1

Do więzienia z nimi!

0

Komentarz usunięty

1

Nie bierz życia tak na poważnie, bo Cię zje ;)

4

rozumiem że w Twoim słowniku "jesteś ślepy" to obraza, której ktoś kto ulega emocjom i ferworowi gry użyje, tak?

1

Nie było spalonego ponieważ obaj gracze Athleticu znajdowali się za linia obrońców Barcy - co za tym idzie podanie nie przechodziło za ostatniego obrońcę ;)

3

Wpuścić dwóch napastników, Lucho daje wszystko na ostatnią kartę

1

Wolniej do zmiany :)

0

Rzeznicy...

0

Sędzia wyjątkowo Barcelony nie lubi co nie?

0

nie ma co gdybać ;)

0

Przygody wesooołej Barcelonyyy!

2

Stosując analogiczna zasadę do jakże popularnego prawa Murphy'ego - jeśli widzisz przeciwnika to znaczy że on też Cię widzi - można powiedzieć - jeśli Atheltic mógł strzelić, na własnym stadionie, zmęczonej Barcy 4 bramki, to Barca może strzelić, na własnym stadionie, 4 bramki zmeczonemu Athleticowi.

Barca!

0

Nie wiem czy już kiedyś czytałem taki komentarz czy po prostu mam szalone de ja vu ale dziwnym trafem wiedziałem co będzie w dalszej części,po przeczytaniu pierwszego zdania :o

Co do samej treści komentarza zgadzam się w 100%

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Myślę że szansa jest to, że Baskowie będą mieli mecz z nami w nogach, a my wyjdziemy w miarę 'wypoczetym' pierwszym składem - jedyny plus wystawienia takich rezerw na San Mames

1

Nie ma co obrażać,po to jest dyskusja żeby podyskutować - chyba że dla Ciebie to słowo to jedynie pisanie tego co już zostało Napisane w artykule

1

Warto wierzyć! Posilam się słowami Pique.

Może rozwiązaniem będzie 4-1-2-3, mam tu na myśli poDwieszenie iniesty i rakiety bardziej pod napastników ??

1

Przecież nikt nie rozlicza za oczywiste przejezyczenie

1

Nie sposób się nie zgodzić Papo ;)

0

Nie wystawilbym tego samego składu, ale jadąc na San Memes, nie wystawilbym rezerwowej lini pomocy by by nie reagować na ich beznadziejna grę i wynik już w pierwszej połowie - rozumiem budowanie morale ale nie kosztem braku środka pola - wyraźnie zabrakło doświadczenia ,niestety.

Piszę z telefonu i odpisanie w sposób jakibym chciał zajęloby mi zbyt dużo czasu i pięknej pogody - co by nie mówić ,wierzę że na CN pokażemy charakter ,jeśli nie wygrana to chociaż dobra gra ;)

0

To tylko moja subiektywna opinia, więc zapraszam do wyprowadzenia mnie z błędu:

Jak można było, w tak ważnym meczu, rozpocząć w linii pomocy z Sergi Roberto, który niewiadomo jakim cudem jest jeszcze w Barcy, Szefuniem, który, bez obrazy, nie radzi sobie w najmniejszym stopniu z zastępowaniem Busiego, i nieopierzonym Rafinha,który średnio radzi sobie w takich meczach? To jest jawne sabotowanie,niestety. To samo tyczy się formacji obronnej - Adriano dał się wczoraj ograć jak dziecko, jak dobrze pamiętam ( a mogę się mylić, jestem pod namiotem i nie mogę odtworzyć powtórek) przed golem na 0:3 a Bartra znów pokazuje dlaczego nie jest naszym głównym stoperem. Zdzierzylem za to Vermalena i Daniego Alvesa. Kolejne co mnie zdziwiło to zmiany DOPIERO w 60 minucie - naprawdę gracze z 4 i 8 byli tak zmęczeni że nie dałoby rady ich wpuścić na 60 minut? Kto wie jak wtedy potoczyły by się losy spotkania, z większą ilością doświadczenia i opanowania w środku pola.

