A wystarczyło zostać dresiarzem - nie mielibyśmy teraz galimatiasu w myślach o zamienniku - mielibyśmy w głowie tylko nazwiska Polaków z naciskiem na jakąś sztywniutka twarz jak np Arka Milika
Przyjaciele, o której gra Valencia, i czy mecz Jest ogólnodostępny? Mój internet zdecydował że działac mi będzie tylko strona Barcy i nie mogę sprawdzić :P
0
A ile LM Realu pamiętają aktualni kibice?
0
Dlatego tak mało bramek ;)
0
Czemu od razu papuga ;)?
0
Liczę że za rok będzie poważnym kandydatem do gry w środku pola w Barcy :)
1
A wystarczyło zostać dresiarzem - nie mielibyśmy teraz galimatiasu w myślach o zamienniku - mielibyśmy w głowie tylko nazwiska Polaków z naciskiem na jakąś sztywniutka twarz jak np Arka Milika
0
Polacy nie radzą sobie sonie z plikami za plecy
1
Może poznamy dziś zwycięski skład...
6
Od studenciakow proszę się od.. Hmmm czepic ;)
7
La Pluga Atomica teraz po ZP :)
0
Cóż za zaszczytny tytuł
0
Haha, trafne spostrzeżenie
0
z trwałym kontraktem zgarniemy za niego więcej pieniędzy ;)
0
Przyjaciele, o której gra Valencia, i czy mecz Jest ogólnodostępny? Mój internet zdecydował że działac mi będzie tylko strona Barcy i nie mogę sprawdzić :P
3
Przyszłem poszłem ;)
0
Nie mam jak dociec do źródła - czy mecze można oglądać za darmo?
0
Zarobki wyliczono - co prawdopodobnie oznacza, że te 41mln to jego wyliczone zarobki ze wszystkich umów netto :)
0
Od razu czepiam, po prostu jestem skrupulatny :P
2
eurocenta* :P
2
Z jednej strony teatr a z drugiej rzeźnia, wesołe boisko
0
Czy tylko dla mnie Jordi Dziś przypomina z wyglądu Turana?
2
Messi...
0
Hahaha, ten zwykły we mnie przejął dowodzenie i tak ustawił :P
3
Ahhhh,Alves, Busquets. Kto następny? Jedynym plusem jest to że Roberto się pokazał a i w przyszłych meczach może ujrzymy Sampera?
0
Tak, ale nie ma ścin i na monitorze fullhd wygląda 6/10
1
Roberto jak nie Roberto
1
Roberto dzisiaj wyjątkowo dobrze
44
Jak dobrze ze tylko Ty:)
0
Jest napisane * - bo jak 'pisze' to napisz kto pisze ;P
1
Mamy co chcieliśmy - wychowanków ;)
0
Spalonego chyba nie było - podanie było zza lini obrońców jak mi się wydaje