0

Za to Bravo nie zagrał w cdr

0

Koledze chyba chodziło o swoiste pompowanie balonika, jakoby Barcelona była przekleta

0

Bardzo fajny, merytoryczny komentarz. Rzadkość na tej stronie, miło przeczytać ;)

4

Messi, Bravo czy Iniesta

1

Messi dziś jak nie Messi

0

Genialnie Verma Messi już gorzej :(

7

Bynajmniej =/= Przynajmniej

0

Np. Douglas!

4

Przedostatnia odpowiedź to cały Lucho

0

Zawsze lubiłem tego gracza i bardziej żałowałem, że trafił do Realu. Nie byłbym wcale zły, gdyby naprawiono błąd sprzed lat :)

0

Komentarz usunięty

0

Gdzie można obejrzeć w TV? Eleven?

1

Umarł frontman Motorhead'u

0

Pewnie założył że real wygra swój mecz

10

W Lewego jestem skłonny uwierzyć ale co do Neymara... Mikołaj nie istnieje.

Chociaż w Madrycie przymrozki to się pojawić może.

21

Ale placzecie, ale placzecie haha

0

Lewy nono ;)

0

Mamy przychodnie

0

Odnoszę wrażenie że w tamtej sytuacji wygodniejszy byłby strzał Prawa noga, ale to tylko odczucie kibica a nie piłkarza najwyższej jakości

0

Zawalił to fakt, ale stając Przed taka szansa wchodząc w roli zamiennika, jeszcze z tak podatna na presję psychika jaka zdaje się mieć Munir strzelić jest bardzo trudno. No cóż, jedyne co mnie boli to to że nie użył swojej prawej nogi :(

2

Chyba chodzi mu o to, że w ciągu ostatnich dwóch lat powinno być ;)

0

Haha, genialne nawiązanie do jednej z perełek polskiej kinematografii :D

0

ja też częściowo, ale to przez to,że Munir zabrał Pique szanse na upokorzenie Realu ;(

0

A Atletico rok temu w styczniu xd?

0

Rakitic gra dzisiaj genialnie w destrukcji, od kreowania jest ktoś inny. Blada twarz ;)

7

Historia zapisana jakby wstęp do RPG;)

47

Lucho jak zawsze konkretnie, dobrze,że mamy takiego wuefiste ;)

0

Dlatego snują teorie spiskowe

0

Snują teorie spiskowe i sprzedany terminarz

4

znów nie trafił w ten prostokąt 7.32 na 2.44 ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?