Na deser zostawiłem sprawę Sandro, ale nie będę się tu rozpisywać - po zmianie Pedro miałem wrażenie jakby nasz zespół grał w 10.

Nie mogę przyczepić się Messiego, wracającego na 40 metr po piłkę, podwajanego, potrajanego, i podejrzewam, sfrustrowanego nieporadnoscia kolegów z pomocy, do Suareza, który ja zawsze walczył do końca i nie odstawial nogi,oraz Pedro - który pokazał że zasługuje na więcej minut jeśli potrzeba nam rotacji w MSN.

Dziękuję i życzę miłego dnia.

P.S 90 minut i Camp Nou, ja wierzę. A wy?

2

Pokazał również, ile znaczy Sergi Roberto, lub ekhm, jak bardzo nic nie znaczy!

0

To tylko moja subiektywna opinia, więc zapraszam do wyprowadzenia mnie z błędu:

Jak można było, w tak ważnym meczu, rozpocząć w linii pomocy z Sergi Roberto, który niewiadomo jakim cudem jest jeszcze w Barcy, Szefuniem, który, bez obrazy, nie radzi sobie w najmniejszym stopniu z zastępowaniem Busiego, i nieopierzonym Rafinha,który średnio radzi sobie w takich meczach? To jest jawne sabotowanie,niestety. To samo tyczy się formacji obronnej - Adriano dał się wczoraj ograć jak dziecko, jak dobrze pamiętam ( a mogę się mylić, jestem pod namiotem i nie mogę odtworzyć powtórek) przed golem na 0:3 a Bartra znów pokazuje dlaczego nie jest naszym głównym stoperem. Zdzierzylem za to Vermalena i Daniego Alvesa. Kolejne co mnie zdziwiło to zmiany DOPIERO w 60 minucie - naprawdę gracze z 4 i 8 byli tak zmęczeni że nie dałoby rady ich wpuścić na 60 minut? Kto wie jak wtedy potoczyły by się losy spotkania, z większą ilością doświadczenia i opanowania w środku pola.

Na deser zostawiłem sprawę Sandro, ale nie będę się tu rozpisywać - po zmianie Pedro miałem wrażenie jakby nasz zespół grał w 10.

Nie mogę przyczepić się Messiego, wracającego na 40 metr po piłkę, podwajanego, potrajanego, i podejrzewam, sfrustrowanego nieporadnoscia kolegów z pomocy, do Suareza, który ja zawsze walczył do końca i nie odstawial nogi,oraz Pedro - który pokazał że zasługuje na więcej minut jeśli potrzeba nam rotacji w MSN.

Dziękuję i życzę miłego dnia.

P.S 90 minut i Camp Nou, ja wierzę. A wy?

1

Z tego co wyczytałem na pewnej stronie, wynika że trenuje z rezerwami Czerwonych Diabłów

1

Możecie mnie zjechać ale uważam że Munir ma dużą szansę na zostanie porządnym grajkiem i chciałbym zobaczyć dziś jego grę! Oglądałem kilka męczy z udziałem Munira w Barcy B w zeszłym sezonie i - z tego co zauważyłem - prezentuje się on lepiej od np. Sandro pod względem wyszkolenia technicznego, po prostu wydaje mi się że ma większy talent. Poprawcie mnie jeśli się mylę i wyprowadzcie mnie z błędu (jeżeli się mylę) ;)

0

Z tego co kojarzę takowe pojawiają się na meczykach aczkolwiek mogę się mylić

0

Pewniakiem byłaby Argentyna gdyby miała dobrego trenera. Poza tym Pewniakiem jest również drużyna Niemiec, Holandii i czysto indywidualnie (od strony Piłkarzy) Hiszpanii

0

Hahaha, żałuję że nie mogę jeszcze polecać

1

Zasada jak w matematyce - każdy kwadrat jest prostokatem ale nie każdy prostokąt jest kwadratem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?