Akurat czas w Japonii jest wygodny, moja dziewczyna akurat tam wyjechała i u nich północ jest o naszej siedemnastej, więc przynajmniej nie trzeba zarywac nocy :P
ja mam pytanie - nie jestem hejterem CR7 ani nic z tych rzeczy, ale chodzi mi o zwykłą sprawiedliwość - Cristiano po uderzeniu i kopnięciu przeciwnika również z frustracji, dostał jedynie dwa mecze zawieszenia, a Neymar za kopnięcie piłki i prowokacyjny ruch głową cztery?
do tego o ile wiem jest to pierwsze takie zawieszenie Ney'a(choć mogę się mylić)
"[...]niezwyciężona Barça sięga POR drugą w historii potrójną koronę, a Luis Suárez staje się częścią najlepszego tridente w historii klubu." - powinno być po, należałoby poprawić ;)
bardzo fajny artykuł, i czytając takie reminiscencje człowiek uświadamia sobie ja wspaniały był to transfer!
Przybywa do niej z Sevilli, w której po kilku sezonach gry w słabszych zespołach oraz osiągnął życiową formę. - zdanie do poprawy bo nie trzyma się ładu i składu; ot taka uwaga :P
Miejmy nadzieję, że to nic poważnego bo pomimo dołka formy w obecnym sezonie daje więcej zespołowi niż, niestety, Rafinha - który pomimo ogromnego talentu nie może się jeszcze obudzić :/
Dlatego napisałem od niechcenia - dla Leo żaden problem, a żaden z clues nie będzie zmuszony do wysłuchania przechwalek że strony hala dzieci, które z pewnością pozostaną głuche na kontrargument w postaci potrójnej korony ;)
Zawsze lepiej mieć na koncie indywidualne trofeum więcej niż go nie mieć :P
Odprawić Atletico jak w styczniu z Camp Nou i w meczu z Deportivo dać postrzelac naszemu tridente do oporu - rekord bramek tridente i Pichihi dla Messiego od niechcenia, mistrzoztwo kraju, puchar króla i bardzo prawdopodobny triumf w Lidze Mistrzów - to wszystko na wyciągnięcie ręki!
0
Zawsze do usług :)
1
Skoro eden to Hazard, ale czy hazard to Eden?
1
Akurat czas w Japonii jest wygodny, moja dziewczyna akurat tam wyjechała i u nich północ jest o naszej siedemnastej, więc przynajmniej nie trzeba zarywac nocy :P
3
zostałem Leo Messim, w końcu ktoś docenił mój talent :P
39
ja mam pytanie - nie jestem hejterem CR7 ani nic z tych rzeczy, ale chodzi mi o zwykłą sprawiedliwość - Cristiano po uderzeniu i kopnięciu przeciwnika również z frustracji, dostał jedynie dwa mecze zawieszenia, a Neymar za kopnięcie piłki i prowokacyjny ruch głową cztery?
do tego o ile wiem jest to pierwsze takie zawieszenie Ney'a(choć mogę się mylić)
0
"[...]niezwyciężona Barça sięga POR drugą w historii potrójną koronę, a Luis Suárez staje się częścią najlepszego tridente w historii klubu." - powinno być po, należałoby poprawić ;)
bardzo fajny artykuł, i czytając takie reminiscencje człowiek uświadamia sobie ja wspaniały był to transfer!
0
każdemu się może zdarzyć pomyłka :P
2
Kątem *
4
Przybywa do niej z Sevilli, w której po kilku sezonach gry w słabszych zespołach oraz osiągnął życiową formę. - zdanie do poprawy bo nie trzyma się ładu i składu; ot taka uwaga :P
0
5 min....?
1
Czyli jak zawsze :P
1
W sumie bardzo fajny wywiad, choć tego nie pamiętam mam szacunek do niego za pierwsze zwycięstwo
0
Pozostaje jedynie gdybac, żaden z nas nie wie jaka jest kondycja zawodników :P
0
Racja, ale nie jestem do końca przekonany czy wytrzyma 90 minut na najwyższym poziomie
0
Miejmy nadzieję, że to nic poważnego bo pomimo dołka formy w obecnym sezonie daje więcej zespołowi niż, niestety, Rafinha - który pomimo ogromnego talentu nie może się jeszcze obudzić :/
0
Dzięki wielkie, nie mogę jeszcze polecać ale jestem pełen wdzięcznosci ;)
0
Android
0
Czy jest jakaś możliwość żebym obejrzał finał fa cup i Pucharu Niemiec live na telefonie?
0
trochę poza tematem ale właściwie dlaczego Barca nie ma już strojów wyjazdowych w kolorach Senyar'y jak np. sezon temu?
1
właściwie dlaczego Barca nie ma już strojów wyjazdowych w kolorach Senyar'y jak np. sezon temu?
0
ironia sama sie wyczuwa :P
0
Ocena odpowiada numerowi na koszulce
5
4. Arsenal
3
Jak mawia Klasyk - statystyki nie grają - trzeba pozostać skupionym i głodnym wygranej
0
Dlatego napisałem od niechcenia - dla Leo żaden problem, a żaden z clues nie będzie zmuszony do wysłuchania przechwalek że strony hala dzieci, które z pewnością pozostaną głuche na kontrargument w postaci potrójnej korony ;)
Zawsze lepiej mieć na koncie indywidualne trofeum więcej niż go nie mieć :P
0
Odprawić Atletico jak w styczniu z Camp Nou i w meczu z Deportivo dać postrzelac naszemu tridente do oporu - rekord bramek tridente i Pichihi dla Messiego od niechcenia, mistrzoztwo kraju, puchar króla i bardzo prawdopodobny triumf w Lidze Mistrzów - to wszystko na wyciągnięcie ręki!
Vamos Barca!
11
Chciałbym mieć taki tydzień jak oni :/
0
Najlepiej obydwu za jednego :P
0
zachwytów nad Leo Messim ciąg dalszy ;)
0
miałem piękny sen, w którym Valencia pokonała prześcieradła dwa do zera :) mam nadzieje na sen proroczy!