bardzo dobra pierwsza połowa, w drugiej wyraźnie brakowało nam jednego zawodnika, chciałbym widzieć taką dominację nad każdym przeciwnikiem jak nad Espanyolem w pierwszej połowie.
Wybacz mi wtrącenie tej uwagi, ale sposób gry Atletico wyraźnie nie odpowiada Realowi Carlo, i nie zanosi się na to by nawet tak fenomenalny pomocnik jak Luka mógł w jakikolwiek sposób zmienić te sytuacje
2
Nazwisko sędziego zobowiązuje
0
bardzo dobra pierwsza połowa, w drugiej wyraźnie brakowało nam jednego zawodnika, chciałbym widzieć taką dominację nad każdym przeciwnikiem jak nad Espanyolem w pierwszej połowie.
0
czy tylko mi teraz pokazuje miliony reklam na stronie? nie da się przeglądać
0
Wybacz mi wtrącenie tej uwagi, ale sposób gry Atletico wyraźnie nie odpowiada Realowi Carlo, i nie zanosi się na to by nawet tak fenomenalny pomocnik jak Luka mógł w jakikolwiek sposób zmienić te sytuacje
0
dokładnie, chłopcy Diego grają bardzo wysoko, co odcina możliwość gry pomocy i a Bale'owi i CR11 już kompletnie
0
a mi Douglasa nie odgadł, no patrzcie, a czterokrotnie próbowałem :v
0
Chętnie zobaczył bym Carlesa raz jeszcze w koszulce Blaugrany :)