2

Nazwisko sędziego zobowiązuje

0

bardzo dobra pierwsza połowa, w drugiej wyraźnie brakowało nam jednego zawodnika, chciałbym widzieć taką dominację nad każdym przeciwnikiem jak nad Espanyolem w pierwszej połowie.

0

czy tylko mi teraz pokazuje miliony reklam na stronie? nie da się przeglądać

0

Wybacz mi wtrącenie tej uwagi, ale sposób gry Atletico wyraźnie nie odpowiada Realowi Carlo, i nie zanosi się na to by nawet tak fenomenalny pomocnik jak Luka mógł w jakikolwiek sposób zmienić te sytuacje

0

dokładnie, chłopcy Diego grają bardzo wysoko, co odcina możliwość gry pomocy i a Bale'owi i CR11 już kompletnie

0

a mi Douglasa nie odgadł, no patrzcie, a czterokrotnie próbowałem :v

0

Chętnie zobaczył bym Carlesa raz jeszcze w koszulce Blaugrany :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?