0

A ile LM Realu pamiętają aktualni kibice?

0

Dlatego tak mało bramek ;)

0

Czemu od razu papuga ;)?

0

Liczę że za rok będzie poważnym kandydatem do gry w środku pola w Barcy :)

1

A wystarczyło zostać dresiarzem - nie mielibyśmy teraz galimatiasu w myślach o zamienniku - mielibyśmy w głowie tylko nazwiska Polaków z naciskiem na jakąś sztywniutka twarz jak np Arka Milika

0

Polacy nie radzą sobie sonie z plikami za plecy

1

Może poznamy dziś zwycięski skład...

6

Od studenciakow proszę się od.. Hmmm czepic ;)

7

La Pluga Atomica teraz po ZP :)

0

Cóż za zaszczytny tytuł

0

Haha, trafne spostrzeżenie

0

z trwałym kontraktem zgarniemy za niego więcej pieniędzy ;)

0

Przyjaciele, o której gra Valencia, i czy mecz Jest ogólnodostępny? Mój internet zdecydował że działac mi będzie tylko strona Barcy i nie mogę sprawdzić :P

3

Przyszłem poszłem ;)

0

Nie mam jak dociec do źródła - czy mecze można oglądać za darmo?

0

Zarobki wyliczono - co prawdopodobnie oznacza, że te 41mln to jego wyliczone zarobki ze wszystkich umów netto :)

0

Od razu czepiam, po prostu jestem skrupulatny :P

2

eurocenta* :P

2

Z jednej strony teatr a z drugiej rzeźnia, wesołe boisko

0

Czy tylko dla mnie Jordi Dziś przypomina z wyglądu Turana?

2

Messi...

0

Hahaha, ten zwykły we mnie przejął dowodzenie i tak ustawił :P

3

Ahhhh,Alves, Busquets. Kto następny? Jedynym plusem jest to że Roberto się pokazał a i w przyszłych meczach może ujrzymy Sampera?

0

Tak, ale nie ma ścin i na monitorze fullhd wygląda 6/10

1

Roberto jak nie Roberto

1

Roberto dzisiaj wyjątkowo dobrze

44

Jak dobrze ze tylko Ty:)

0

Jest napisane * - bo jak 'pisze' to napisz kto pisze ;P

1

Mamy co chcieliśmy - wychowanków ;)

0

Spalonego chyba nie było - podanie było zza lini obrońców jak mi się wydaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?