminiscencje człowiek uświadamia sobie ja wspaniały był to transfer!

0

każdemu się może zdarzyć pomyłka :P

2

Kątem *

4

Przybywa do niej z Sevilli, w której po kilku sezonach gry w słabszych zespołach oraz osiągnął życiową formę. - zdanie do poprawy bo nie trzyma się ładu i składu; ot taka uwaga :P

0

5 min....?

1

Czyli jak zawsze :P

1

W sumie bardzo fajny wywiad, choć tego nie pamiętam mam szacunek do niego za pierwsze zwycięstwo

0

Pozostaje jedynie gdybac, żaden z nas nie wie jaka jest kondycja zawodników :P

0

Racja, ale nie jestem do końca przekonany czy wytrzyma 90 minut na najwyższym poziomie

0

Miejmy nadzieję, że to nic poważnego bo pomimo dołka formy w obecnym sezonie daje więcej zespołowi niż, niestety, Rafinha - który pomimo ogromnego talentu nie może się jeszcze obudzić :/

0

Dzięki wielkie, nie mogę jeszcze polecać ale jestem pełen wdzięcznosci ;)

0

Android

0

Czy jest jakaś możliwość żebym obejrzał finał fa cup i Pucharu Niemiec live na telefonie?

0

trochę poza tematem ale właściwie dlaczego Barca nie ma już strojów wyjazdowych w kolorach Senyar'y jak np. sezon temu?

1

właściwie dlaczego Barca nie ma już strojów wyjazdowych w kolorach Senyar'y jak np. sezon temu?

0

ironia sama sie wyczuwa :P

0

Ocena odpowiada numerowi na koszulce

5

4. Arsenal

3

Jak mawia Klasyk - statystyki nie grają - trzeba pozostać skupionym i głodnym wygranej

0

Dlatego napisałem od niechcenia - dla Leo żaden problem, a żaden z clues nie będzie zmuszony do wysłuchania przechwalek że strony hala dzieci, które z pewnością pozostaną głuche na kontrargument w postaci potrójnej korony ;)

Zawsze lepiej mieć na koncie indywidualne trofeum więcej niż go nie mieć :P

0

Odprawić Atletico jak w styczniu z Camp Nou i w meczu z Deportivo dać postrzelac naszemu tridente do oporu - rekord bramek tridente i Pichihi dla Messiego od niechcenia, mistrzoztwo kraju, puchar króla i bardzo prawdopodobny triumf w Lidze Mistrzów - to wszystko na wyciągnięcie ręki!

Vamos Barca!

11

Chciałbym mieć taki tydzień jak oni :/

0

Najlepiej obydwu za jednego :P

0

zachwytów nad Leo Messim ciąg dalszy ;)

0

miałem piękny sen, w którym Valencia pokonała prześcieradła dwa do zera :) mam nadzieje na sen proroczy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?