9 marca 2016, 14:33
0
Za to Bravo nie zagrał w cdr
4 marca 2016, 09:38
Koledze chyba chodziło o swoiste pompowanie balonika, jakoby Barcelona była przekleta
26 lutego 2016, 21:58
Bardzo fajny, merytoryczny komentarz. Rzadkość na tej stronie, miło przeczytać ;)
25 lutego 2016, 16:03
4
Messi, Bravo czy Iniesta
20 lutego 2016, 17:52
1
Messi dziś jak nie Messi
20 lutego 2016, 17:50
Genialnie Verma Messi już gorzej :(
15 lutego 2016, 21:07
7
Bynajmniej =/= Przynajmniej
15 lutego 2016, 21:06
Np. Douglas!
13 lutego 2016, 17:44
Przedostatnia odpowiedź to cały Lucho
13 lutego 2016, 17:39
Zawsze lubiłem tego gracza i bardziej żałowałem, że trafił do Realu. Nie byłbym wcale zły, gdyby naprawiono błąd sprzed lat :)
7 stycznia 2016, 16:01
Komentarz usunięty
6 stycznia 2016, 18:39
Gdzie można obejrzeć w TV? Eleven?
29 grudnia 2015, 01:52
Umarł frontman Motorhead'u
12 grudnia 2015, 23:24
Pewnie założył że real wygra swój mecz
9 grudnia 2015, 15:01
10
W Lewego jestem skłonny uwierzyć ale co do Neymara... Mikołaj nie istnieje. Chociaż w Madrycie przymrozki to się pojawić może.
5 grudnia 2015, 22:21
21
Ale placzecie, ale placzecie haha
27 listopada 2015, 11:41
Lewy nono ;)
27 listopada 2015, 11:31
Mamy przychodnie
24 listopada 2015, 14:29
Odnoszę wrażenie że w tamtej sytuacji wygodniejszy byłby strzał Prawa noga, ale to tylko odczucie kibica a nie piłkarza najwyższej jakości
23 listopada 2015, 03:20
Zawalił to fakt, ale stając Przed taka szansa wchodząc w roli zamiennika, jeszcze z tak podatna na presję psychika jaka zdaje się mieć Munir strzelić jest bardzo trudno. No cóż, jedyne co mnie boli to to że nie użył swojej prawej nogi :(
22 listopada 2015, 21:22
2
Chyba chodzi mu o to, że w ciągu ostatnich dwóch lat powinno być ;)
22 listopada 2015, 16:51
Haha, genialne nawiązanie do jednej z perełek polskiej kinematografii :D
21 listopada 2015, 20:18
ja też częściowo, ale to przez to,że Munir zabrał Pique szanse na upokorzenie Realu ;(
21 listopada 2015, 19:13
A Atletico rok temu w styczniu xd?
21 listopada 2015, 19:12
Rakitic gra dzisiaj genialnie w destrukcji, od kreowania jest ktoś inny. Blada twarz ;)
20 listopada 2015, 23:28
Historia zapisana jakby wstęp do RPG;)
20 listopada 2015, 18:54
47
Lucho jak zawsze konkretnie, dobrze,że mamy takiego wuefiste ;)
13 listopada 2015, 14:23
Dlatego snują teorie spiskowe
13 listopada 2015, 13:57
Snują teorie spiskowe i sprzedany terminarz
8 listopada 2015, 17:40
znów nie trafił w ten prostokąt 7.32 na 2.44 ;(
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Za to Bravo nie zagrał w cdr
0
Koledze chyba chodziło o swoiste pompowanie balonika, jakoby Barcelona była przekleta
0
Bardzo fajny, merytoryczny komentarz. Rzadkość na tej stronie, miło przeczytać ;)
4
Messi, Bravo czy Iniesta
1
Messi dziś jak nie Messi
0
Genialnie Verma Messi już gorzej :(
7
Bynajmniej =/= Przynajmniej
0
Np. Douglas!
4
Przedostatnia odpowiedź to cały Lucho
0
Zawsze lubiłem tego gracza i bardziej żałowałem, że trafił do Realu. Nie byłbym wcale zły, gdyby naprawiono błąd sprzed lat :)
0
Komentarz usunięty
0
Gdzie można obejrzeć w TV? Eleven?
1
Umarł frontman Motorhead'u
0
Pewnie założył że real wygra swój mecz
10
W Lewego jestem skłonny uwierzyć ale co do Neymara... Mikołaj nie istnieje.
Chociaż w Madrycie przymrozki to się pojawić może.
21
Ale placzecie, ale placzecie haha
0
Lewy nono ;)
0
Mamy przychodnie
0
Odnoszę wrażenie że w tamtej sytuacji wygodniejszy byłby strzał Prawa noga, ale to tylko odczucie kibica a nie piłkarza najwyższej jakości
0
Zawalił to fakt, ale stając Przed taka szansa wchodząc w roli zamiennika, jeszcze z tak podatna na presję psychika jaka zdaje się mieć Munir strzelić jest bardzo trudno. No cóż, jedyne co mnie boli to to że nie użył swojej prawej nogi :(
2
Chyba chodzi mu o to, że w ciągu ostatnich dwóch lat powinno być ;)
0
Haha, genialne nawiązanie do jednej z perełek polskiej kinematografii :D
0
ja też częściowo, ale to przez to,że Munir zabrał Pique szanse na upokorzenie Realu ;(
0
A Atletico rok temu w styczniu xd?
0
Rakitic gra dzisiaj genialnie w destrukcji, od kreowania jest ktoś inny. Blada twarz ;)
7
Historia zapisana jakby wstęp do RPG;)
47
Lucho jak zawsze konkretnie, dobrze,że mamy takiego wuefiste ;)
0
Dlatego snują teorie spiskowe
0
Snują teorie spiskowe i sprzedany terminarz
4
znów nie trafił w ten prostokąt 7.32 na 2.44 ;(